Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
DLT Cup U12 (medel)
Sandvikens IK
,
Jääkiekko
Sandviken
Sandviken
Jääkiekko
23 - 24 mar 2019
U12
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Signup form
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
BW Hedåsen U13
BW Hedåsen U14
BW Hedåsen U15
BW Hedåsen cup u15
BW Hedåsen cup u14
Vårcupen
PUCKEN I KASSEN TROPHY
DLT CUP LÄTT
DLT CUP
ActiveForm Cup
PUCKEN I KASSEN VÅRTROPHY
DLT CUP
DLT CUP U11 LÄTT
Hockeykarneval 05 -06
DLT Cup U12 (medel)
DLT U11
DLT
DLT Cup 2018 U12 (medel)
Hockeykarnevalen 06-07
Hockeykarneval 04-05
DLT Cup 2018 (U14-lätt)
DLT cup u11
DLT Cup 2017 (U11, födda 2007)
AIXAM HOCKEY CUP (Distriktlags-cup)
Hockeykarnevalen U15 U14
DIN LOKALTIDNING CUP 2017 U10
DIN LOKALTIDNING CUP
DLT-Cup
DLT Cup 2016
Hockeykarnevalen -02-03 födda
DIN LOKALTIDNING CUP I SANDVIKEN U 11 2016
DLT cup
Söderbloms Rör Cup
Din Lokaldel cup
Annonsbladet cup
Annonsbladet CUP
Annonsbladet Cup U9
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Bålsta HC
Bålsta HC
http://www.cuponline.se/teamView.aspx?cupid=28852&id=124066&lc=fi
Otteluita
Tilastoja
Kuuluu luokkaan
U12
Kuuluu ryhmään
|
DLT U12
Joukkueen värit
Kotijoukkue
Grön
Vierasjoukkue
Vit
Placing
2
Joukkueen jäsenet
Maalivahdit
#
Nimi
M
A
P
70
Ian Berglind
90
Rasmus Sedvall
Pelaaja
#
Nimi
M
A
P
9
Elis Leijonqvist
11
Ola Palme
51
William Westin
54
Robin Persson
59
Wilmer Dahlsedt
59
Wilmer Dahlsedt
62
Vilgot Carlsson
63
Simon Österberg
64
Rocky Langvardt
67
Melker Immerdahl
68
Max Ericsson
69
Malte Grym
72
Linus Hansson
77
Kian Tarstrand
78
Kevin Svan
82
Isac Harju
86
Eric Norelius
88
Eric Nilsson
89
Emil Sahlman
91
Emil Lime
97
Alexander Holmqvist
Valmentaja
#
Nimi
M
A
P
Marcus Nilson
Päävalmentaja
Robert Tarstrand
Apuvalmentaja
Andreas Harju
Apuvalmentaja
Robert Grym
Apuvalmentaja
Björn Palme
Apuvalmentaja
Magnus Berglind
Apuvalmentaja
Dan Hansson
Joukkueenjohtaja
Mikael Andersson
Huoltaja
Marko Sahlma
Huoltaja
Otteluita
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
23.3.2019
2
U12
DLT U12
11:15
Jernvallen
Omgång
1
tmp
MB Hockey
Bålsta HC
MB Hockey vs Bålsta HC
1
-
6
6
U12
DLT U12
16:05
Jernvallen
Omgång
2
tmp
Bålsta HC
Sollentuna HC
Bålsta HC vs Sollentuna HC
3
-
1
9
U12
DLT U12
19:20
Jernvallen
Omgång
3
tmp
Järveds IF
Bålsta HC
Järveds IF vs Bålsta HC
4
-
3
24.3.2019
11
U12
DLT U12
08:50
Jernvallen
Omgång
11
tmp
Sandvikens IK
Bålsta HC
Sandvikens IK vs Bålsta HC
3
-
2
15
U12
DLT U12
13:10
Jernvallen
Omgång
5
tmp
Bålsta HC
Ludvika HF Lightning
Bålsta HC vs Ludvika HF Lightning
4
-
2
18
U12
15:30
Jernvallen
Omgång
6
tmp
Järveds IF
Bålsta HC
Järveds IF vs Bålsta HC
4
-
0
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad