Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Isbjörnscupen U12 Team 07 8 sep. 2018
Kållered sk
,
Jääkiekko
Kållered
Kållered
Jääkiekko
8 sep 2018
U12 (Pojkar & flickor)
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Isbjörnscupen U13 (team-12)
Isbjörnscupen U11 (Team 14)
Isbjörnscupen
Isbjörnscupen 2024 U9 Team 15
Isbjörnscupen 2024 U8-Team 16
Isbjörnscupen U10 (Team 14)
Isbjörnscupen U13
Isbjörnscupen U11 - Team13
Isbjörnscupen U12 (Team12)
Isbjörnscupen U9 (Team 14)
Isbjörnscupen U8 Team 15
Isbjörnscupen U10 (Team13)
Isbjörnscupen
Isbjörnscupen U11 (Team12)
Isbjörnscupen 2022 - U12
Isbjörnscupen U9 (Team13)
Isbjörnscupen U8 (Team 14)
Isbjörnscupen U10 (Team12)
Isbjörnscupen U9 (Team 14)
Isbjörnscupen U13 2021
Isbjörnscupen U11 - 2021
Isbjörnscupen U12 2021
KICKOFF cup Kållered SK U13
Isbjörnscupen 2020
Isbjörnscupen U12 2020
Isbjörnscupen U09
Isbjörnscupen Team12 (U08)
Isbjörnscupen U10
Isbjörnscup U13
Isbjörnscupen U11-2019
Isbjörscupen KICK OFF 7/9
Isbjörnscupen 2019
Isbjörnscupen D2 2019
Isbjörnscupen U10
Icebearscupen (medel/svår)
Kållered SK KICK OFF cup
Isbjörnscupen U12 Team 07 8 sep. 2018
Isbjörnscupen 2018
Isbjörnscupen
Isbjörnscupen 2018
Isbjörnscupen 2018
Isbjörnscupen U11
Kållered Icebear Cup U12
Isbjörnscupen 2017 U8
Isbjörnscupen 2017 U10 -07
Icebears-cupen
Isbjörnscup 2016 U08
Isbjörnscupen 2016
Icebears Luciacup
Icebears Cup 2014
Fair Play Cup 2014
Dugnaden Cup U10
Luciacupen
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Härryda
Härryda
http://www.cuponline.se/teamView.aspx?cupid=28443&id=119308&lc=fi
Kotisivu
Otteluita
Kuuluu luokkaan
U12
Kuuluu ryhmään
|
2018
Joukkueen värit
Kotijoukkue
Blå
Vierasjoukkue
Vit
Joukkueen jäsenet
Maalivahdit
#
Nimi
M
A
P
1
Joel Lindberg
0
0
0
30
Max Nilsson
0
0
0
Pelaaja
#
Nimi
M
A
P
4
Oliver Magnusson
1
0
1
7
Viggo Carlund
1
1
2
8
Emil Caldevik
0
0
0
9
Jonathan Sellerstedt
0
1
1
10
Eren Oruc
0
0
0
12
John Larsson
1
1
2
13
Johan Henriksson
0
0
0
14
Olle Zetterstedt
4
1
5
16
Simon Henriksson
0
0
0
17
Hugo Ståhlgren
0
1
1
18
Sigvard Sandgren
0
0
0
19
Emil Carlen
3
2
5
20
Gustav Dahlman
0
0
0
22
Melvin Hedlund
2
0
2
24
Oliver Heinonen
4
2
6
25
Melker Langvik
1
0
1
26
Leo Johansson
1
0
1
28
Noel Bengtsson
1
0
1
40
Max Magnevik
4
4
8
Valmentaja
#
Nimi
M
A
P
Stefan Carlen
Päävalmentaja
0
0
0
Daniel Hedlund
Päävalmentaja
0
0
0
Johan Magnevik
Apuvalmentaja
0
0
0
Daniel Ståhlgren
Joukkueenjohtaja
0
0
0
Tommy Nilsson
Huoltaja
0
0
0
Rikard Sveningsson
Huoltaja
0
0
0
Otteluita
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
8.9.2018
0
U12
08:45
Omgång
2
tmp
Hovås
Härryda
Hovås vs Härryda
4
-
4
0
U12
11:20
Omgång
5
tmp
Härryda
Rögle Bk
Härryda vs Rögle Bk
0
-
2
0
U12
13:00
Omgång
7
tmp
Kållered
Härryda
Kållered vs Härryda
1
-
6
0
U12
14:40
Omgång
9
tmp
Härryda
Stenungsund
Härryda vs Stenungsund
2
-
2
0
U12
18:00
Omgång
13
tmp
Härryda
Partille
Härryda vs Partille
11
-
0
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad