Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Jacob Silfverberg Cup
Brynäs IF
,
Jääkiekko
Gävle Gavlerinken
Gävle Gavlerinken
Jääkiekko
14 okt 2017
U10
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Signup form
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Ankarcupen U15
Brynäs IF u13 endagscup
AB Karl Hedin Cup (Pojkar födda 2009, U15)
Ankarcupen Brynäs IF
Brynäs IF höstcup
Brynäs IF CUP
Ankarcupen INSTÄLLD
Temp
ANKARCUPEN U15 (INSTÄLLD P.G.A COVID-19)
Jacob Silfverberg Cup
Brynäs IF Sammandrag U-14
ANKARCUPEN
Jakob Silfverberg Cup U10
Trettondagscupen
Jacob Silfverberg Cup
Jakob Silfverberg Cup
Jacob Silfverberg Cup
PUCKEN I KASSEN CUP BRYNÄS IF U14
Ankarcupen
Trettondagscupen
Brynäs IF mellandagscup U14
Jacob Silfverberg Cup
Brynäs höstcup
Jakob Silfverberg Cup
Ankarcupen U15
Jacob Silfverberg Cup
Jakob Silfverberg Cup
Jakob Silfverberg Cup
JAKOB SILFVERBERG CUP LÄTT/MEDEL
Ankarcupen U15 2017
SISTA CHANSEN! Jakob Silfverberg Cup
Jakob Silfverberg Cup
JAKOB SILFVERBERG CUP
Brända Bocken Cup
Ankarcupen
Jakob Silfverberg Cup
Jakob Silfverberg Cup
Pucken i Kassen Cup
Ankarcupen
Ankarcupen U15 (-99) 2014
Ankarcupen
Ankarcupen
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Strömsbro HC
Strömsbro HC
http://www.cuponline.se/teamView.aspx?cupid=25372&id=105641&lc=fi
Kotisivu
Otteluita
Tilastoja
Kuuluu luokkaan
Klass
Kuuluu ryhmään
|
Grupp 2
Joukkueen värit
Kotijoukkue
Orange
Vierasjoukkue
Placing
2
Joukkueen jäsenet
Pelaaja
#
Nimi
M
A
P
2
Abbe Söderström
0
0
0
3
Casper Myrzell
0
0
0
4
Edvin Myrman
0
0
0
5
Eskil Lindvall
0
0
0
6
Axel Hillström
0
0
0
7
Felix Westerlund
0
0
0
8
Gustav Pettersson
0
0
0
9
Hugo Berglund
0
0
0
10
Isabelle Rosén
0
0
0
11
Isak Rosengren
0
0
0
12
Theodor Westland
0
0
0
13
Ture Åkesson
0
0
0
14
Lucas Rosander
0
0
0
15
Simon Löjdström Granzell
0
0
0
16
Mattias Kläringe
0
0
0
17
Thed Jobs
0
0
0
18
Melvin Lundström
0
0
0
19
Vera Edling
0
0
0
Valmentaja
#
Nimi
M
A
P
Mats Westerlund
Päävalmentaja
0
0
0
David Rosén
Apuvalmentaja
0
0
0
Andreas Jobs
Apuvalmentaja
0
0
0
Jonas Erdefelt
Apuvalmentaja
0
0
0
Maria Lundström
Joukkueenjohtaja
0
0
0
Kenneth Lind
Huoltaja
0
0
0
Otteluita
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
14.10.2017
2
Klass
Grupp 2
09:10
A-Hallen
Omgång
1
tmp
Almtuna IS
Strömsbro HC
Almtuna IS vs Strömsbro HC
3
-
3
6
Klass
Grupp 2
13:20
B-Hallen
Omgång
3
tmp
Strömsbro HC
Viggbyholms IK
Strömsbro HC vs Viggbyholms IK
5
-
4
8
Semi 2
Klass
15:40
B-Hallen
Omgång
0
tmp
Strömsbro HC
Gävle GIK
Strömsbro HC vs Gävle GIK
10
-
5
11
FINAL
Klass
19:20
A-Hallen
Omgång
0
tmp
Almtuna IS
Strömsbro HC
Almtuna IS vs Strömsbro HC
7
-
5
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad