Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Upab cup 2019
Tegs Sportklubb
,
Hokejs
Umeå
Umeå
Hokejs
16 - 17 mar 2019
U11
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Signup form
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Classe Cup U11
TSK U14 CUP
Handelsbanken-Cup
Upab Cup 2021
Porsche Cup
Lexus Cup
Upab Cup 2020
SportlovsCupen 2020
Gregers Memorial
Januaricupen
Classe Cup
Tegscupen 2019
International Friendship Tournament 2019
Upab cup 2019
Gregers-Cup
Februaricupen 2019
Tegscupen 2018
International Friendship Tournament Umeå 2018
Februaricupen
Umeå Energi Winter Classic 2018
Classe Cup 2018
Tegscupen
Tegscupen 2016
VPA Hockey Games 2016
Tegscupen 2015
Tegscupen
20:e dag Knut cupen
Classes Cup
Sweden Cup 2014
T3 cup (Tidigare Tegscupen)
T3-cup
Rivexperten cup
Tegscupen
Goodtech Hockeygames
Team Sportia Reebok Hockey Games
STENA Cup/Tegscupen 2008
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Husum HK
Husum HK
http://www.cuponline.se/teamView.aspx?cupid=28691&id=122862&lc=lv
Mājas lapa
Spēles
Piederība vecuma grupai
TSK U11 CUP
Piederība apakšgrupai
|
Grupp 3
|
Slutspel C
Komandas krāsas
Mājnieku komanda
Svart
Viesu komanda
Vit
Komandas pārtsavis
Spēlētājs
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
25
Vilmer Kjellin
0
0
0
26
Wilmer Vallrud
0
0
0
28
John Hägglöf
4
4
8
30
Jonas Nordin
1
0
1
31
James Strandberg
4
3
7
32
Oscar Hallin
1
4
5
33
Victor Wallin
0
0
0
34
Kristian Hägglöf
4
2
6
35
Oscar Norberg
0
0
0
39
Axel Strömberg
0
0
0
40
Linus Jonsson
0
1
1
43
Isak Silvenord
6
3
9
47
Hugo Karlström
3
3
6
48
Majdi Zaiat
0
0
0
Coaches/Leaders
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
Mattias Nilsson
Galvenais treneris
0
0
0
Henrik Jonsson
Galvenais treneris
0
0
0
Anna-Carin Melin
Komandas vadītājs
0
0
0
Anna Hägglöf
Komandas vadītājs
0
0
0
Johan Silvenord
Aprīkojuma menedžeris
0
0
0
Spēles
#
Aika
Kenttä
Kotijoukkue
Vierasjoukkue
Tulos
16.03.2019
6
TSK U11 CUP
Grupp 3
12:05
Nolia 2
Kierros
1
tmp
Husum HK
Kovland Ishockyeförening
Husum HK vs Kovland Ishockyeförening
4
-
2
11
TSK U11 CUP
Grupp 3
15:20
Nolia 1
Kierros
2
tmp
Burträsk HC
Husum HK
Burträsk HC vs Husum HK
5
-
3
17
TSK U11 CUP
Grupp 3
18:50
Nolia 1
Kierros
3
tmp
Björklöven Grön
Husum HK
Björklöven Grön vs Husum HK
4
-
3
17.03.2019
24
TSK U11 CUP
Slutspel C
11:00
Nolia 1
Kierros
4
tmp
Clemensnäs HC U11
Husum HK
Clemensnäs HC U11 vs Husum HK
1
-
6
27
TSK U11 CUP
Slutspel C
13:15
Nolia 2
Kierros
4
tmp
Husum HK
Vilhelmina IK
Husum HK vs Vilhelmina IK
7
-
0
Ottelu käynnissä
Ottelua ei aloitettu
Ottelu päättynyt
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad