Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
K-Laser E1 Syysturnaus
Kiekko-Laser Junior ry
,
Jääkiekko
Oulunsalo & Kempele
Oulunsalo & Kempele
Jääkiekko
24 - 26 aug 2018
E1 / 2007
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Signup form
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Rantalakeus 2021 U10
Rantalakeus 2021 U9
Rantalakeus U9 2021
Rantalakeus 2021 U10 PERUTTU/SIIRRETTY MYÖHEMPÄÄN AJANAKOHTAAN KORONA SULKUJEN VUOKSI
MiniLillari 2020
Lilliputti 2020
Rantalakeus 2020 F2
Rantalakeus F1 2020
Lilliputti 2019
Rantalakeusturnaus 2019 F2
Rantalakeusturnaus 2019 F1
Harjoitus
K-Laser E1 Syysturnaus
Lilliputti 2018
Rantalakeusturnaus 2018 F1
Rantalakeusturnaus 2018 F2
Kiekko-Laser E2 Syysturnaus
Kiekko-Laser C2 AA kutsuturnaus
Lilliputti 2017
Rantalakeusturnaus 2017 F1
Rantalakeus-turnaus 2017 F2
Kiekko-Laser 03 AAA-Kutsuturnaus
Kiekko-Laser Loppiaisturnaus 2015
Kiekko-Laser E1 AA Loppiaisturnaus
Loppiaisturnaus
Kiekko-Laser D2 välipäiväturnaus
K-Laser F05 Cup 2013
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Sunderby SK
Sunderby SK
http://www.cuponline.se/teamView.aspx?cupid=28540&id=119677&lc=fi
Otteluita
Tilastoja
Kuuluu luokkaan
AAA
Kuuluu ryhmään
|
AAA
Joukkueen värit
Kotijoukkue
Sininen
Vierasjoukkue
Valkoinen
Joukkueen jäsenet
Maalivahdit
#
Nimi
M
A
P
1
Ture Andersson
0
0
0
34
Viking Rosengren Wistrand
0
0
0
Pelaaja
#
Nimi
M
A
P
7
Axel Norberg
1
1
2
8
Emil Sundén
0
0
0
9
Tim Wiström
3
0
3
11
Egon Isaksson
0
2
2
12
Noel Andefors
0
1
1
13
Elliot Hollberg
0
0
0
14
Joel Isaksson
6
1
7
18
Wille Höglund
3
1
4
19
Eddi Jatko
0
1
1
21
Ludwig Skårman
0
1
1
23
Jesper Elgcrona
1
0
1
24
Filip Ranneberg
0
0
0
25
Theo Ahlqvist
0
0
0
26
Isak Hellström
1
0
1
29
Elian Allden
0
0
0
32
Neo Sundström
0
0
0
Valmentaja
#
Nimi
M
A
P
Magnus Ranneberg
Päävalmentaja
0
0
0
Johan Isaksson
Päävalmentaja
0
0
0
Marcus Skårman
Apuvalmentaja
0
0
0
Mikael Wiström
Apuvalmentaja
0
0
0
Daniel Ahlqvist
Apuvalmentaja
0
0
0
Thomas Svensson
Apuvalmentaja
0
0
0
Johan Allden
Joukkueenjohtaja
0
0
0
Otteluita
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
25.8.2018
7
AAA
AAA
13:30
Oulunsalo
Omgång
0
tmp
Sunderby SK
Kiekko-Laser 2
Sunderby SK vs Kiekko-Laser 2
3
-
4
13
AAA
AAA
19:00
Oulunsalo
Omgång
0
tmp
Sunderby SK
Haapaveden Huskyt
Sunderby SK vs Haapaveden Huskyt
5
-
2
26.8.2018
17
AAA
AAA
09:50
Oulunsalo
Omgång
0
tmp
KKP
Sunderby SK
KKP vs Sunderby SK
5
-
1
19
AAA
AAA
11:40
Oulunsalo
Omgång
0
tmp
Kiekko-Laser 1
Sunderby SK
Kiekko-Laser 1 vs Sunderby SK
8
-
2
27
AAA
AAA
16:10
Oulunsalo
Omgång
0
tmp
TIHC
Sunderby SK
TIHC vs Sunderby SK
1
-
4
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad