Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
EITECH-cup U10
KB65
,
Hokejs
Bjästahallen
Bjästahallen
Hokejs
18 - 19 mar 2017
U10
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Signup form
Komandas
Spēles
Tabulas
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Ica Supermarket Bjästa cup
Lindells byggs kick off cup
ica supermarket cup
vår cup
Lindells byggs kick off cup
EITECH-cup U11
Ica Supermarket Bjästa CUP
Försäkringsplanering Cup 2017 -U12
EITECH-cup U10
KB65 U11 Cup
KB65 Cup U16
KB Cup U13
Ica Supermarket Bjästa Cup
KB65 U13 Cup
Försäkringsplanering Cup 2015 -U11
KB65 U10
Ica Supermarket Bjästa Cup
Träningsmatcher -spel för kul!
KB Cup U14
Försäkringsplanering Cup 2014
Goodtech Cup U11
Micke Cup U12
KB cup U13
Ica Supermarket Bjästa Cup
KB Cup U13 2014
Goodtech Cup U10
KinAB CUP
KB-cup
YIT/BRUX CUP
KinAB
Ådalsserien Sammandrag
TORIRO CUP
KB65 U11 cup
goodtech
ÖHF-Cupen
1Life cupen 2012
Maluxcupen 2012
YIT CUP
KB Cup
TORIRO CUP
goodtech Cup
KB CUP U-10
Byberg & Nordin Cup
Maluxcup
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
KB65
KB65
http://www.cuponline.se/teamView.aspx?cupid=21522&id=101236&lc=lv
Spēles
Statistika
Piederība vecuma grupai
U10
Piederība apakšgrupai
|
Grupp 1
Komandas krāsas
Mājnieku komanda
Röd
Viesu komanda
Vit
Placing
4
Komandas pārtsavis
Vārtsargi
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
1
Philip Dahlbäck
30
Edvin Lindqvist
Spēlētājs
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
3
Isak Eriksson
4
Axel Näsström
5
Ville Häggkvist
8
Nils Norgren
9
Theo Wessman Witzansky
10
Noel Jansson
11
Rasmus Sjöqvist
12
Albin Nordin
14
Nils Byström
18
Alfred Söderberg
19
Jonathan Veltjens
21
Linus Arnlund
22
Elis Häggkvist
23
Viggo Lide´n
24
Vilmer Holmberg
25
Elias Edstrand
Coaches/Leaders
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
Per Häggkvist
Galvenais treneris
Hans-Erik Edstrand
Trenera palīgs
Björn Jansson
Trenera palīgs
Andreas Högberg
Trenera palīgs
Henrik Lindqvist
Aprīkojuma menedžeris
Sofie Häggkvist
Komandas vadītājs
Spēles
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
18.03.2017
1
U10
Grupp 1
08:00
Omgång
1
tmp
Järveds IF
KB65
Järveds IF vs KB65
9
-
1
4
U10
Grupp 1
11:30
Omgång
2
tmp
KB65
Sollefteå Hockey
KB65 vs Sollefteå Hockey
5
-
0
9
U10
Grupp 1
17:20
Omgång
3
tmp
KB65
Skellefteå svart
KB65 vs Skellefteå svart
4
-
1
19.03.2017
12
U10
Grupp 1
08:00
Omgång
4
tmp
Skellefteå vit
KB65
Skellefteå vit vs KB65
3
-
10
14
U10
Grupp 1
10:20
Omgång
4
tmp
KB65
Skellefteå gul
KB65 vs Skellefteå gul
7
-
2
17
Semifinal 2
U10
13:50
Omgång
5
tmp
KB65
Skellefteå svart
KB65 vs Skellefteå svart
3
-
4
19
3-4 plats
U10
16:10
Omgång
6
tmp
Skellefteå gul
KB65
Skellefteå gul vs KB65
4
-
3
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad