Cuponline använder cookies
Läs mer
Brinken IF Höstcup U10, 20 oktober 2012
Brinkens IF
,
Ishockey
Stockholm
Stockholm
Ishockey
20 okt 2012
U10
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Lag
Matcher
Tabeller
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
LEJONCUPEN
Triton Cup
Triton Cup
Triton Cup U12
Triton Cup U10
Triton Cup U11 (2009) - medel/svår
Triton Cup U11 (2009) - medel
Triton Cup
Brinken Team 06 - Heros cup 2017
BRINKEN 06 - Heroes Höst Cup 2016
Brinkens IF P05 Höstcup
ICA Kvantum Värtan Cup U13
Höstcup 2014
ICA KVANTUM Värtan Cup U14
Brinkens IF Superfall Cup 2014
Brinkens IF Spring Cup 2014
ICA Kvantum Värtan Cup U12
Brinken höstcup U12
ICA Kvantum Värtan Cup
Brinken IF Höstcup U11
Brinken Cup (U14)
Brinken U9 Cup
Brinken vårcup 2013
ICA Kvantum Värtan Cup (fd Brinken Cup)
Brinken Cup U11
Brinken IF Höstcup U10, 20 oktober 2012
Brinken Cup U12
Brinken Cup 03 INSTÄLLD
MediaKraft Cup U10 (Brinken Cup)
Brinken Cup -03
Brinken cup
MediaKraft Cup U9
Brinken Höstcup 2010
Brinken City Cup
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Täby 1
Täby 1
http://www.cuponline.se/teamView.aspx?cupid=2009&id=24510&lc=sv
Hemsida
Matcher
Statistik
Tillhör klass
A
Tillhör grupp
|
Grupp A
Tröjfärger
Hemmalag
Vit
Bortalag
Röd
Lagdeltagare
Målvakter
#
Namn
M
A
P
1
Anton Bruhn
0
0
0
Spelare
#
Namn
M
A
P
10
Alvin Helmersson
0
0
0
12
Filip Hultqvist
3
0
3
13
Oskar Jellvik
20
0
20
15
Gordon Zetterberg
6
0
6
16
Elliot Callert Grahn
2
0
2
17
Simon Abrahamsson
0
0
0
18
Marcus Holmberg
10
0
10
19
Jonathan Myrenberg
6
0
6
20
Rasmus Leijonhielm
15
0
15
Ledare
#
Namn
M
A
P
Anna Myrenberg
Lagledare
0
0
0
Pernilla Bruhn
Mtrl. förvaltare
0
0
0
Andrée Helmersson
Huvudtränare
0
0
0
Mikael Abrahamsson
Mtrl. förvaltare
0
0
0
Matcher
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
2012-10-20
3
A
Grupp A
08:30
Danica
Omgång
2
tmp
Täby 1
Göta Traneberg 1
Täby 1 vs Göta Traneberg 1
12
-
2
9
A
Grupp A
10:15
Danica
Omgång
5
tmp
Saltsjöbaden IF 1
Täby 1
Saltsjöbaden IF 1 vs Täby 1
0
-
13
17
A
Grupp A
12:45
Danica
Omgång
9
tmp
Brinken 1
Täby 1
Brinken 1 vs Täby 1
2
-
11
23
A
Grupp A
14:30
Danica
Omgång
12
tmp
Täby 1
Vallentuna 1
Täby 1 vs Vallentuna 1
16
-
0
29
A
Grupp A
16:30
Danica
Omgång
15
tmp
Södertälje SK 1
Täby 1
Södertälje SK 1 vs Täby 1
2
-
10
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Utskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad