Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Klimpens cup 2014
Skellefteå AIK
,
Jääkiekko
Skellefteå
Skellefteå
Jääkiekko
14 - 16 mar 2014
U14
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Signup form
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Galleria
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Silvercupen 2024
Guldcupen U12
U14 Klimpens Cup
Silvercupen 2023
Guldcupen
Klimpens Cup
Guldcupen 2022
Guldcupen 2022
Silvercupen 2021
Klimpens cup
Guldcupen 2020
Silvercupen
Klimpens Cup 2019
Guldcupen
Silvercupen 2018
Klimpens Cup 2018
Guldcupen 2018
Silvercupen 2017
Klimpens Cup 2017
Guldcupen U12
Klimpens Cup 2016
Silvercupen 2016
Guldcupen 2016
Silvercupen 2015
ICA Maxi Cup
Klimpens cup
Guldcupen 2015
Silvercupen 2014
ICA MAXI Cup 2014
Klimpens cup 2014
Guldcupen 2014
Silvercupen 2013
ICA MAXI Cup 2013
Klimpens Cup
Guldcupen
Silvercupen
Klimpens Cup
Guldcupen
dfd
Silvercupen 2011
Skellefteå Kraft Cup
Klimpens Cup
Guldcupen
Klimpens Cup
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Tapahtumat Emil Olofsson,
Piteå röd
,
U14
14.3.2014 17.00
Piteå röd
3
-
6
Kiruna IF
Gruppspel
Näytä Ottelupöytäkirja
Period 2
09:50
1 - 4
Albin Nylund
Emil Olofsson
14.3.2014 19.30
Skellefteå Aik vit
10
-
2
Piteå röd
Gruppspel
Näytä Ottelupöytäkirja
15:27
9 - 2
Emil Olofsson
Linus Örneling
Lukas Sundlöf
15.3.2014 10.30
Clemensnäs HC Dam
0
-
11
Piteå röd
Gruppspel
Näytä Ottelupöytäkirja
Period 1
13:47
0 - 5
Emil Olofsson
Gustav Nordh
16:53
0 - 6
Emil Olofsson
Gustav Nordh
Period 2
00:17
0 - 7
Gustav Nordh
Emil Olofsson
Lukas Sundlöf
00:42
0 - 8
Hugo Borg
Emil Olofsson
16:24
0 - 11
Lukas Sundlöf
Emil Olofsson
Gustav Nordh
15.3.2014 15.00
Piteå röd
7
-
1
Burträsk HC
Gruppspel
Näytä Ottelupöytäkirja
Period 1
02:53
1 - 0
Emil Olofsson
Filip Sonesson
08:26
TRIP
2 min
Emil Olofsson
Period 2
00:56
4 - 0
Gustav Nordh
Lukas Sundlöf
Emil Olofsson
15.3.2014 21.00
MG/Arvidsjaur
1
-
4
Piteå röd
Gruppspel
Näytä Ottelupöytäkirja
03:46
SLASH
2 min
Emil Olofsson
03:46
GA-MI
20 min
Emil Olofsson
16.3.2014 14.00
Skellefteå Aik svart
4
-
3
Piteå röd
plac 5-6
Näytä Ottelupöytäkirja
04:21
TRIP
2 min
Emil Olofsson
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad