Cuponline uses cookies to improve the user experience
Læs mere
Klimpens Cup 2018
Skellefteå AIK
,
Ishockey
Skellefteå
Skellefteå
Ishockey
5 - 7 okt 2018
U 14
Start
Info
Nyheder
Regler
Haller
Klasser / Grupper
Signup form
Hold
Kampe
Stillinger
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Silvercupen 2024
Guldcupen U12
U14 Klimpens Cup
Silvercupen 2023
Guldcupen
Klimpens Cup
Guldcupen 2022
Guldcupen 2022
Silvercupen 2021
Klimpens cup
Guldcupen 2020
Silvercupen
Klimpens Cup 2019
Guldcupen
Silvercupen 2018
Klimpens Cup 2018
Guldcupen 2018
Silvercupen 2017
Klimpens Cup 2017
Guldcupen U12
Klimpens Cup 2016
Silvercupen 2016
Guldcupen 2016
Silvercupen 2015
ICA Maxi Cup
Klimpens cup
Guldcupen 2015
Silvercupen 2014
ICA MAXI Cup 2014
Klimpens cup 2014
Guldcupen 2014
Silvercupen 2013
ICA MAXI Cup 2013
Klimpens Cup
Guldcupen
Silvercupen
Klimpens Cup
Guldcupen
dfd
Silvercupen 2011
Skellefteå Kraft Cup
Klimpens Cup
Guldcupen
Klimpens Cup
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Sponsor
Stilmek
Skellefteå AIK Svart
Skellefteå AIK Svart
http://www.cuponline.se/teamView.aspx?cupid=27175&id=120654&lc=da-DK
Hjemmeside
Kampe
Statistik
Tilhører klasse
U14
Tilhører gruppe
|
Grupp A
Trøjefarver
Hjemmehold
svart
Udehold
vit
Placing
2
Holdspiller
Målmænd
#
Navn
G
A
P
1
Malte Hedlund
0
0
0
35
Nils Carlsson
0
0
0
Spiller
#
Navn
G
A
P
7
Wilmer Lindfors
9
6
15
9
Liv Jonsson
0
2
2
10
Elvira Asserud
1
2
3
11
Kharma Pavval
1
2
3
19
Elis Hedlund
7
4
11
20
Hugo Skarin
4
2
6
25
Viktor Sehlin
0
2
2
38
Buster Forsgren
0
2
2
39
Tim Furtenback
6
2
8
44
Alejandro Kanlic
1
6
7
45
Oskar Kågström
0
3
3
47
Oskar Lycksell
0
1
1
49
Samuel Manberg
8
4
12
51
Lukas Nilsson
2
1
3
55
Filip Stenmark
3
3
6
56
Wille Sundbom
0
1
1
Coaches/Leaders
#
Navn
G
A
P
Magnus Lundberg
Cheftræner
0
0
0
Anders Jonsson
Ass. Træner
0
0
0
Fredrik Stenmark
Ass. Træner
0
0
0
Anders Bergström
Ass. Træner
0
0
0
Roger Wahlberg
Materiale person
0
0
0
Kampe
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
05-10-2018
2
U14
Grupp A
14:30
B-hall
Omgång
0
tmp
Sunderby SK
Skellefteå AIK Svart
Sunderby SK vs Skellefteå AIK Svart
0
-
6
6
U14
Grupp A
17:30
B-hall
Omgång
0
tmp
Skellefteå AIK Svart
Piteå HC
Skellefteå AIK Svart vs Piteå HC
8
-
2
06-10-2018
18
U14
Grupp A
11:45
C-hall
Omgång
0
tmp
Skellefteå AIK Svart
Bodens HF
Skellefteå AIK Svart vs Bodens HF
12
-
1
22
U14
Grupp A
15:00
B-hall
Omgång
0
tmp
Östersunds IK
Skellefteå AIK Svart
Östersunds IK vs Skellefteå AIK Svart
3
-
6
25
U14
Grupp A
18:00
A-hall
Omgång
0
tmp
IF Björklöven
Skellefteå AIK Svart
IF Björklöven vs Skellefteå AIK Svart
1
-
4
07-10-2018
32
Semifinal
U14
09:15
C-hall
Omgång
0
tmp
Skellefteå AIK Svart
Skellefteå AIK Vit
Skellefteå AIK Svart vs Skellefteå AIK Vit
5
-
3
38
Final
U14
13:45
C-hall
Omgång
0
tmp
Skellefteå AIK Svart
Svedjeholmens IF
Skellefteå AIK Svart vs Svedjeholmens IF
1
-
4
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Udskrift
Ahlgrens advokatbyrå
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad