Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Eskilstuna Trophy
Linden Hockey
,
Hokejs
Eskilstuna
Eskilstuna
Hokejs
15 - 17 mar 2019
U12
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Signup form
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Eskilstuna Trophy JYP
Eskilstuna Linden Trophy U13
Eskilstuna Linden Trophy U14
Eskilstuna Linden Trophy U16
Eskilstuna Linden Trophy U15
MÄLARDALEN ELITE TROPHY AAA 2012
MÄLARDALEN ELITE TROPHY AAA 2011
TakTema Cup Flickor B Halvplan
TakTema Cup Flickor A
Lagerproffsen Trophy JYP AA
Eskilstuna Linden Hockey Cup U9 Halvplan
WeCan Infosec Cup U10 Halvplan
Eskilstuna Linden Hockey Cup U12
Eskilstuna Linden Hockey Cup U10 Halvplan
Johnson & Son Bygg AB Cup U11
Eskilstuna Linden Hockey Cup U13
Eskilstuna Linden Hockey Cup U14
Eskilstuna Trophy U15 A/AA
Eskilstuna Trophy U16 AA
Lagerproffsen Cup U11
Eskilstuna Linden Hockey Cup U9 Halvplan
Eskilstuna Trophy U12
Eskilstuna Linden Hockey Cup U13
Johnson & Son Bygg Cup U10 Halvplan
Hockeydag Flickor A & Flickor B
Eskilstuna Linden Hockey Cup Dam
Eskilstuna Linden Hockey Cup J18
Eskilstuna Linden Hockey Cup U15/16
Eskilstuna Linden Hockey Cup U12 Halvplan
Eskilstuna Linden Hockey Cup U14
Lagerproffsen CUP U10
KP Bygg Cup U13
Eskilstuna Linden Hockey Cup U11 Halvplan
Johnsson & Son Bygg U9 zonspel
Eskilstuna Trophy U12
Eskilstuna Trophy U13
Eskilstuna Trophy U14
Eskilstuna Linden Hockey Cup U16/15
Eskilstuna Linden Hockey Cup J18
Eskilstuna Linden Hockey Cup U13
Eskilstuna Linden Hockey Cup J20
Tuna Entreprenad Cup Eskilstuna U12 Halvplan
Eskilstuna Trophy JYP U12
Eskilstuna Linden Hockey Cup U15
Eskilstuna Linden Hockey Cup U13
Eskilstuna Trophy JYP
KP Bygg Trophy U12
Eskilstuna Linden Hockey Cup J20
Eskilstuna Linden Hockey Cup U16
Eskilstuna Linden Hockey Cup U14
Eskilstuna Linden Hockey Cup U10
Eskilstuna Linden hockey Cup U13
Eskilstuna Linden Vets Cup 2020
Eskilstuna Linden Hockey Cup U14
Eskilstuna Linden Hockey Cup U12
Eskilstuna Linden Hockey Cup U16/15
Eskilstuna Linden Hockey Cup J18
Eskilstuna Linden Hockey Cup U11
Eskilstuna Linden Hockey Cup Flickor A
Eskilstuna Linden Hockey Cup U10
Eskilstuna Trophy
Eskilstuna Linden Vets Cup
Eskilstuna Linden Hockey Cup U13
Eskilstuna Linden Hockey Cup U16/U15
Eskilstuna Linden Hockey Cup U14
Eskilstuna Linden Hockey Cup J20
Eskilstuna Linden Hockey Cup J18
Eskilstuna Cup
Eskilstuna Trophy Internationell cup med vänorten Jyväskylä
Eskilstuna cup
Eskilstuna Linden Hockey Cup
Eskilstuna Trophy
Eskilstuna cup
Eskilstuna Linden Hockeycup
Eskilstuna Linden Hockeycup
JYP-Cupen Eskilstuna U12
Eskilstuna cup
Eskilstuna Cup U15
Eskilstuna Cup U10
Eskilstuna Cup U12
Eskilstuna Cup U11
Eskilstuna Cup U13
Eskilstuna Cup U9
Eskilstuna Cup U11
Eskilstuna Linden Hockey Cup U12
Eskilstuna Linden Cup
Eskilstuna Cup U13
Eskilstuna Cup
FORIA Cup
Eskilstuna Cup U12
Eskilstuna Cup
Eskilstuna Cup U14
Eskilstuna Cup U10
Eskilstuna Cup U12
Eskilstuna Cup U14
EKO Priser Cup
Eskilstuna Cup
Eskilstuna Cup
Eskilstuna Linden Hockey Cup
Eskilstuna Cup
Allelektro Cup
Eskilstuna CUP
Allelektro Cup
JYP cupen
Eskilstuna Cup
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Hille/Åbyggeby
Hille/Åbyggeby
http://www.cuponline.se/teamView.aspx?cupid=28579&id=121131&lc=lv
Mājas lapa
Spēles
Statistika
Piederība vecuma grupai
U12
Piederība apakšgrupai
|
Grupp B
Komandas krāsas
Mājnieku komanda
Svart
Viesu komanda
Vit
Placing
4
Komandas pārtsavis
Vārtsargi
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
1
Oscar Bryngelsson
0
0
0
25
Theo Lingvall
0
0
0
30
William Odén
0
0
0
Spēlētājs
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
3
Love Wennberg
0
0
0
4
Leo Berggren
11
2
13
7
Maximilian Öhrn
1
0
1
8
Isak Sandberg
1
1
2
9
Leo Engelmark
0
1
1
10
Martin Larsson
0
0
0
12
Knut Lundblad
1
1
2
14
Martin Fredriksson
0
0
0
15
Viggo Holm
0
0
0
16
Niklas Thunström
0
0
0
17
Joel Hemström
0
0
0
18
Edvin Andersson Ohlén
1
1
2
19
Olle Persson
2
2
4
20
Henrik Nordström
1
0
1
21
Liam Palm
0
0
0
23
Arwid Thyr
1
1
2
Coaches/Leaders
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
Christer Persson
Trenera palīgs
0
0
0
Fredrik Jansson
Trenera palīgs
0
0
0
Peter Andersson
Trenera palīgs
0
0
0
Kalle Bryngelsson
Trenera palīgs
0
0
0
Jimmy Sandberg
Aprīkojuma menedžeris
0
0
0
Spēles
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
16.03.2019
5
U12
Grupp B
09:00
Smehallen B
Omgång
0
tmp
Örebro HK
Hille/Åbyggeby
Örebro HK vs Hille/Åbyggeby
3
-
4
9
U12
Grupp B
11:00
Smehallen
Omgång
0
tmp
Hille/Åbyggeby
Jyväskylä White
Hille/Åbyggeby vs Jyväskylä White
3
-
4
14
U12
Grupp B
17:00
Smehallen
Omgång
0
tmp
Hille/Åbyggeby
Ludvika HF
Hille/Åbyggeby vs Ludvika HF
3
-
2
17.03.2019
17
U12
Grupp B
08:00
Smehallen
Omgång
0
tmp
Hille/Åbyggeby
Linköping HC
Hille/Åbyggeby vs Linköping HC
4
-
2
0
Semifinal 1
U12
11:05
Smehallen
Omgång
0
tmp
Kils AIK Ishockey
Hille/Åbyggeby
Kils AIK Ishockey vs Hille/Åbyggeby
6
-
2
0
3:e - 4:e plats
U12
13:15
Smehallen
Omgång
0
tmp
Jyväskylä Black
Hille/Åbyggeby
Jyväskylä Black vs Hille/Åbyggeby
4
-
3
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad