Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Dana Cup
Värmdö HC
,
Hokejs
Gustavsberg
Gustavsberg
Hokejs
6 apr 2019
Flickor 2004-2007
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Signup form
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Värmdö Hockey team-05 cup
Värmdö HC U14 cup 2020
Villa Elfvik Strand Cup
Flickor C vårcup
Värmdö HC Vårcup
Hockeyskoj SmALLstars
Värmdö Trophy
Winnerheads Hockey Cup U15
Värmdö Påsk Cup U13
Dana Cup
Dana Cup
Värmdö HC Cup 2019
Hockeyskoj - Christmas Cup
Gurrapucken
Vårcup på Värmdö
Winnerheads Hockey Cup - AA+/AAA
Förvaltingsservice AB cup - Värmdö hockey team 05
AQUADRIVE Flickor A cup 2018
Team8 Communication Cup
Hagsätra Vent och Bygg flickor B cup
Hagsätra Vent och Bygg AB flickor AZ cup
Hockeyskoj för smALLstars
CAMP44 - Game Camp
Margo cup
Värmdö HC Påskcup
Värmdö Flickor B Vårcup
Värmdö Flickor A Vårcup
VHC 07s vårcup 2017
Värmdö Hockey Trophy 2017 lätt
pb M. AAA Challenge 2016
Margo cup
Värmdö Hockey Trophy 2016
Värmdö HC Team 06´s PÅSKCUP
Värmdö HC Flickor Vårcup 2016
Margo cup
pb M. AAA Challenge
Värmdö Hockey Trophy
Coop Forum Cup
Värmdö HC Team 06's Påskcup
Värmdö Hockeys PÅSKCUP
Bovida Cup 2014
Margo Cup 2014
Värmdö Hockeys smALL STAR CUP
pbM Challenge 2013
Kanal 5 Cup
Värmdö Sommar Cup
Dick Tärnström Cup
Margo Cup
Bovida Cup 2013
VÄRMDÖ HOCKEY SMALL STARS CUP 2013
pbM Challenge 2013
PbM Challenge 2012
Margo Cup
Bovida Cup
Thunells Minne
NVR Cup
pbM AAA U13 Challenge
Milwaukee cupen
DIPART Cup
Skärgårdscupen
pbM Challenge U12 2010
Hemmesta Bygg Cup
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
SDE
SDE
http://www.cuponline.se/teamView.aspx?cupid=28973&id=126294&lc=lv
Spēles
Statistika
Piederība vecuma grupai
Flickor A
Piederība apakšgrupai
|
Värmdö Vårcupen 2019
Komandas krāsas
Mājnieku komanda
Svart
Viesu komanda
Vit
Komandas pārtsavis
Vārtsargi
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
1
Maja Holen
0
0
0
38
Blenda Sjöberg
0
0
0
Aizsargs
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
6
Linn Kask
2
0
2
11
Elsa Åberg
2
0
2
17
Nova Åberg
2
2
4
66
Julia Cansund-Lundin
5
1
6
97
Saga Odebrant
0
0
0
99
Ida van Hogerliden
1
2
3
Uzbrucējs
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
10
Frida Skoglund
1
3
4
25
Felicia Åberg
8
13
21
26
Sara Norman Widell
3
1
4
28
Matilde Gikling Meineche
6
3
9
85
Svea Sjöqvist
0
0
0
Spēlētājs
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
0
0
0
0
94
Nora Lundin
3
1
4
Coaches/Leaders
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
P-O Kask
Galvenais treneris
0
0
0
Joakim Lundin
Aprīkojuma menedžeris
0
0
0
Markus Åberg
Trenera palīgs
0
0
0
Spēles
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
06.04.2019
0
Flickor A
Värmdö Vårcupen 2019
07:30
Omgång
1
tmp
Värmdö HC
SDE
Värmdö HC vs SDE
0
-
5
0
Flickor A
Värmdö Vårcupen 2019
09:45
Omgång
3
tmp
SDE
Västerås
SDE vs Västerås
10
-
0
0
Flickor A
Värmdö Vårcupen 2019
14:15
Omgång
7
tmp
SDE
Enköping/Åker-Strängnäs
SDE vs Enköping/Åker-Strängnäs
10
-
0
0
Flickor A
20:15
Omgång
0
tmp
SDE
Östergötlands IF
SDE vs Östergötlands IF
8
-
0
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad