Cuponline använder cookies
Läs mer
PUCKEN I KASSEN CUP BRYNÄS IF U14
Brynäs IF
,
Ishockey
GÄVLE
GÄVLE
Ishockey
29 - 31 mar 2019
U14
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Anmälningsformulär
Lag
Matcher
Tabeller
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Ankarcupen U15
Brynäs IF u13 endagscup
AB Karl Hedin Cup (Pojkar födda 2009, U15)
Ankarcupen Brynäs IF
Brynäs IF höstcup
Brynäs IF CUP
Ankarcupen INSTÄLLD
Temp
ANKARCUPEN U15 (INSTÄLLD P.G.A COVID-19)
Jacob Silfverberg Cup
Brynäs IF Sammandrag U-14
ANKARCUPEN
Jakob Silfverberg Cup U10
Trettondagscupen
Jacob Silfverberg Cup
Jakob Silfverberg Cup
Jacob Silfverberg Cup
PUCKEN I KASSEN CUP BRYNÄS IF U14
Ankarcupen
Trettondagscupen
Brynäs IF mellandagscup U14
Jacob Silfverberg Cup
Brynäs höstcup
Jakob Silfverberg Cup
Ankarcupen U15
Jacob Silfverberg Cup
Jakob Silfverberg Cup
Jakob Silfverberg Cup
JAKOB SILFVERBERG CUP LÄTT/MEDEL
Ankarcupen U15 2017
SISTA CHANSEN! Jakob Silfverberg Cup
Jakob Silfverberg Cup
JAKOB SILFVERBERG CUP
Brända Bocken Cup
Ankarcupen
Jakob Silfverberg Cup
Jakob Silfverberg Cup
Pucken i Kassen Cup
Ankarcupen
Ankarcupen U15 (-99) 2014
Ankarcupen
Ankarcupen
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Ekerö/Skå IK
Ekerö/Skå IK
http://www.cuponline.se/teamView.aspx?cupid=31049&id=126960&lc=sv
Hemsida
Matcher
Statistik
Tillhör klass
U14
Tillhör grupp
|
Grupp B
Tröjfärger
Hemmalag
Blå
Bortalag
Vit
Placering
2
Lagdeltagare
Målvakter
#
Namn
M
A
P
50
Jonathan Graf
0
0
0
52
Henrik Bruske
0
0
0
Back
#
Namn
M
A
P
25
Daniel Gustafsson
0
1
1
59
Isak Bergström
1
1
2
63
Theodor Öritsland
0
1
1
71
Kimmie Schill
0
0
0
76
Hugo Hemmingson
0
0
0
Forward
#
Namn
M
A
P
27
Tim Wärme
3
1
4
54
Noah Almgren- Lidman
0
1
1
55
Mio Kleffner
6
6
12
56
Lucas Brunell
3
1
4
57
Viktor Robertsson
0
0
0
60
Filipp Polis
0
1
1
62
Pelle Gebing
4
3
7
66
Hampus Sirberg
1
4
5
78
Gustav Lillieqvist
2
0
2
Ledare
#
Namn
M
A
P
Olof Robertsson
Huvudtränare
0
0
0
Joel Gustafsson
Ass. tränare
0
0
0
Mattias Brokmark Holmlund
Ass. tränare
0
0
0
Andreas Andersson
Lagledare
0
0
0
Fredrik Sirberg
Mtrl. förvaltare
0
0
0
Olof Robertsson
Massör
0
0
0
Matcher
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
2019-03-29
2
U14
Grupp B
14:00
SKUTSKÄR
Omgång
1
tmp
IFK Österåker
Ekerö/Skå IK
IFK Österåker vs Ekerö/Skå IK
2
-
7
8
U14
Grupp B
17:30
SKUTSKÄR
Omgång
2
tmp
Ekerö/Skå IK
SK Iron
Ekerö/Skå IK vs SK Iron
4
-
3
2019-03-30
14
U14
Grupp B
10:10
SKUTSKÄR
Omgång
3
tmp
Mora IK
Ekerö/Skå IK
Mora IK vs Ekerö/Skå IK
7
-
0
20
U14
Grupp B
13:40
SKUTSKÄR
Omgång
4
tmp
Ekerö/Skå IK
Södertälje SK
Ekerö/Skå IK vs Södertälje SK
1
-
2
26
U14
Grupp B
17:10
SKUTSKÄR
Omgång
5
tmp
Borlänge HF
Ekerö/Skå IK
Borlänge HF vs Ekerö/Skå IK
2
-
1
2019-03-31
38
Semifinal 2 B-slutspel
U14
12:50
SKUTSKÄR
Omgång
0
tmp
Ekerö/Skå IK
Bålsta HC
Ekerö/Skå IK vs Bålsta HC
5
-
1
44
Final B-slutspel
U14
16:50
SKUTSKÄR
Omgång
0
tmp
Luleå HF
Ekerö/Skå IK
Luleå HF vs Ekerö/Skå IK
5
-
2
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Utskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad