Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Mikael Renberg Cup
Piteå Hockey Ungdom
,
Hokejs
Piteå
Piteå
Hokejs
9 - 10 mar 2019
U 10
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Signup form
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Mikael Renberg Cup
Tromb cup
Öjeby Glas & Aluminium Cup
Intersport Cup
Sparbanken Nord cup 2023
Skoogs cup
Mikael Renberg Cup
Tromb Cup
Sparbanken Nord Cup 2022
Sportringen Cup
Skoogs Cup
Mikael Renberg Cup
Tromb Cup
Öjeby Glas & Aluminium cup 2021
U14 DM
Sportringen Cup
Skoogs cup 2021
Öjeby Glas & Aluminium Cup
Sparbankscupen
Tromb Cup
Mikael Renberg cup
Sparbanken Nord
Sportringen cup
Mikael Renberg Cup
Skoogs Cup 2019
Öjebyns Glas & Aluminium Cup 2018
Skoogs Cup 2018
Öjebyns Glas & Aluminium Cup 2017
Sparbanken Nord Cup 2017
Sportringen Cup U15 2017
Mikael Renberg Cup
Skoogs Cup 2017
Öjebyns Glas & Aluminium Cup 2016
Sparbankscupen 2016
Sportringen Cup
Mikael Renberg Cup 2016
Skoogs Cup U13
Öjebyns Glas & Aluminium
Sparbankscupen 2015
Sportringen cup
Mikael Renberg Cup
Skoogs Cup
Öjebyns Glas & Aluminium Cup 2014
Sparbanken Nord Cup 2014
Sportringen Cup
Mikael Renberg Cup
Skoogs Cup U13
Öjeby Glas & Aluminium Cup
Sparbankscupen 2013
BackCity Cup
Mikael Renberg Cup
Skoogs cup
Öjebyns Glas & Aluminium Cup
Sparbankscupen 2012
BackCity Cup 2012
Mikael Renberg Cup
Skoogs Cup 2012
Öjebyns Glas & Aluminium Cup
Sparbankscupen 2011 - Sparbanken Nord
BackCity Cup
Skoogs Cup 2011
Back City Cup
Skoogs Cupen 2010
PHC Cup 2009
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Kågedalens IF
Kågedalens IF
http://www.cuponline.se/teamView.aspx?cupid=28690&id=122941&lc=lv
Spēles
Piederība vecuma grupai
Mikael Renberg Cup 2019
Piederība apakšgrupai
|
A
Komandas krāsas
Mājnieku komanda
Gul
Viesu komanda
Gul
Placing
8
Komandas pārtsavis
Vārtsargi
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
21
Nike Forslund
0
0
0
Spēlētājs
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
16
Oliver Fahlgren
0
0
0
17
Timmi Lundqvist
0
0
0
18
Milo Bergström
0
0
0
19
Viktor Eriksson Ek
0
0
0
20
Måns Norbäck
0
0
0
22
Axel Sundelin
0
0
0
23
Alma Enmark
0
0
0
24
Theo Johansson
0
0
0
25
Frans Eriksson
0
0
0
26
Loui Håkansson
0
0
0
27
Emil Jacobsson
0
0
0
29
Theo Sundqvist
0
0
0
31
Elton Håkansson
0
0
0
36
Elliot Strandberg
0
0
0
Coaches/Leaders
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
Petter Håkansson
Galvenais treneris
0
0
0
Peter Jakobsson
Galvenais treneris
0
0
0
Mikael Strandberg
Galvenais treneris
0
0
0
Johan Sundelin
Galvenais treneris
0
0
0
Spēles
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
09.03.2019
2
Mikael Renberg Cup 2019
A
09:30
Omgång
1
tmp
Boden
Kågedalens IF
Boden vs Kågedalens IF
16
-
3
5
Mikael Renberg Cup 2019
A
13:00
Omgång
2
tmp
Kågedalens IF
Piteå Hockey Röd
Kågedalens IF vs Piteå Hockey Röd
0
-
9
10
Mikael Renberg Cup 2019
A
18:30
Omgång
3
tmp
Kågedalens IF
Älvsbyn IF
Kågedalens IF vs Älvsbyn IF
0
-
19
10.03.2019
13
B-Semi 1
Mikael Renberg Cup 2019
08:30
Omgång
4
tmp
Kågedalens IF
Brooklyn Antnäs
Kågedalens IF vs Brooklyn Antnäs
0
-
10
17
B-bronsmatch
Mikael Renberg Cup 2019
13:00
Omgång
5
tmp
Kågedalens IF
Piteå Hockey Röd
Kågedalens IF vs Piteå Hockey Röd
3
-
6
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad