Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Östersundshemsdagen 2018
Östersunds IK
,
Hokejs
Östersund Arena, Östersund
Östersund Arena, Östersund
Hokejs
18 mars 2018
U9
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Komandas
Spēles
Tabulas
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Ricard Persson Cup U15
McDonald´s Cup U12
Scandic Dagen U9
Markus Åkerblom Cup U13
Test cuponline U12
Ulf Dahlen Cup U11
Scandic Cup U14
Alexander Edler Cup U10
Scandic Cup U14
McDonald´s Cup U12
Ulf Dahlén Cup U11
ScandicDagen U9
Alexander Edler Cup U10
Markus Åkerblom Cup U13
Allsvenskans Allstar (ÖIK intern turnering U14-15)
Ricard Persson Cup U15
April Cupen U12
ICA Kvantum Cup U-11
Länsförsäkringar Jämtland Cup U15
Scandic Cup U9
Alexander Edler Cup U10
Ulf Dahlén Cup U11
Östersundshem Cup U14
Markus Åkerblom Cup U13
Ricard Persson Cup
Ulf Dahlén Cup
Östersundshemsdagen
Alexander Edler Cup
McDonalds Cup
Östersundshem Cup
Markus Åkerblom Cup
Östersundshemsdagen
Alexander Edler
McDonalds Cup U12
Ulf Dahlén Cup U11
Ricard Persson Cup U15
Östersundshem Cup U14
Markus Åkerblom Cup U13
Östersundshems Dagen U9 2019
Alexander Edler Cup U10 2019
McDonalds Cup U12 2019
Ulf Dahlén Cup U11 2019
Ricard Persson Cup 2018
Östersundshem Cup U14 2018
Markus Åkerblom Cup U13 2018
Östersundshemsdagen 2018
Alexander Edler Cup 2018
McDonalds Cup 2018
Ulf Dahlén Cup 2018
Ricard Persson Cup 2017
Östersundshem Cup 2017
Markus Åkerblom Cup 2017
World Para Ice Hockey Paralympic Winter Games Qualification Tournament
Östersundshemsdagen 2017
Alexander Edler Cup 2017
McDonalds Cup 2017
Ulf Dahlén Cup 2017
Ricard Persson Cup 2016
Sverige cup
Östersundshem Cup 2016
Markus Åkerblom Cup 2016
2016 IPC Ice Sledge Hockey European Championships
Östersundshemdagen
Alexander Edler Cup 2016
Mc Donalds Cup 2016
Ulf Dahlén Cup 2016
Ricard Persson Cup 2015
Östersundshem Cup 2015
Markus Åkerblom Cup 2015
Östersundshem Cup
Östersundshem dagen
Alexander Edler Cup
Kjell-Åke Andersson Cup
Ulf Dahlén Cup
Ricard Persson Cup
Markus Åkerblom Cup
Alexander Edler Cup
Östersundshem Cup
Östersundshem Mini cup
Kjell-Åke Andersson Cup
Ulf Dahlén Cup 2014
Markus Åkerblom Cup
Alexander Edler Cup 2013
Ulf Dahlén Cup
Ricard Persson Cup
Markus Åkerblom Cup
Kjell-Åke Andersson CUP
Alexander Edler Cup
Ulf Dahlèn Cup
Markus Åkerblom Cup
Rickard Persson Cup
Alexander Edler Cup
Ulf Dahlén Cup 2011
Markus Åkerblom Cup
Rickard Persson Cup
Alexander Edler Cup 2010
Ulf Dahlén Cup 2010
Ulf Dahlén Cup 2009
Åkerblom Cup 2008
Ulf Dahlén Cup 2008
Ulf Dahlén Cup 2007
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Svenstavik
Svenstavik
http://www.cuponline.se/teamView.aspx?cupid=25280&id=115593&lc=lv
Spēles
Piederība vecuma grupai
U9
Piederība apakšgrupai
|
Grupp
Komandas krāsas
Mājnieku komanda
mörk Lila och Vit
Viesu komanda
mörk Lila och Vit
Komandas pārtsavis
Vārtsargi
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
2
Albin Östling
Spēlētājs
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
3
Zeke Engrund
4
Vincent Nygren
5
Alfred Renner
7
Petko Ivanov
8
Hannah Olofsson
9
Ante Wikberg
10
Neo Frykeskog-Jägerhäll
12
Emil Gerling
13
Albin Andersson
15
Pontus Johansson
16
Kid Edström
17
Elliot Engrund
18
Kevi Svensson
19
Leon Lindblad
88
Lucas Olofsson
Coaches/Leaders
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
Kim Jonsson
Galvenais treneris
Mattias Nygren
Komandas vadītājs
Spēles
#
Cas
Aréna
Domácí mužstvo
Hostující mužstvo
Výsledek
2018-03-18
3
U9
Grupp
09:50
Plan 1
tmp
Sveg
Svenstavik
Sveg vs Svenstavik
7
U9
Grupp
11:50
Plan 1
tmp
Svenstavik
Järpen
Svenstavik vs Järpen
11
U9
Grupp
14:50
Plan 1
tmp
Svenstavik
Nälden
Svenstavik vs Nälden
14
U9
Grupp
16:00
Plan 2
tmp
Sollefteå
Svenstavik
Sollefteå vs Svenstavik
Utkání probíhá
Utkání nezačato
Utkání odehráno
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad