Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Silvercupen 2018
Skellefteå AIK
,
Jääkiekko
Skellefteå
Skellefteå
Jääkiekko
19 - 21 okt 2018
U11
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Signup form
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Silvercupen 2024
Guldcupen U12
U14 Klimpens Cup
Silvercupen 2023
Guldcupen
Klimpens Cup
Guldcupen 2022
Guldcupen 2022
Silvercupen 2021
Klimpens cup
Guldcupen 2020
Silvercupen
Klimpens Cup 2019
Guldcupen
Silvercupen 2018
Klimpens Cup 2018
Guldcupen 2018
Silvercupen 2017
Klimpens Cup 2017
Guldcupen U12
Klimpens Cup 2016
Silvercupen 2016
Guldcupen 2016
Silvercupen 2015
ICA Maxi Cup
Klimpens cup
Guldcupen 2015
Silvercupen 2014
ICA MAXI Cup 2014
Klimpens cup 2014
Guldcupen 2014
Silvercupen 2013
ICA MAXI Cup 2013
Klimpens Cup
Guldcupen
Silvercupen
Klimpens Cup
Guldcupen
dfd
Silvercupen 2011
Skellefteå Kraft Cup
Klimpens Cup
Guldcupen
Klimpens Cup
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Skellefteå AIK Vit
Skellefteå AIK Vit
http://www.cuponline.se/teamView.aspx?cupid=28559&id=120169&lc=fi
Otteluita
Tilastoja
Kuuluu luokkaan
U11
Kuuluu ryhmään
|
A
Joukkueen värit
Kotijoukkue
Svart
Vierasjoukkue
Vit
Placing
6
Joukkueen jäsenet
Pelaaja
#
Nimi
M
A
P
2
Lukas Ottosson
0
0
0
5
Alexander Lernstad
0
0
0
10
Malte Olofsson
0
0
0
13
Jonathan Mattsson
0
0
0
15
Matheo Lundmark
0
0
0
22
Harry Westerlund
0
0
0
31
Alex Lövgren
0
0
0
32
Harry Holmqvist
0
0
0
37
Bruno Forsgren
0
0
0
38
Sigge Bohman-Angeria
0
0
0
39
Leo Lindahl
0
0
0
42
Viggo Widz
0
0
0
55
Filip Vesterlund
0
0
0
57
Neil Eriksson
0
0
0
59
Elton Edström
0
0
0
61
Noel Lindgren
0
0
0
Valmentaja
#
Nimi
M
A
P
Anders Ottosson
Päävalmentaja
0
0
0
Johan Olofsson
Apuvalmentaja
0
0
0
Joakim Lundmark
Apuvalmentaja
0
0
0
Robert Widz
Apuvalmentaja
0
0
0
Otteluita
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
19.10.2018
1
U11
A
17:00
C-Hallen
Omgång
1
tmp
Skellefteå AIK Svart
Skellefteå AIK Vit
Skellefteå AIK Svart vs Skellefteå AIK Vit
3
-
3
20.10.2018
7
U11
A
09:15
C-Hallen
Omgång
7
tmp
Sunderbyn SK Blå
Skellefteå AIK Vit
Sunderbyn SK Blå vs Skellefteå AIK Vit
2
-
3
13
U11
A
12:30
C-Hallen
Omgång
13
tmp
Skellefteå AIK Vit
Östersund IK Vit
Skellefteå AIK Vit vs Östersund IK Vit
1
-
2
20
U11
A
19:15
C-Hallen
Omgång
20
tmp
Skellefteå AIK Vit
Piteå HC/ Storfors AIK Röd
Skellefteå AIK Vit vs Piteå HC/ Storfors AIK Röd
3
-
3
21.10.2018
25
5-6 plats
U11
11:30
C-Hallen
Omgång
25
tmp
Skellefteå AIK Vit
Sunderbyn SK vit
Skellefteå AIK Vit vs Sunderbyn SK vit
3
-
6
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad