Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Skoogs cup
Piteå Hockey Ungdom
,
Jääkiekko
Piteå
Piteå
Jääkiekko
24 - 26 mar 2023
U13
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Signup form
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Mikael Renberg Cup
Tromb cup
Öjeby Glas & Aluminium Cup
Intersport Cup
Sparbanken Nord cup 2023
Skoogs cup
Mikael Renberg Cup
Tromb Cup
Sparbanken Nord Cup 2022
Sportringen Cup
Skoogs Cup
Mikael Renberg Cup
Tromb Cup
Öjeby Glas & Aluminium cup 2021
U14 DM
Sportringen Cup
Skoogs cup 2021
Öjeby Glas & Aluminium Cup
Sparbankscupen
Tromb Cup
Mikael Renberg cup
Sparbanken Nord
Sportringen cup
Mikael Renberg Cup
Skoogs Cup 2019
Öjebyns Glas & Aluminium Cup 2018
Skoogs Cup 2018
Öjebyns Glas & Aluminium Cup 2017
Sparbanken Nord Cup 2017
Sportringen Cup U15 2017
Mikael Renberg Cup
Skoogs Cup 2017
Öjebyns Glas & Aluminium Cup 2016
Sparbankscupen 2016
Sportringen Cup
Mikael Renberg Cup 2016
Skoogs Cup U13
Öjebyns Glas & Aluminium
Sparbankscupen 2015
Sportringen cup
Mikael Renberg Cup
Skoogs Cup
Öjebyns Glas & Aluminium Cup 2014
Sparbanken Nord Cup 2014
Sportringen Cup
Mikael Renberg Cup
Skoogs Cup U13
Öjeby Glas & Aluminium Cup
Sparbankscupen 2013
BackCity Cup
Mikael Renberg Cup
Skoogs cup
Öjebyns Glas & Aluminium Cup
Sparbankscupen 2012
BackCity Cup 2012
Mikael Renberg Cup
Skoogs Cup 2012
Öjebyns Glas & Aluminium Cup
Sparbankscupen 2011 - Sparbanken Nord
BackCity Cup
Skoogs Cup 2011
Back City Cup
Skoogs Cupen 2010
PHC Cup 2009
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Tapahtumat Knut Lundgren,
Skellefteå AIK vit
,
Skoogs Cup 2023
24.3.2023 16.00
Piteå HC Röd
2
-
6
Skellefteå AIK vit
Gruppspel
Näytä Ottelupöytäkirja
Period 2
11:00
2 - 6
Knut Lundgren
Alx Nilsson Esserud
24.3.2023 20.30
Skellefteå AIK vit
6
-
0
Boden HF
Gruppspel
Näytä Ottelupöytäkirja
09:15
4 - 0
Knut Lundgren
Alfons Vuollet
13:54
6 - 0
Knut Lundgren
25.3.2023 13.00
Skellefteå AIK vit
8
-
1
Kiruna IF
Gruppspel
Näytä Ottelupöytäkirja
Period 1
10:56
1 - 0
Knut Lundgren
Vincent Lundmark
Period 2
12:33
8 - 1
Knut Lundgren
Ed Forsfjäll
25.3.2023 14.30
Skellefteå AIK vit
8
-
1
Piteå HC Vit
Kvartsfinal 1
Näytä Ottelupöytäkirja
Period 1
03:59
1 - 0
Knut Lundgren
Ed Forsfjäll
Period 2
05:59
6 - 1
Knut Lundgren
Alfons Vuollet
26.3.2023 10.00
Skellefteå AIK vit
11
-
0
Älvsby IF
Semifinal 1
Näytä Ottelupöytäkirja
Period 1
03:51
1 - 0
Knut Lundgren
06:22
2 - 0
Knut Lundgren
Edvin Stenberg
13:53
5 - 0
Knut Lundgren
Ed Forsfjäll
Period 2
09:47
7 - 0
Knut Lundgren
Ed Forsfjäll
11:08
8 - 0
Ed Forsfjäll
Knut Lundgren
12:07
9 - 0
Alvin Lundberg
Knut Lundgren
26.3.2023 17.30
Skellefteå AIK vit
6
-
2
Clemensnäs HC
Finalmatch
Näytä Ottelupöytäkirja
Period 1
00:170
1 - 0
Knut Lundgren
Ed Forsfjäll
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad