Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Oxdog Liiga 2020-2021
Merikoski SBT
,
Salibandy
Oulu
Oulu
Salibandy
3 okt 2020 - 30 maj 2021
2005-2013
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Signup form
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Oxdog Liiga 2021-2022
Oulu cup
Oulu Cup 2021 F1
Oxdog Liiga 2020-2021
Oxdog Liiga 2019-2020
Syyscup2019
F preseason cup 2019
Oulu Cup 2019
Oxdog liiga 2018-2019
G pre season cup
Pre-Season 2018
Oulu Cup 2018
Oxdog liiga 2017-2018
Oulu Cup 2017 C-E sarjat
Oulu Cup 2017 F-G sarjat
Oxdog liiga 2016-2017
Oulu Cup 2016
Haastaja Cup 2016
Oxdog liiga 2015-2016
Kesäsarja 2015
Oulucup 2015 F-G sarjat
Oulucup 2015 A-E sarjat
Oulucup 2014 F04
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Tapahtumat 78 Aape Kukkola,
Limingan Niittomiehet E2
,
E09-10
1.11.2020 11.00
Oulun Luistin Seura 10 tiikerit
9
-
7
Limingan Niittomiehet E2
Gruppspel
Näytä Ottelupöytäkirja
Period 1
11:39
1 - 2
78 Aape Kukkola
20 Wiljo Vanha-Aho
16:35
1 - 3
16 Jarkko Ojantakanen
78 Aape Kukkola
Period 2
08:52
5 - 7
78 Aape Kukkola
16 Jarkko Ojantakanen
22.11.2020 11.00
Merikoski SBT Apassit 09
5
-
4
Limingan Niittomiehet E2
Gruppspel
Näytä Ottelupöytäkirja
Period 1
11:50
3 - 2
78 Aape Kukkola
12 Nuutti Heiniemi
27.2.2021 15.00
Oulun Floorball Club E2-10 vihreä
8
-
2
Limingan Niittomiehet E2
Gruppspel
Näytä Ottelupöytäkirja
Period 2
07:19
6 - 1
78 Aape Kukkola
10 Luka Torppa
13:29
7 - 2
10 Luka Torppa
78 Aape Kukkola
27.2.2021 17.00
Merikoski SBT Apassit 09
7
-
6
Limingan Niittomiehet E2
Gruppspel
Näytä Ottelupöytäkirja
13:33
6 - 4
78 Aape Kukkola
10 Luka Torppa
27.2.2021 19.00
Merikoski SBT Apassit 10
3
-
15
Limingan Niittomiehet E2
Gruppspel
Näytä Ottelupöytäkirja
Period 1
07:30
1 - 3
78 Aape Kukkola
98 Elias Kemppainen
Period 2
19:00
3 - 14
78 Aape Kukkola
98 Elias Kemppainen
19:52
3 - 15
10 Luka Torppa
78 Aape Kukkola
21.3.2021 11.00
Oulun Luistin Seura 10 tiikerit
8
-
6
Limingan Niittomiehet E2
Gruppspel
Näytä Ottelupöytäkirja
Period 1
01:20
0 - 1
78 Aape Kukkola
10 Luka Torppa
Period 2
08:45
5 - 4
78 Aape Kukkola
12:34
5 - 5
10 Luka Torppa
78 Aape Kukkola
17:10
6 - 6
10 Luka Torppa
78 Aape Kukkola
21.3.2021 15.00
Limingan Niittomiehet E2
10
-
1
Merikoski SBT Apassit 10
Gruppspel
Näytä Ottelupöytäkirja
19:38
9 - 1
78 Aape Kukkola
27.3.2021 14.00
Limingan Niittomiehet E2
6
-
11
Oulun Floorball Club E2-10 vihreä
Gruppspel
Näytä Ottelupöytäkirja
29:47
4 - 8
78 Aape Kukkola
11 Konsta Korva
18.4.2021 10.00
Merikoski SBT Apassit 10
3
-
6
Limingan Niittomiehet E2
VE 2
Näytä Ottelupöytäkirja
Period 1
15:20
1 - 2
10 Luka Torppa
78 Aape Kukkola
27:00
2 - 3
78 Aape Kukkola
18.4.2021 13.00
Oulun Luistin Seura 10 tiikerit
4
-
2
Limingan Niittomiehet E2
Näytä Ottelupöytäkirja
17:36
202
2 min
78 Aape Kukkola
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad