Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Rosvalla Gästabuds Cup U12
Nyköpings Sport Klubb
,
Jääkiekko
Nyköping
Nyköping
Jääkiekko
2 - 4 oktober 2020
U12
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Signup form
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Lady and Old Knights Cup 2024
Rosvalla Gästabudscup U13
Rosvalla Gästabudscup U12
NSK Team 12 testcup
Rosvalla Gästa Buds Cup F10/F12
Rosvalla Gästabuds Cup U10
KomInIMatchen Cup U10
Kom In i Matchen Cup F12/Flickor C
KomInIMatchen Cup U11
KomInIMatchen Cup U12
Lady and Old Knights Cup
NSK U10 Trophy 2023
Kom In I Matchen Cup U10
Kom In I Matchen Cup U11
Kom In I Matchen Cup U14 (Medel)
Lady and Old Knights Cup
Rosvalla Gästabuds Cup U13
Rosvalla Gästabuds Cup U10
Rosvalla Gästabuds Cup U11
Kom In I Matchen Cup U10
Kom In I Matchen Cup U11
Kom In i Matchen Cup U13
Rosvalla Gästabuds Cup U12
Rosvalla Gästabuds Cup U11
Rosvalla Gästabuds Cup U10
Rosvalla Gästabuds Cup U12
Rosvalla Gästabuds Cup U14
Rosvalla Gästabuds Cup U10
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Tapahtumat Adam Säll,
SDE Vit
,
U12
2.10.2020 17.10
SDE Vit
7
-
0
Rögle BK Grön
Gruppspel
Näytä Ottelupöytäkirja
Period 1
14:51
5 - 0
Adam Säll
Oscar Linder
Period 2
10:56
6 - 0
Oscar Linder
Adam Säll
2.10.2020 19.20
Huddinge IF Röd
1
-
4
SDE Vit
Gruppspel
Näytä Ottelupöytäkirja
09:32
1 - 3
Adam Säll
Oscar Linder
3.10.2020 15.00
SDE Vit
5
-
3
Nyköpings SK Svart
Gruppspel
Näytä Ottelupöytäkirja
Period 1
13:56
2 - 0
Adam Säll
William Olofsson
3.10.2020 18.15
SDE Vit
8
-
2
AIK
Gruppspel
Näytä Ottelupöytäkirja
07:27
4 - 0
Måns Velden
Adam Säll
4.10.2020 9.35
SDE Vit
8
-
1
Rögle BK Vit
Kvartsfinal
Näytä Ottelupöytäkirja
00:20
1 - 0
Adam Säll
Måns Velden
4.10.2020 13.55
SDE Vit
8
-
1
Huddinge IF Röd
Semi 2
Näytä Ottelupöytäkirja
04:39
1 - 0
Måns Velden
Adam Säll
Period 2
05:32
3 - 1
Ludvig Arvenberg
Adam Säll
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad