Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Inline Div 1 sommarliga
Härryda HC
,
Rullakiekko
Landvetter
Landvetter
Rullakiekko
27 apr - 16 jun 2019
senior
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Signup form
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Vårcupen 2023
Inline Div 1 sommarliga
Vårcupen
Februaricupen
Höstcupen 2017
Vårcupen
Nyårscupen
Vårcup 2016
Nyårscupen 2016
Vårcupen 2015
NYÅRSCUPEN 2015
Spelarcupen
Höstcupen 2014
Spelarcupen
Vårcupen 2014
Nyårscupen 2014
Härryda HC Vårcup U10
Stjärncupen
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Tapahtumat Måns Axelsson,
Strömstad Fishermen
,
Sommarliga
28.4.2019 10.00
CHIEFS
9
-
1
Strömstad Fishermen
Gruppspel
Näytä Ottelupöytäkirja
Period 2
06:03
5 - 1
Andreas Laschitza
Måns Axelsson
28.4.2019 13.00
Chiefs Junior
15
-
2
Strömstad Fishermen
Gruppspel
Näytä Ottelupöytäkirja
00:19
9 - 1
Måns Axelsson
Felix Dynell
07:22
10 - 2
Felix Dynell
Måns Axelsson
28.4.2019 16.00
OUTLAWS
7
-
8
Strömstad Fishermen
Gruppspel
Näytä Ottelupöytäkirja
01:25
3 - 2
Andreas Laschitza
Måns Axelsson
06:11
3 - 5
Leon Gillerstedt
Måns Axelsson
11:22
4 - 7
Elliot Gillerstedt
Måns Axelsson
15:12
5 - 8
Måns Axelsson
28.4.2019 17.30
Strömstad Fishermen
14
-
8
LKHC
Gruppspel
Näytä Ottelupöytäkirja
Period 1
19:46
7 - 3
Måns Axelsson
Johannes Jonsson
Period 2
00:30
8 - 3
Felix Dynell
Måns Axelsson
16:16
13 - 6
Måns Axelsson
Felix Dynell
19:15
14 - 8
Elliot Gillerstedt
Måns Axelsson
12.5.2019 14.30
Strömstad Fishermen
7
-
6
OUTLAWS
Gruppspel
Näytä Ottelupöytäkirja
Period 1
18:01
4 - 1
Felix Dynell
Måns Axelsson
12.5.2019 16.00
LKHC
5
-
8
Strömstad Fishermen
Gruppspel
Näytä Ottelupöytäkirja
Period 2
06:34
2 - 7
Elliot Gillerstedt
Måns Axelsson
26.5.2019 14.30
AUTOBELT
14
-
8
Strömstad Fishermen
Gruppspel
Näytä Ottelupöytäkirja
Period 1
14:46
6 - 5
Måns Axelsson
Period 2
18:39
14 - 8
Måns Axelsson
Andreas Laschitza
26.5.2019 17.30
Strömstad Fishermen
5
-
15
CHIEFS
Gruppspel
Näytä Ottelupöytäkirja
19:37
5 - 15
Felix Dynell
Måns Axelsson
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad