Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
OnePartnerGroup Cup
IF Troja-Ljungby
,
Jääkiekko
Ljungby Arena Ljungby
Ljungby Arena Ljungby
Jääkiekko
24 - 26 mar 2023
U13
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Signup form
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Swedbank Cup 2024
Troja U15 Cup
OnePartnerGroup Cup
Ica Maxi Cup 2023
Swedbank Cup U11
Troja U-15 Cup
OnePartnerGroup Cup
Ica Maxi cup 2022
Swedbank Cup U11
Troja U-15 Cup
One Partner Group cup 2022
Troja ICA Maxi cup U12
Swedbank Cup 2021
OnePartnerGroup Cup
Troja Ica maxi cup U 12 2020
Svetruck Cup 2020 U11
Troja ICA Maxi Cup U12
Svetruck Cup 2019 U11
One Partner Group Cup
Troja Ljungby - Teknopress 05 Cup
MAXI-Cup
SVETRUCK CUP, U11
ICA Maxi Cup
Svetruck Cup
Ica Maxi cup
Svetruck Cup
Strålfors cup
Troja ICA Maxi Cup U12
Svetruck Cup (U11)
Strålfors cup
Troja ICA Maxi Cup U12
Nordsjö Cup
Strålfors Cup U13
Troja ICA Maxi U12
Nordsjö Cup
Nordsjö Cup
Strålfors Cup U-13
Hemköp Cup
Nordsjö Cup
Strålfors Cup
Hemköp Cup U12
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Tapahtumat Anton Gannerud,
Troja Ljungby
,
Klass A
24.3.2023 16.20
Troja Ljungby
4
-
0
Växjö Lakers Vit
Gruppspel
Näytä Ottelupöytäkirja
Period 1
00:23
1 - 0
Anton Gannerud
Period 2
02:19
3 - 0
Roberts Rancans
Anton Gannerud
Ebbe Halldén
24.3.2023 19.20
Hovås
5
-
2
Troja Ljungby
Gruppspel
Näytä Ottelupöytäkirja
Period 1
04:28
0 - 1
Ebbe Halldén
Anton Gannerud
Assar Gustafsson
11:37
1 - 2
Ebbe Halldén
Anton Gannerud
25.3.2023 10.15
Troja Ljungby
4
-
0
Solna Hockey
Gruppspel
Näytä Ottelupöytäkirja
Period 2
00:21
1 - 0
Vera Jakobsson
Anton Gannerud
Malte Johansson
13:14
4 - 0
Anton Gannerud
Vincent Ahlqvist
Olle Nilsson
26.3.2023 16.15
Troja Ljungby
3
-
1
Växjö Lakers Vit
Final
Näytä Ottelupöytäkirja
Period 1
18:33
1 - 1
Ebbe Halldén
Anton Gannerud
Melker Andersson
Straffar
00:00
3 - 1
Anton Gannerud
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad