Cuponline uses cookies to improve the user experience
Читать больше
Värmdö HC Påskcup
Värmdö HC
,
Хоккей
Värmdö
Värmdö
Хоккей
16 - 17 apr 2017
U11
Start
Информация
Новости
Правила
Арены
Возрастные группы / Подгруппы
Команды
Игры
Таблицы
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Värmdö Hockey team-05 cup
Värmdö HC U14 cup 2020
Villa Elfvik Strand Cup
Flickor C vårcup
Värmdö HC Vårcup
Hockeyskoj SmALLstars
Värmdö Trophy
Winnerheads Hockey Cup U15
Värmdö Påsk Cup U13
Dana Cup
Dana Cup
Värmdö HC Cup 2019
Hockeyskoj - Christmas Cup
Gurrapucken
Vårcup på Värmdö
Winnerheads Hockey Cup - AA+/AAA
Förvaltingsservice AB cup - Värmdö hockey team 05
AQUADRIVE Flickor A cup 2018
Team8 Communication Cup
Hagsätra Vent och Bygg flickor B cup
Hagsätra Vent och Bygg AB flickor AZ cup
Hockeyskoj för smALLstars
CAMP44 - Game Camp
Margo cup
Värmdö HC Påskcup
Värmdö Flickor B Vårcup
Värmdö Flickor A Vårcup
VHC 07s vårcup 2017
Värmdö Hockey Trophy 2017 lätt
pb M. AAA Challenge 2016
Margo cup
Värmdö Hockey Trophy 2016
Värmdö HC Team 06´s PÅSKCUP
Värmdö HC Flickor Vårcup 2016
Margo cup
pb M. AAA Challenge
Värmdö Hockey Trophy
Coop Forum Cup
Värmdö HC Team 06's Påskcup
Värmdö Hockeys PÅSKCUP
Bovida Cup 2014
Margo Cup 2014
Värmdö Hockeys smALL STAR CUP
pbM Challenge 2013
Kanal 5 Cup
Värmdö Sommar Cup
Dick Tärnström Cup
Margo Cup
Bovida Cup 2013
VÄRMDÖ HOCKEY SMALL STARS CUP 2013
pbM Challenge 2013
PbM Challenge 2012
Margo Cup
Bovida Cup
Thunells Minne
NVR Cup
pbM AAA U13 Challenge
Milwaukee cupen
DIPART Cup
Skärgårdscupen
pbM Challenge U12 2010
Hemmesta Bygg Cup
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Djurgården IF
Djurgården IF
http://www.cuponline.se/teamView.aspx?cupid=23829&id=103730&lc=ru
Домашняя страница
Игры
Статистика
Относится к возрастной группе
U11
Принадлежность к подгруппе
|
Grupp A
Цвета команды
Домашняя команда
Blå (marin)
Команда гостей
Vit
Placing
2
Члены команд
Вратари
#
Имя (название)
G
A
P
1
Casper Ruud
30
Zacharias Astervall
35
Max Klingström
Игрок
#
Имя (название)
G
A
P
6
Victor Johansson
8
Noah Wiberg
9
Oscar Björk
11
Jacob Samuelsson
13
Wilhelm Hasselhuhn
14
Filip Witoldsson
15
Elias Lönnquist
16
Jojje Hortell
17
Matej Vucic
18
Jacob Rosengren
19
Kian Clementsson
20
Liam Tysk
25
Albin Englund
Coaches/Leaders
#
Имя (название)
G
A
P
Mikael Clementsson
Руководитель команды
Christopher Hasselhuhn
Руководитель команды
Anders Eriksson
Главный тренер
Niklas Harju
Главный тренер
Игры
#
Tid
Hal
Hjemmehold
Udehold
Resultat
16.04.2017
1
U11
Grupp A
08:00
Ekvallen
Rnd
1
tmp
Värmdö HC
Djurgården IF
Värmdö HC vs Djurgården IF
3
-
2
6
U11
Grupp A
13:25
Ekvallen
Rnd
0
tmp
Djurgården IF
Huddinge IK
Djurgården IF vs Huddinge IK
9
-
0
10
U11
Grupp A
17:50
Ekvallen
Rnd
0
tmp
Almtuna IS
Djurgården IF
Almtuna IS vs Djurgården IF
0
-
3
17.04.2017
15
U11
10:20
Ekvallen
Rnd
0
tmp
Djurgården IF
Järfälla HC
Djurgården IF vs Järfälla HC
5
-
1
20
Placeringsmatch 1 - 2
U11
16:20
Ekvallen
Rnd
0
tmp
Lørenskog IK
Djurgården IF
Lørenskog IK vs Djurgården IF
2
-
1
Kampen igang
Kampen ikke startet
Kampen afsluttet
Распечатать
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad