Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Best In West 2013 U10
GötaTraneberg
,
Jääkiekko
Stora Mossen, Stockholm Bromma
Stora Mossen, Stockholm Bromma
Jääkiekko
16 Mar 2013
U10
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Signup form
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Galleria
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
KEMPE CAMP & ORIGINAL SIX CUP
Best In West U12
BEST IN WEST U11
BEST IN WEST U10
BEST IN WEST U13
Best In West
Best In West
Best In West 2013 U10
Best In West 2012 U12
Skagen Fonder Best in West 2012 U13
Stålbucklan 2012
Best In West 2011/2012 U13
Best In West 2012 U11
Skagen Fonder Best In West 2011
GT Team -96 försäsongscup
Best 99 in West 2010
Skagen Fonder Cup
Das Cup 2010
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Enköping
Enköping
http://www.cuponline.se/teamView.aspx?cupid=2300&id=30639&lc=fi
Kotisivu
Otteluita
Tilastoja
Kuuluu luokkaan
U10
Kuuluu ryhmään
|
A
Joukkueen värit
Kotijoukkue
Grön
Vierasjoukkue
Vit
Placing
6
Joukkueen jäsenet
Maalivahdit
#
Nimi
M
A
P
1
Martin Örtengren
0
0
0
30
Rasmus Hellgren
0
0
0
Pelaaja
#
Nimi
M
A
P
2
Anders Engblom
0
0
0
3
Viggo Unosson
0
0
0
4
Rasmus Hellgren
0
0
0
5
Jezper Hake
0
0
0
6
Rasmus Rönning
0
0
0
8
Noah Hasa
6
0
6
9
Adam Nilsson-Kiani
1
0
1
10
Neo Sellinder
0
0
0
11
Albin Lyckman
0
0
0
12
Felix Merkel
0
0
0
13
Erik Jansson
0
0
0
16
Liam Strömberg
0
0
0
17
Erik Wahlsten-Öhlin
1
0
1
18
Hampus Everitt
0
0
0
19
Henrik Edholm
1
0
1
20
Elias Dahlberg
1
0
1
21
Wilgot Jäderqvist
2
0
2
22
Oscar Sandberg
0
0
0
23
Linus Lyckman
0
0
0
Valmentaja
#
Nimi
M
A
P
Anders Edholm
Päävalmentaja
0
0
0
Johan Dahlberg
Päävalmentaja
0
0
0
Niclas Strömberg
Huoltaja
0
0
0
Otteluita
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
16.3.2013
4
U10
A
10:10
JM
Omgång
1
tmp
Enköping
Sollentuna
Enköping vs Sollentuna
3
-
3
8
U10
A
13:40
JM
Omgång
2
tmp
Enköping
GötaTraneberg VIT
Enköping vs GötaTraneberg VIT
0
-
5
12
U10
A
16:40
JM
Omgång
3
tmp
Brinken
Enköping
Brinken vs Enköping
0
-
6
13
U10
17:30
JM
Omgång
4
tmp
Enköping
Vendelsö
Enköping vs Vendelsö
3
-
6
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad