Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Guldcupen U12
Skellefteå AIK
,
Jääkiekko
Skellefteå
Skellefteå
Jääkiekko
10 - 12 mar 2017
U 12
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Klimpens Cup 2024
Silvercupen 2024
Guldcupen U12
U14 Klimpens Cup
Silvercupen 2023
Guldcupen
Klimpens Cup
Guldcupen 2022
Guldcupen 2022
Silvercupen 2021
Klimpens cup
Guldcupen 2020
Silvercupen
Klimpens Cup 2019
Guldcupen
Silvercupen 2018
Klimpens Cup 2018
Guldcupen 2018
Silvercupen 2017
Klimpens Cup 2017
Guldcupen U12
Klimpens Cup 2016
Silvercupen 2016
Guldcupen 2016
Silvercupen 2015
ICA Maxi Cup
Klimpens cup
Guldcupen 2015
Silvercupen 2014
ICA MAXI Cup 2014
Klimpens cup 2014
Guldcupen 2014
Silvercupen 2013
ICA MAXI Cup 2013
Klimpens Cup
Guldcupen
Silvercupen
Klimpens Cup
Guldcupen
dfd
Silvercupen 2011
Skellefteå Kraft Cup
Klimpens Cup
Guldcupen
Klimpens Cup
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Sponsori
Fastighetsägarna Mittnord
Tegs SK
Tegs SK
http://www.cuponline.se/teamView.aspx?cupid=21591&id=99607&lc=fi
Otteluita
Tilastoja
Kuuluu luokkaan
U12
Kuuluu ryhmään
|
Grupp B
Joukkueen värit
Kotijoukkue
Vinröd
Vierasjoukkue
Vit
Placing
12
Joukkueen jäsenet
Maalivahdit
#
Nimi
M
A
P
8
Hugo Forsström
0
0
0
33
Theo Hammarstedt
0
0
0
Pelaaja
#
Nimi
M
A
P
2
Gabriel Klein
0
1
1
3
Kevin Hedlund
0
0
0
7
Leo Sundberg
0
0
0
9
Victor Lindström
0
0
0
10
Jakob Sprung
0
0
0
11
Milton Bergkvist
0
0
0
13
Lukas Kapstad
0
0
0
15
Simon Strehlenert
1
0
1
16
Mohan Zang
0
0
0
17
Måns Wiberg
0
0
0
19
Rasmus Ekström
1
0
1
20
Oskar Lundberg
0
0
0
21
Axel Sjöström
0
0
0
22
Linus Nordenelv
0
0
0
23
Jonatan Lindberg
0
0
0
27
Joakim Johansson
1
0
1
29
Lucas Hörnlund
0
0
0
Valmentaja
#
Nimi
M
A
P
Thomas Forsström
Päävalmentaja
0
0
0
Peter Klein
Apuvalmentaja
0
0
0
Mikael Wiberg
Apuvalmentaja
0
0
0
Simon Klein
Apuvalmentaja
0
0
0
Sven Johansson
Huoltaja
0
0
0
Lars Hammarstedt
Huoltaja
0
0
0
Otteluita
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
10.3.2017
2
U12
Grupp B
12:30
SKA C-hall
Omgång
2
tmp
Skellefteå AIK Vit
Tegs SK
Skellefteå AIK Vit vs Tegs SK
7
-
0
14
U12
Grupp B
19:15
SKA C-hall
Omgång
14
tmp
Tegs SK
Luleå HF
Tegs SK vs Luleå HF
1
-
4
11.3.2017
22
U12
Grupp B
11:45
SKA B-hall
Omgång
22
tmp
Roki Routa
Tegs SK
Roki Routa vs Tegs SK
1
-
1
25
U12
14:00
SKA C-hall
Omgång
25
tmp
Skellefteå AIK Svart
Tegs SK
Skellefteå AIK Svart vs Tegs SK
2
-
1
12.3.2017
37
11:e plats
U12
12:30
SKA B-hall
Omgång
37
tmp
Tegs SK
Piteå HC Röd
Tegs SK vs Piteå HC Röd
0
-
3
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Tulosta
RYDS GLAS
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad