Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
SSK-Winterclassic-cup-2018
Skogsbo Sk
,
Hokejs
Outokumpuhallen /Avesta
Outokumpuhallen /Avesta
Hokejs
29 Dec 2018
u12
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Signup form
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
NICKLAS LIDSTRÖM CUP U13
SSK Tigers Hockey Cup 2024
NICKLAS LIDSTRÖM CUP U13
Hedbergs Tak Cup U12
NICKLAS LIDSTRÖM CUP U13
Höstcup 2022
Höstcupen
Skogsbo SK U11 Vårcup
NICKLAS LIDSTRÖM CUP U13
Ernst Express Cup
NICKLAS LIDSTRÖM CUP U14- INSTÄLLD!
Höstcupen
SSK U10 Vårcup
Vårcupen
Vårcupen
Hedbergs tak cup 2.0
Höstcupen U12
Höstcupen U13
Landrins Bil Cup
Vårcupen U11
Vårcupen U12
Landrins Bil Cup
Hedbergs Tak Cup
NICKLAS LIDSTRÖM CUP U13
Mascupen
Matabcupen
Wåhlins Cup
Vårcupen U11
Vårcupen 2019
Skogsbocupen
NICKLAS LIDSTRÖM CUP U13
SSK-Winterclassic-cup-2018
Luciacupen
Höstcupen
SSK07-Avslutningscup
Vårcupen
Bengts hockeytävling
SSK U10 Trophy - Helplan
EZ-cupen (Nivå lätt)
NICKLAS LIDSTRÖM CUP U13
SSK 07 Försäsongscup
FEAL cup 2017
Vårcupen
Bengts Hockeytävling
Östberg Hockey Games U9
EZ-Cupen
NICKLAS LIDSTRÖM CUP - U13
FEAL cup 2016
Bengts Hockeytävling
SMA Mineral AB Cup 2016
NICKLAS LIDSTRÖM CUP
Skogsbo hockey games (U11)
Seagate Cup 2015
Coop Extra cup
NICKLAS LIDSTRÖM CUP
O'Learys/Colorama Cup
Team Sportia Cup
Seagate-cup 2014
Nicklas Lidström Cup
Pacora cup
Postnord/Colorama 02
TAKAB CUP U13 AAA
Takab Cup U13
Takab CUP U13
PostNord/Colorama Cup 02
ICA Kvantum cup
Team Sportia Cup
Team Sportia Cup U11
TAKAB Cup U12
Cup Skogsbo SK U14
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Västerås Gul
Västerås Gul
http://www.cuponline.se/teamView.aspx?cupid=27235&id=123495&lc=lv
Spēles
Statistika
Piederība vecuma grupai
u12
Piederība apakšgrupai
|
Grupp A
Komandas krāsas
Mājnieku komanda
Svart
Viesu komanda
Gul
Placing
3
Komandas pārtsavis
Vārtsargi
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
30
Filip Holmström
0
0
0
40
Pontus Malmenby
0
0
0
Spēlētājs
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
8
Emil Stjernen
0
0
0
10
Alvin Wengrud
4
1
5
11
Hampus Malmqvist
0
0
0
12
Simon Johansson
9
0
9
15
Dylan Hjelmberg
1
0
1
22
Wille Edholm Öhman
0
0
0
24
Elvis Bergsköld
2
3
5
33
Albin Englund
0
0
0
34
Theo K Eriksson
0
2
2
36
Hugo Eriksson
1
1
2
37
Antoni Talonen
0
1
1
39
Hugo Benvenuti
0
0
0
70
William Woutilinen
0
0
0
75
Adrian Nicolic
0
1
1
77
Arvid Söderkvist
1
1
2
Coaches/Leaders
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
Stefan Stjernen
Galvenais treneris
0
0
0
Johan Eriksson
Trenera palīgs
0
0
0
Daniel Pettersson
Trenera palīgs
0
0
0
Markus Keväänranta
Aprīkojuma menedžeris
0
0
0
Spēles
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
29.12.2018
3
u12
Grupp A
11:05
Omgång
3
tmp
Västerås Gul
SKOGSBO
Västerås Gul vs SKOGSBO
3
-
4
5
u12
Grupp A
13:15
Omgång
5
tmp
Hedesunda
Västerås Gul
Hedesunda vs Västerås Gul
7
-
10
8
Semi 2
u12
16:30
Omgång
8
tmp
Västerås Svart
Västerås Gul
Västerås Svart vs Västerås Gul
3
-
2
10
Bronsmatch
u12
18:45
Omgång
10
tmp
BORLÄNGE
Västerås Gul
BORLÄNGE vs Västerås Gul
0
-
3
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad