Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Ankarcupen U13 (06)
Strömsbro Hockey Club
,
Hokejs
Gävle
Gävle
Hokejs
29 - 30 dec 2018
U13
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Signup form
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Testebo Challenge
Ankarcupen U13
Testebo Hockey Challange
Ankarcupen U13
Intersport Cup U11 (09)
Intersport Cup U12 (08)
Testebo Hockey Challenge 2019
Ankarcupen U13 (06)
Intersport Cup U11
Intersport Cup U12
Testebo Hockey Challenge 2018 (U9)
Ankarcupen U13 - 2017
Intersport Cup 2017 - U11
Intersport Cup 2017 (U12)
Testebo Hockey Challenge
Ankarcupen U13 - 2016
Intersport Cup U12
Intersport Cup 2016 (U11)
Ankarcupen, U13 2015
Nobo sport cup
Nobo sport cup
Testebo Hockey Challenge
Ankarcupen U13 - 2014
NOBO Sport Cup
Ankarcupen U13 2013
NoboSport Cup U12 2013
NoboSport Cup U11 2013
Ankarcupen U13 2012
NoboSport Cup U12 - 2012
NoboSport Cup U11 - 2012
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Skellefteå AIK - Svart
Skellefteå AIK - Svart
http://www.cuponline.se/teamView.aspx?cupid=28427&id=119218&lc=lv
Mājas lapa
Spēles
Statistika
Piederība vecuma grupai
Ankarcupen U13
Piederība apakšgrupai
|
Grupp 2
Komandas krāsas
Mājnieku komanda
Svart
Viesu komanda
Vit
Placing
2
Komandas pārtsavis
Vārtsargi
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
35
Isak Lindgren
0
0
0
Spēlētājs
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
44
Liam Kågström-Sundin
1
0
1
49
Petter Sunde-Bakken
4
3
7
62
Noel Nyberg
2
0
2
65
Einar Lindfors
1
3
4
72
Josef Nyström
2
0
2
76
Elias Hedlund
13
4
17
81
Theo Landström
2
0
2
82
Valter Lindberg
5
8
13
85
Hampus Vallström
0
0
0
86
Isac Åhman
0
1
1
90
Filip Hedlund-Boberg
1
0
1
92
Klas Lundström
1
2
3
94
Callixte Mangibula
1
2
3
96
Charlie Håkansson
0
0
0
97
Ludvig Nilsson
0
0
0
98
John Anthony
0
2
2
Coaches/Leaders
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
Andreas Nyberg
Trenera palīgs
0
0
0
Kent Lindberg
Galvenais treneris
0
0
0
Emil Hedlund
Trenera palīgs
0
0
0
Hans Lundström
Trenera palīgs
0
0
0
Spēles
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
29.12.2018
3
Ankarcupen U13
Grupp 2
13:00
B-hallen
Omgång
1
tmp
AIK
Skellefteå AIK - Svart
AIK vs Skellefteå AIK - Svart
3
-
3
7
Ankarcupen U13
Grupp 2
16:00
B-hallen
Omgång
2
tmp
GGIK/Huge
Skellefteå AIK - Svart
GGIK/Huge vs Skellefteå AIK - Svart
2
-
16
12
Ankarcupen U13
Grupp 2
19:30
A-hallen
Omgång
3
tmp
Skellefteå AIK - Svart
Brynäs IF
Skellefteå AIK - Svart vs Brynäs IF
8
-
3
30.12.2018
16
Semifinal 4
Ankarcupen U13
11:45
B-hallen
Omgång
4
tmp
Skellefteå AIK - Svart
IK Waxholm
Skellefteå AIK - Svart vs IK Waxholm
4
-
2
20
Final
Ankarcupen U13
17:00
A-hallen
Omgång
5
tmp
AIK
Skellefteå AIK - Svart
AIK vs Skellefteå AIK - Svart
9
-
2
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad