Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Länsförsäkringar Cup 2015
Rögle BK
,
Hokejs
Ängelholm
Ängelholm
Hokejs
22 mar 2015
U 10
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Bjäre Entreprenad Cup
Bauer Cup U14
Bauer cup
Bjäre Entreprenad Cup
Poolspel - RBK vs HHC (Team 16)
Länsförsäkringar cup
Länsförsäkringar Cup U12
Bauer Cup
Bauer Intersport Cup 2020
Länsförsäkringar Skåne Cup
Bauer Intersport cup 2019
Länsförsäkringar Cup 2019
Bauer Intersport Cup
Länsförsäkringar Cup 2018
Bauer Intersport Cup
Länsförsäkringar Cup
Bauer Intersport Cup 2016
LF-Cup 2016
Bauer Intersport
Länsförsäkringar Cup 2015
Bauer Intersport cup
Länsförsäkringar Cup
Bauer Intersport Cup
Rögle BK U10 Cup
Intersport Bauer Cup
Lokaldelen Cup 2012
Bauer Intersport Cup
Lokaldelen cup
Intersport Bauer Cup
Lokaldelen cup 2010
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Rögle BK Vit
Rögle BK Vit
http://www.cuponline.se/teamView.aspx?cupid=11786&id=65505&lc=lv
Mājas lapa
Spēles
Statistika
Piederība vecuma grupai
U10
Piederība apakšgrupai
|
Grupp B
Komandas krāsas
Mājnieku komanda
Gröna
Viesu komanda
Vita
Placing
8
Komandas pārtsavis
Spēlētājs
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
3
Elliot Månsson
2
0
2
5
William Carlsson
1
0
1
7
Viggo Selander
1
0
1
8
William Ryrberg
0
0
0
16
Elliot Randevik
0
0
0
17
Hannes Höggren
0
0
0
18
Noel Eriksen
0
0
0
19
Simon Kryhl
2
0
2
21
Max Leonsson
0
0
0
23
Marwin Jarbsjö
1
0
1
25
Albin Bengtsson
0
0
0
28
Kian Samuelsson
0
0
0
29
Felix Johansson
0
0
0
32
Kristoffer Wejsfelt
0
0
0
33
Fredrik Petrisson/Nilsson
0
0
0
37
Leo Ahl
1
0
1
Coaches/Leaders
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
Jesper Selander
Galvenais treneris
0
0
0
Richard Jarbsjö
Trenera palīgs
0
0
0
Madleine Kryhl
Aprīkojuma menedžeris
0
0
0
Spēles
#
Cas
Aréna
Domácí mužstvo
Hostující mužstvo
Výsledek
22.03.2015
2
U10
Grupp B
08:00
Öresund
Kolo
1
tmp
Rögle BK Vit
Osby IK
Rögle BK Vit vs Osby IK
1
-
3
5
U10
Grupp B
09:30
Lindab
Kolo
2
tmp
Rögle BK Vit
IF Troja-Ljungby
Rögle BK Vit vs IF Troja-Ljungby
2
-
6
10
U10
Grupp B
12:10
Öresund
Kolo
3
tmp
Rögle BK Vit
Limhamn Hockey
Rögle BK Vit vs Limhamn Hockey
3
-
6
13
7-8 pris
U10
13:50
Öresund
Kolo
4
tmp
IF Lejonet
Rögle BK Vit
IF Lejonet vs Rögle BK Vit
5
-
3
Utkání probíhá
Utkání nezačato
Utkání odehráno
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad