Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Czech Hockey Challenge Cup
Challenger Hockey
,
Jääkiekko
Prague, Czech Republic
Prague, Czech Republic
Jääkiekko
6 - 10 aug 2013
1996/97,1998,1999,2000,2001,2002,Female
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Signup form
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Czech Hockey Challenge Cup
Czech Ringette Challenge Cup
CHCC International Women´s Tournament
Spring Challenge Cup
Czech Hockey Challenge Cup
Czech Ringette Challenge Cup
Spring Challenge Cup
Czech Hockey Challenge Cup
Spring Challenge Cup
Christmas Challenge Cup
Czech Hockey Challenge Cup
Czech Ringette Challenge Cup
Spring Challenge Cup
Czech Hockey Challenge Cup
Czech Ringette Challenge Cup
Spring Challenge Cup
Czech Hockey Challenge Cup
Czech Ringette Challenge Cup
Czech Hockey Challenge Cup
Czech Ringette Challenge Cup
Spring Challenge Cup
Christmas Challenge Cup
Czech Hockey Challenge Cup
Czech Ringette Challenge Cup
Spring Challenge Cup
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Tapahtumat Shiryaeva Nadezda,
SKIF N. Novgorod White - RUS
,
Female Division
6.8.2013 13.45
Czech Selects
0
-
5
SKIF N. Novgorod White - RUS
Gruppspel
Näytä Ottelupöytäkirja
Period 1
03:31
0 - 2
Belova Maria
Shiryaeva Nadezda
Rantamaki Karolina
14:40
INTRF
2 min
Shiryaeva Nadezda
7.8.2013 10.30
SKIF N. Novgorod Red - RUS
0
-
13
SKIF N. Novgorod White - RUS
Gruppspel
Näytä Ottelupöytäkirja
06:16
0 - 2
Shiryaeva Nadezda
Silina Elena
Period 2
15:36
0 - 6
Rantamaki Karolina
Shiryaeva Nadezda
22:32
0 - 8
Shiryaeva Nadezda
Rantamaki Karolina
Rakhimova Alsu
24:02
0 - 9
Rantamaki Karolina
Shiryaeva Nadezda
8.8.2013 10.30
SKIF N. Novgorod White - RUS
5
-
0
North American Stars Red - USA
Gruppspel
Näytä Ottelupöytäkirja
Period 1
11:13
2 - 0
Shiryaeva Nadezda
Pechnikova Maria
Period 2
23:47
5 - 0
Shiryaeva Nadezda
Rantamaki Karolina
Smirnova Anastasia
9.8.2013 9.00
SKIF N. Novgorod White - RUS
7
-
0
HC Kladno - CZE
Gruppspel
Näytä Ottelupöytäkirja
21:56
3 - 0
Rantamaki Karolina
Shiryaeva Nadezda
Period 3
34:33
6 - 0
Shiryaeva Nadezda
Rakhimova Alsu
9.8.2013 15.00
SKIF N. Novgorod White - RUS
7
-
1
North American Stars Blue - USA
Gruppspel
Näytä Ottelupöytäkirja
Period 1
03:54
2 - 0
Shiryaeva Nadezda
10.8.2013 15.00
SKIF N. Novgorod White - RUS
6
-
2
North American Stars Red - USA
Näytä Ottelupöytäkirja
Period 3
33:11
6 - 2
Rantamaki Karolina
Shiryaeva Nadezda
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad