Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Örebro Hockey Ungdom
Örebro Hockey Ungdom
,
Hokejs
Örebro
Örebro
Hokejs
24 mar 2019
U10
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Signup form
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Lets go by bus
Intersport Cup
Aspen Partner Cup
NollNitton Frakt Trophy
Örebro Girl's Trophy
Lets go by bus
Gustavsvik Trophy
Intersport Cup
Aspen partner Cup
Stena recycling cup för FLICKOR
INTERSPORT CUP U12 2022
Stena Recycling minicup U11 2022
Picked Last Trophy
Let´s Go By Bus Trophy 2020
INTERSPORT Cup 2020
U11 Cup 2020
Flickcupen 2020
Let´s Go By Bus Trophy
Team Sportia Cup
Örebro Hockey Ungdom
Flickcupen
U12 Cup
Suez Cupen 2018
Team Sportia Cup
U9 Cup
U10 Cup
Let´s Go By Bus Trophy
IP Cupen / IP Poolspelet
Tjejcupen Örebro
Behrn hotell cup
Team Sportia Cup
Jimmy´s Diner Cup
Gustavsviks Cupen
ÖHU CUPEN-17
Behrn Hotell cup
Team Sportia Cup
Golvcenter cup
Örebro Hockey Ungdom J18 cup
Behrn hotell cup
GolvCenter cup
Team Sportia Cup
Örebro Hockey Ungdom U11 cup
NEH Sports Hockey Cup
Behrn Hotell Cup 2014
Team Sportia Cup Örebro
U12 GolvCenter Cup
U10 Cup ÖHU
Ullmax U11 Cup ÖHU
Eagle Sports Cup
Behrn Hotell Cup
Holgers Cup
Leffes Cup
Golvcenter Cup
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Kungsörs IK
Kungsörs IK
http://www.cuponline.se/teamView.aspx?cupid=28479&id=124151
Spēles
Piederība vecuma grupai
U10
Piederība apakšgrupai
|
U10
Komandas krāsas
Mājnieku komanda
Röd
Viesu komanda
Vit
Komandas pārtsavis
Spēlētājs
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
1
Liam Johansson
2
Theo Viborg
4
Alvin Wretling
5
Vilmer Sahlman
6
Dante Wallon
7
Alvin Solheim
8
Hjalmar Dahlman
9
Harald Antonsen Lisjö
10
Elton Mörlin
11
Filip Lundin
14
Nero Holm
16
William Svensson
17
Felix Wallon
18
Viggo Ling
61
Didrik Davidsson
Coaches/Leaders
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
Per Berg
Galvenais treneris
Thomas Ling
Galvenais treneris
Stefan Lundin
Galvenais treneris
Joakim Wallon
Galvenais treneris
Spēles
#
Laiks
Arēna
Mājnieku komanda
Viesu komanda
Rezultāts
24.03.2019
2
U10
U10
08:40
B-Hall
Kārta
0
tmp
Kungsörs IK
Örebro Hockey Ungdom Vit
Kungsörs IK vs Örebro Hockey Ungdom Vit
6
U10
U10
11:00
B-Hall
Kārta
0
tmp
Kungsörs IK
Åkers/Strängnäs HC
Kungsörs IK vs Åkers/Strängnäs HC
11
U10
U10
15:30
A-Hall
Kārta
0
tmp
Värmdö Hockey Blå
Kungsörs IK
Värmdö Hockey Blå vs Kungsörs IK
16
U10
U10
18:00
B-Hall
Kārta
0
tmp
BIK Karlskoga Flick
Kungsörs IK
BIK Karlskoga Flick vs Kungsörs IK
Spēle notiek
Spēle nav sākusies
Spēles beigusies
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad