Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Innebandyligan
Sport & Adventure
,
Salibandy
Själevad
Själevad
Salibandy
2 okt 2017 - 30 apr 2018
Motion
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Signup form
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Högakustenspelen
Paradiscupen 2019
Innebandyligan
Innebandyligan
Ankarspelen 2017
Sportklubben
Slaget om Norrland
Klasskampen 2016
Ankarspelen 2016
Piratligan 15/16
Umeå Floorball Festival 2015
Ankarspelen 2015
Klasskampen
Piratligan
Umeå Floorball Festival
Ankarspelen
Piratligan
Ankarspelen 2013
Intersport Cup
Piratligan
Ankarspelen 2012
Klasskampen
Piratligan
Ankarspelen 2011
Piratligan
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Tapahtumat David Westberg,
Gula Huset
,
Herr Division 1
12.10.2017 21.00
Gula Huset
15
-
2
ÖBIK
Gruppspel
Näytä Ottelupöytäkirja
Period 3
07:55
201
2 min
David Westberg
19.10.2017 20.05
Snabbmakaronerna
3
-
9
Gula Huset
Gruppspel
Näytä Ottelupöytäkirja
12:29
2 - 8
David Westberg
Mattias Carlsson
23.11.2017 21.00
Blackhawks
7
-
6
Gula Huset
Gruppspel
Näytä Ottelupöytäkirja
Period 1
08:46
3 - 1
David Westberg
Niclas Wästlund
30.11.2017 20.05
Gula Huset
5
-
6
En salig röra
Gruppspel
Näytä Ottelupöytäkirja
12:00
2 - 3
Mattias Carlsson
David Westberg
7.12.2017 21.00
Köttbullarna
3
-
7
Gula Huset
Gruppspel
Näytä Ottelupöytäkirja
Period 3
14:53
213
2 min
David Westberg
15.1.2018 21.00
ÖBIK
3
-
8
Gula Huset
Gruppspel
Näytä Ottelupöytäkirja
03:31
3 - 4
Fredrik Liljeblad
David Westberg
22.1.2018 21.00
Gula Huset
8
-
6
Snabbmakaronerna
Gruppspel
Näytä Ottelupöytäkirja
Period 1
06:20
1 - 0
David Westberg
Robert Lundwall
13:15
2 - 1
David Westberg
Mattias Nilsson
Period 2
04:00
208
2 min
David Westberg
29.1.2018 21.00
Gula Huset
13
-
8
Team BK 96
Gruppspel
Näytä Ottelupöytäkirja
Period 3
03:36
8 - 6
Robert Lundwall
David Westberg
5.2.2018 21.00
North Stars
4
-
7
Gula Huset
Gruppspel
Näytä Ottelupöytäkirja
Period 1
01:50
0 - 1
Fredrik Liljeblad
David Westberg
Period 2
10:27
2 - 4
David Westberg
Robert Lundwall
Period 3
07:04
3 - 6
Mattias Nilsson
David Westberg
12.2.2018 21.00
Gula Huset
2
-
4
Blackhawks
Gruppspel
Näytä Ottelupöytäkirja
Period 2
08:11
1 - 1
David Westberg
Robert Lundwall
22.2.2018 21.00
En salig röra
1
-
13
Gula Huset
Gruppspel
Näytä Ottelupöytäkirja
Period 3
13:40
1 - 12
David Westberg
Robert Lundwall
15.3.2018 21.00
Gula Huset
6
-
9
Köttbullarna
Gruppspel
Näytä Ottelupöytäkirja
07:15
4 - 5
David Westberg
Mattias Carlsson
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad