Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Coop Forum Cup 2015
Kiruna IF Ungdom
,
Jääkiekko
Lombia/Kiruna
Lombia/Kiruna
Jääkiekko
24 - 25 okt 2015
U 10
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Kisab Empes Cup
Coopcupen Kiruna
Kiruna hockey games
Kisab Empes Cup
Coopcupen Kiruna
Kiruna hockey games INSTÄLLD
Coopcupen Kiruna
Kiruna hockey games
Kisab Empes Cup
Kiruna hockey Games INSTÄLLD
Coopcupen Kiruna
KISAB/Empes Cup
Kiruna hockey games U15 INSTÄLLD
Kiruna hockey games
COOPCUPEN KIRUNA
Kisab/Empes cup
Kiruna Hockey Games
Coopcupen Kiruna
KISAB/Empes Cup
Kiruna Hockey Games
COOP Forum Cup
Kisab/Empes cup
Kiruna Hockey Games
Kiruna Hockey Games
Coop Forum Cup
Coop Forum cup 2016
Kisab/Empes Cup 2016
Kiruna Hockey Games
Kiruna Hockey Games
Coop Forum Cup 2015
Kisab Empes cup 2015
Kiruna Hockey Games
Kiruna Hockey Games
Kisab/Empes Cup 2014 (U12)
Coop Forum Cup 2014
Kisab/Empes Cup, 2013
COOP FORUM CUP U-10 (-04)
Kiruna Hockey Games 2013
Kisab/Empes cup
Coop Forum Cup 2012 (U10)
Kiruna Hockey Games
Kiruna Hockey Games
Kisab Cup, 2012
Skoda Open
Kisab/Empes cup
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Kiruna IF
Kiruna IF
http://www.cuponline.se/teamView.aspx?cupid=15452&id=78250&lc=fi
Kotisivu
Otteluita
Tilastoja
Kuuluu luokkaan
U-10
Kuuluu ryhmään
|
Grupp A
Joukkueen värit
Kotijoukkue
Röd
Vierasjoukkue
Vit
Joukkueen jäsenet
Pelaaja
#
Nimi
M
A
P
3
Elis Gunillasson
4
Vilgot Björström
7
Noel Nyberg
8
Ruben Kyrö
11
Algot Niemi
12
David Lövgren
13
Alvin Zackrisson
15
Isak Turovaara
16
Anton Lindstedt
17
Elias Berglund
18
Million Glad Ahlzén
19
Siri Patomella
21
Melvin Eliasson
24
Philip Nygren
26
Andre Franz
30
Herman Lapinniemi
Valmentaja
#
Nimi
M
A
P
Andreas Nyberg
Päävalmentaja
Niklas Eliasson
Apuvalmentaja
Patrik Lindstedt
Apuvalmentaja
Johan Gunillasson
Joukkueenjohtaja
Niklas Zackrisson
Huoltaja
Roger Turovaara
Huoltaja
Otteluita
#
Tid
Hal
Hjemmehold
Udehold
Resultat
24.10.2015
1
U-10
Grupp A
09:00
Lombia
Rnd
0
tmp
Kiruna IF
Skellefteå AIK Vit
Kiruna IF vs Skellefteå AIK Vit
3
-
8
5
U-10
Grupp A
13:20
Lombia
Rnd
0
tmp
Kiruna IF
Luleå HF Svart
Kiruna IF vs Luleå HF Svart
4
-
3
9
U-10
Grupp A
17:40
Lombia
Rnd
0
tmp
Kemin Lämärit
Kiruna IF
Kemin Lämärit vs Kiruna IF
4
-
3
25.10.2015
16
5-6 placering
U-10
11:20
Lombia
Rnd
0
tmp
Kiruna IF
Luleå HF Vit
Kiruna IF vs Luleå HF Vit
4
-
5
Kampen igang
Kampen ikke startet
Kampen afsluttet
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad