Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Säters IF U13 Cup
Säters IF
,
Hokejs
Kristinehovs ishall/Säter
Kristinehovs ishall/Säter
Hokejs
2 okt 2016
U13
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Vårcupen 2024
Säters IF Team09 cup
Säters IF Team 09 cup
Säters IF Team 09 cup
Säters IF cup U10
Säter IF cup U9
Säters If Cup
Säters IF U13 Cup
Säters IF U11 17/18
Säters IF U10-Cup
Säters IF CUP TEAM 08
Säters IF U12-Cup
Säters IF U13 Cup
Säters IF U11-Cup
Säters IF U10-Cup
Team 07 cup
Säters IF U11-Cup
Säters IF U13-Cup
Säters IF U12-Cup
Arla Cup Säter U9 2015
Arla Cup Säter U10 2015
Arla Cup Säter U11 2015
Arla Cup Säter U12
Arla cup U13 Säter
Arla Cup U14 (-01)
Arla Cup Säter U9
Arla Cup U10
Arla Cup U11 Säter
ARLA CUP U14
Arla cup U12
Arla Cup U12
Arla Cup U9
Arla Cup Säter U10
Arla cup U11
Milko Cup U12
Arla Cup U13 (Milko cup U13)
Milko Cup Säter
Milko Mellandagscup
Milko Cup
Milko Cup U12
Säters Milko Cup U11
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
SK Iron
SK Iron
http://www.cuponline.se/teamView.aspx?cupid=21622&id=95989&lc=lv
Spēles
Statistika
Piederība vecuma grupai
U13
Piederība apakšgrupai
|
B
Komandas krāsas
Mājnieku komanda
Viesu komanda
Placing
1
Komandas pārtsavis
Vārtsargi
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
1
Elias Söderstedt
0
0
0
25
William Hubinette
0
0
0
Spēlētājs
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
3
Elric Egemalm
1
0
1
5
Theo Ward Weissenberg
0
1
1
6
Hugo Giovannini
0
1
1
13
Jonathan Wennås
2
3
5
14
Erik Östling
4
0
4
15
Milton Hedman
0
0
0
16
Joel Jansson
0
0
0
17
Ludvig Klintbom
0
0
0
19
Albin Jansson
0
2
2
20
Ivan Kolsmyr
9
1
10
21
William Hoffman
0
0
0
22
Gustav Alm
0
0
0
23
William Larsson
0
0
0
Spēles
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
02.10.2016
4
U13
B
11:20
Omgång
0
tmp
SK Iron
Mora IK
SK Iron vs Mora IK
1
-
3
6
U13
B
13:30
Omgång
0
tmp
Smedjebackens HC
SK Iron
Smedjebackens HC vs SK Iron
3
-
5
7
Semifinal 1
U13
14:40
Omgång
0
tmp
Säters IF
SK Iron
Säters IF vs SK Iron
3
-
4
11
Final
U13
19:00
Omgång
0
tmp
SK Iron
Mora IK
SK Iron vs Mora IK
6
-
0
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline - Partner
Ad