Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Paradiscupen 2016
Örnsköldsvik Innebandy
,
Florbols
Örnsköldsvik
Örnsköldsvik
Florbols
2 - 6 jan 2016
Pojkar & Flickor 2000-2007
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Open Sky Floorball
Öviksserien
Öviksserien
Vårcupen
Paradiscupen
Paradiscupen 2018
Paradiscupen 2017
Paradiscupen 2016
Paradiscupen 2015
Paradiscupen 2014
Paradiscupen 2012/2013
Paradiscupen 2012
Paradiscupen 2011
Paradiscupen 2010
Paradiscupen 2009
Paradiscupen 2008
Paradiscupen 2007
Paradiscupen 2006
Paradiscupen 2005
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Klockarbergets BK
Klockarbergets BK
http://www.cuponline.se/teamView.aspx?cupid=14128&id=78955&lc=lv
Spēles
Statistika
Piederība vecuma grupai
P03
Piederība apakšgrupai
|
P03-A
Komandas krāsas
Mājnieku komanda
Gul
Viesu komanda
Svart
Placing
5
Komandas pārtsavis
Vārtsargi
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
0
Linus Dunderhake
0
0
0
1
Petter Liden
0
0
0
Spēlētājs
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
2
William Nilsson Bilander
3
2
5
3
Elliot Söderberg
0
0
0
4
Emil Svedberg Nyberg
1
3
4
6
Melvin Wikström
0
1
1
7
Manne Sjögren Svedberg
5
0
5
8
Casper Sjödin
1
0
1
9
Gabriel Gottschalk
2
1
3
10
Johan Bengtsson
2
5
7
11
Albin Lindholm
0
0
0
12
Simon Lejdstrand
2
1
3
15
Oliver Olofsson
0
0
0
20
Rasmus Östlund
2
0
2
24
Osita Itoe
4
3
7
27
Hampus Wikström
1
0
1
85
Jesper Östberg
0
0
0
91
Arvid Öhman
2
4
6
92
Herman Sjölinder
4
1
5
97
Hannes Jonsson
0
2
2
Coaches/Leaders
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
Andreas Liden
Galvenais treneris
0
0
0
Fredrik Söderberg
Trenera palīgs
0
0
0
Johan Lejdstrand
Trenera palīgs
0
0
0
Joakim Björklund
Trenera palīgs
0
0
0
Spēles
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
02.01.2016
1302
P03
P03-A
13:00
Holmen
tmp
Holmsund City IBC
Klockarbergets BK
Holmsund City IBC vs Klockarbergets BK
1
-
2
1312
P03
P03-A
20:45
Högland
tmp
Klockarbergets BK
Moälvens IBK
Klockarbergets BK vs Moälvens IBK
9
-
2
03.01.2016
1315
P03
P03-A
08:00
Nola
tmp
Klockarbergets BK
Öjebyns IBF
Klockarbergets BK vs Öjebyns IBF
5
-
0
1319
Kvartsfinal 1
P03
13:15
Skyttis
tmp
Klockarbergets BK
Örnsköldsvik IB
Klockarbergets BK vs Örnsköldsvik IB
4
-
5
04.01.2016
1331
B-Semifinal 1
P03
14:00
Nola
tmp
Klockarbergets BK
Timrå IBC
Klockarbergets BK vs Timrå IBC
5
-
3
1336
Match om 5:e plats
P03
17:45
Nola
tmp
Klockarbergets BK
Moälvens IBK
Klockarbergets BK vs Moälvens IBK
4
-
1
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad