Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Nordpoolen cup 2017
Bodens hockeyförening
,
Hokejs
Boden
Boden
Hokejs
18 mar 2017
U11
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Komandas
Spēles
Tabulas
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Armécupen 2025 (U15 - pojkar 2010)
HIVE cup U14
Armecupen 2024 U15
Armécupen
Bilcompaniet Cup
Niclas Wallin cup 2021
Armécupen 2021
HIVE Cup
Bodens Energi Cup
Armécupen 2020
Niklas Wallin Cup
Armécupen 2019
Team Sportia
Team Sportia Cup
Boden energi cup
BnearIt
Armécupen
Wallincupen
Nordpoolen cup 2017
BEAB Cup
Armécupen 2017
Niclas Wallin Cup
Poolman cup
Bodens Energi cup
Armécupen 2016
Niclas Wallin Cup 2015
Poolman cup
Isologistics Cup 2015
Armecupen
Niclas Wallin cup
Armécupen 2014 -Slaget om Norrland
Niklas Wallin Cup
Niclas Wallin cup 2013
Armécupen - Slaget om Norrland
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
CupOnline - Gratis Cup
Luleå Hockey Gul
Luleå Hockey Gul
http://www.cuponline.se/teamView.aspx?cupid=23938&id=102891&lc=lv
Spēles
Statistika
Piederība vecuma grupai
U11
Piederība apakšgrupai
|
Grupp B
Komandas krāsas
Mājnieku komanda
Gul
Viesu komanda
Placing
5
Komandas pārtsavis
Spēlētājs
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
2
Albin Chapman
3
Tobias Wredendal
6
Teodor Alstergren
8
Liam Lindmark
9
Love Soini
10
Alexander Linder
11
Mattias Brorsson
12
Linn Strömbäck
13
Valter Niva Torneus
14
Jakob Mellajärvi
15
Wilmer Nilsson
16
Alvin Johansson
Coaches/Leaders
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
Patrik Linder
Galvenais treneris
Tomas Wredendal
Aprīkojuma menedžeris
Lars Alstergren
Komandas vadītājs
Spēles
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
18.03.2017
2
U11
Grupp B
08:00
B-hall
Omgång
1
tmp
Luleå Hockey Gul
Antnäs/Brooklyn Tigers
Luleå Hockey Gul vs Antnäs/Brooklyn Tigers
0
-
0
7
U11
Grupp B
11:10
A-hall
Omgång
2
tmp
Luleå Hockey Gul
Piteå/SAIK
Luleå Hockey Gul vs Piteå/SAIK
5
-
5
11
U11
Grupp B
13:30
B-hall
Omgång
3
tmp
Malmbergets AIF
Luleå Hockey Gul
Malmbergets AIF vs Luleå Hockey Gul
1
-
1
14
Placeringsmatch
U11
16:40
B-hall
Omgång
4
tmp
Bodens HF
Luleå Hockey Gul
Bodens HF vs Luleå Hockey Gul
0
-
5
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline - Partner
Ad