Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Gurkapucken
Västerås IK Ungdom
,
Hokejs
Rocklundaområdet/Västerås
Rocklundaområdet/Västerås
Hokejs
26 dec 2018 - 3 jan 2019
U15, U14, U 13, U 12, Flickjunior
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Signup form
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Gurkapucken
Gurkapucken
Gurkapucken 2022/2023
Gurkapucken 2021
GurkaPucken
Loopia Cup 2019 (U12)
Gurkapucken
Gurkapucken
FlickPucken 2017
Gurka Pucken 2016
Bilia Volvo Cup 2016
FlickPucken 2016
Gurka Pucken 2016
Bilia Renault Cup 2015
Bilia Volvo Cup 2015
FlickPucken 2015
Gurkapucken U15
Gurkapucken U13
Gurkapucken U11
MHL Invite Cup
Bilia Cup
FlickPucken 2014
Gurkapucken U11
Gurkapucken U15
Gurkapucken U13
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Södertälje SK
Södertälje SK
http://www.cuponline.se/teamView.aspx?cupid=27210&id=121165&lc=lv
Spēles
Statistika
Piederība vecuma grupai
U 13 (födda 06)
Piederība apakšgrupai
|
Grupp 1
|
Grupp A
Komandas krāsas
Mājnieku komanda
Blå
Viesu komanda
Gul
Placing
2
Komandas pārtsavis
Vārtsargi
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
1
Erik Söderberg
0
0
0
32
Pontus Ström
0
0
0
Spēlētājs
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
4
Dawid Kadziela
0
0
0
5
Valter Landegren
0
0
0
6
Isak Heikman
1
4
5
12
Erik Diberius
1
4
5
13
Vincent Eriksson
0
0
0
14
Kristian Seyhan
2
3
5
15
Max Hägglund
2
1
3
16
Theo Magnusson
2
2
4
17
Axel Diberius
5
1
6
23
Elie Jr Haddad
1
1
2
24
Alexander Hjort
8
2
10
25
Samuel Söderman
1
2
3
26
Danny Dahl
0
2
2
29
Hugo Sandberg
0
1
1
93
Erik Petersson
1
2
3
Coaches/Leaders
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
Fredrik Sandberg
Galvenais treneris
0
0
0
Per Heikman
Trenera palīgs
0
0
0
Sari Luoma
Komandas vadītājs
0
0
0
Tony Ström
Aprīkojuma menedžeris
0
0
0
Spēles
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
02.01.2019
1
U 13 (födda 06)
Grupp 1
08:00
Mimer
Omgång
1
tmp
Södertälje SK
VIK Västerås Ungdom:Gul
Södertälje SK vs VIK Västerås Ungdom:Gul
3
-
1
8
U 13 (födda 06)
Grupp 1
13:20
ABB
Omgång
2
tmp
Södertälje SK
Örebro Hockey Ungdom
Södertälje SK vs Örebro Hockey Ungdom
6
-
2
9
U 13 (födda 06)
Grupp 1
15:00
ABB
Omgång
3
tmp
Södertälje SK
Forshaga IF
Södertälje SK vs Forshaga IF
5
-
2
13
A Slutspel
U 13 (födda 06)
Grupp A
18:45
ABB
Omgång
0
tmp
Södertälje SK
Mariestads Bois
Södertälje SK vs Mariestads Bois
4
-
3
SO
03.01.2019
17
A Slutspel
U 13 (födda 06)
Grupp A
08:30
ABB
Omgång
0
tmp
Södertälje SK
Örebro Hockey Ungdom
Södertälje SK vs Örebro Hockey Ungdom
2
-
0
21
A Slutspel
U 13 (födda 06)
Grupp A
13:20
ABB
Omgång
0
tmp
Södertälje SK
Sollentuna HC
Södertälje SK vs Sollentuna HC
4
-
2
25
A Final
U 13 (födda 06)
16:30
ABB
Omgång
0
tmp
Södertälje SK
Sollentuna HC
Södertälje SK vs Sollentuna HC
1
-
2
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad