Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Oxdog liiga 2018-2019
Merikoski SBT
,
Salibandy
Oulu
Oulu
Salibandy
6 okt 2018 - 31 maj 2019
2001-2012
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Signup form
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Oxdog Liiga 2021-2022
Oulu cup
Oulu Cup 2021 F1
Oxdog Liiga 2020-2021
Oxdog Liiga 2019-2020
Syyscup2019
F preseason cup 2019
Oulu Cup 2019
Oxdog liiga 2018-2019
G pre season cup
Pre-Season 2018
Oulu Cup 2018
Oxdog liiga 2017-2018
Oulu Cup 2017 C-E sarjat
Oulu Cup 2017 F-G sarjat
Oxdog liiga 2016-2017
Oulu Cup 2016
Haastaja Cup 2016
Oxdog liiga 2015-2016
Kesäsarja 2015
Oulucup 2015 F-G sarjat
Oulucup 2015 A-E sarjat
Oulucup 2014 F04
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Tapahtumat 24 Otto-Aapeli Södö,
Rankat Ankat
,
E (07-08)
28.10.2018 9.00
Rankat Ankat
14
-
2
Merikoski SBT Mustajalat 08
Gruppspel
Näytä Ottelupöytäkirja
Period 1
05:28
3 - 0
28 Miklas Kynsilehto
24 Otto-Aapeli Södö
12:26
6 - 0
24 Otto-Aapeli Södö
97 Danil Skog
Period 2
22:42
11 - 1
29 Simo Hiltunen
24 Otto-Aapeli Södö
28.10.2018 10.30
OFBC E1 juniorit
2
-
3
Rankat Ankat
Gruppspel
Näytä Ottelupöytäkirja
Period 1
00:52
0 - 1
27 Eetu Nikkilä
24 Otto-Aapeli Södö
2.12.2018 15.30
Rankat Ankat
12
-
0
PaKa 0809
Gruppspel
Näytä Ottelupöytäkirja
17:20
7 - 0
24 Otto-Aapeli Södö
Period 2
20:32
9 - 0
24 Otto-Aapeli Södö
21:37
10 - 0
5 Tobias Helppi
24 Otto-Aapeli Södö
22:49
11 - 0
24 Otto-Aapeli Södö
11 Antti Manner
24:04
12 - 0
24 Otto-Aapeli Södö
11 Antti Manner
6.1.2019 9.30
Tempo E-pojat
3
-
8
Rankat Ankat
Gruppspel
Näytä Ottelupöytäkirja
Period 1
11:29
203
2 min
24 Otto-Aapeli Södö
Period 2
33:58
3 - 6
88 Niklas Helppi
24 Otto-Aapeli Södö
6.1.2019 13.15
Merikoski SBT Apassit 08
6
-
11
Rankat Ankat
Gruppspel
Näytä Ottelupöytäkirja
38:23
5 - 10
24 Otto-Aapeli Södö
17 Joona Väkeväinen
39:59
6 - 11
24 Otto-Aapeli Södö
26 Oskari Karjala
17.2.2019 11.15
Rankat Ankat
10
-
3
Merikoski SBT Apassit 08
Gruppspel
Näytä Ottelupöytäkirja
20:10
6 - 2
24 Otto-Aapeli Södö
16.3.2019 10.15
Rankat Ankat
5
-
3
HaHe 07-08
Gruppspel
Näytä Ottelupöytäkirja
08:33
209
2 min
24 Otto-Aapeli Södö
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad