Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Klimpens Cup
Skellefteå AIK
,
Jääkiekko
Skellefteå Kraft Arena / Skellefteå
Skellefteå Kraft Arena / Skellefteå
Jääkiekko
7 - 9 okt 2022
U14
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Signup form
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Silvercupen 2024
Guldcupen U12
U14 Klimpens Cup
Silvercupen 2023
Guldcupen
Klimpens Cup
Guldcupen 2022
Guldcupen 2022
Silvercupen 2021
Klimpens cup
Guldcupen 2020
Silvercupen
Klimpens Cup 2019
Guldcupen
Silvercupen 2018
Klimpens Cup 2018
Guldcupen 2018
Silvercupen 2017
Klimpens Cup 2017
Guldcupen U12
Klimpens Cup 2016
Silvercupen 2016
Guldcupen 2016
Silvercupen 2015
ICA Maxi Cup
Klimpens cup
Guldcupen 2015
Silvercupen 2014
ICA MAXI Cup 2014
Klimpens cup 2014
Guldcupen 2014
Silvercupen 2013
ICA MAXI Cup 2013
Klimpens Cup
Guldcupen
Silvercupen
Klimpens Cup
Guldcupen
dfd
Silvercupen 2011
Skellefteå Kraft Cup
Klimpens Cup
Guldcupen
Klimpens Cup
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Sponsori
Skellefteå Kraft
Tapahtumat Axel Sundelin ,
Skellefteå AIK Vit
,
Klimpens Cup
7.10.2022 14.00
Skellefteå AIK Vit
5
-
5
Sunderby SK
Gruppspel
Näytä Ottelupöytäkirja
Period 1
19:00
1 - 1
Douglas Jonsson
Axel Sundelin
Period 2
15:58
HOLD
2 min
Axel Sundelin
7.10.2022 20.00
Skellefteå AIK Vit
5
-
5
Tegs SK
Gruppspel
Näytä Ottelupöytäkirja
Period 1
08:16
3 - 1
Axel Sundelin
Gustav Lindberg
8.10.2022 11.30
Kiruna IF
1
-
12
Skellefteå AIK Vit
Gruppspel
Näytä Ottelupöytäkirja
02:11
0 - 1
Eddie Avander
Axel Sundelin
07:20
0 - 2
Eddie Avander
Axel Sundelin
Period 2
04:51
1 - 4
Axel Sundelin
09:11
1 - 7
Axel Sundelin
Love Lindgren
18:07
1 - 10
Axel Sundelin
8.10.2022 14.30
Skellefteå AIK Vit
3
-
2
KB65
Gruppspel
Näytä Ottelupöytäkirja
Period 1
17:59
KNEE
2 min
Axel Sundelin
8.10.2022 20.30
Skellefteå AIK Vit
7
-
5
Brooklyn Tigers
Gruppspel
Näytä Ottelupöytäkirja
15:10
2 - 2
Elis Aspbäck
Axel Sundelin
Period 2
01:57
6 - 3
Axel Sundelin
Lucas Rögilds
9.10.2022 10.30
Skellefteå AIK Vit
10
-
9
Järveds IF
Semifinal
Näytä Ottelupöytäkirja
Period 1
08:55
4 - 1
Kalle Lundqvist
Axel Sundelin
19:15
5 - 2
Love Lindgren
Axel Sundelin
Period 2
06:25
7 - 2
Axel Sundelin
Maximilian Holmqvist
Fiskarhedenvillan
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad