Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Riga Hockey Cup 2019
Riga Cup Events SIA
,
Jääkiekko
Riga
Riga
Jääkiekko
29 mar - 28 apr 2019
1999-2009
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Signup form
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Riga Hockey Cup 2024
Riga Hockey Cup 2023
Riga Hockey Cup 2021
Riga Hockey Cup 2019
Riga Hockey Cup 2018
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Tapahtumat Roberts Binde,
HS Riga 2009 Gold
,
U-10
26.4.2019 9.15
HS Riga 2009 Gold
14
-
0
Pardaugava
Gruppspel
Näytä Ottelupöytäkirja
Period 1
06:00
1 - 0
Roberts Binde
Antons Podskocijs
Martins Teluskins
Period 2
18:29
6 - 0
Antons Podskocijs
Roberts Binde
Martins Teluskins
19:24
7 - 0
Martins Teluskins
Roberts Binde
Antons Podskocijs
27:13
11 - 0
Martins Teluskins
Roberts Binde
26.4.2019 12.45
Dynamo Karelia
0
-
10
HS Riga 2009 Gold
Gruppspel
Näytä Ottelupöytäkirja
Period 1
14:50
0 - 4
Antons Podskocijs
Roberts Binde
Martins Teluskins
Period 2
15:42
0 - 5
Roberts Binde
Antons Podskocijs
Martins Teluskins
26.4.2019 17.00
HS Riga 2009 Gold
11
-
0
Kiekko - Tiikerit 2009
Gruppspel
Näytä Ottelupöytäkirja
Period 1
05:03
2 - 0
Martins Teluskins
Antons Podskocijs
Roberts Binde
09:20
4 - 0
Antons Podskocijs
Roberts Binde
Martins Teluskins
27.4.2019 9.30
HK Zibeni
0
-
4
HS Riga 2009 Gold
1/8 final
Näytä Ottelupöytäkirja
Period 2
27:44
0 - 3
Martins Teluskins
Roberts Binde
Timurs Malisevs
27.4.2019 13.00
Center
0
-
5
HS Riga 2009 Gold
1/4 final
Näytä Ottelupöytäkirja
Period 1
01:25
0 - 1
Roberts Binde
Martins Teluskins
28.4.2019 13.30
HS Riga 2009 Gold
4
-
0
Gelezinis Vilkas
3rd place
Näytä Ottelupöytäkirja
Period 2
28:16
4 - 0
Dmitrijs Biskins
Roberts Binde
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad