Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
GSK U-15 CUP
Gislaved Skridskoklubb
,
Jääkiekko
Gislaved
Gislaved
Jääkiekko
30 sep - 1 okt 2017
U-15
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
GSK U09
GSK U10
GSK U11
GSK U12
GSK U15
GSK U09
GSK U10
GSK U11
Gsk J20 cupen
GSK J18
GSK-Cupen 2020
GSK Spring Hockey Games
GSK U-15 CUP
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Tapahtumat Lukas Gren,
Gislaved SK
,
U15
30.9.2017 11.30
Halmstad
3
-
4
Gislaved SK
Gruppspel
Näytä Ottelupöytäkirja
Period 1
00:30
0 - 1
Lukas Gren
Elias Söderlind
06:52
2 - 2
Elias Söderlind
Ludwig Sjöland
Lukas Gren
30.9.2017 15.00
Gislaved SK
5
-
2
Tranås AIF
Gruppspel
Näytä Ottelupöytäkirja
09:00
2 - 1
Hampus Johansen
Lukas Gren
Liam Lindeborg
12:59
5 - 1
Emanuel Theil
Lukas Gren
30.9.2017 18.30
Gislaved SK
4
-
1
Frölunda Indians
Gruppspel
Näytä Ottelupöytäkirja
07:02
HO-ST
2 min
Lukas Gren
1.10.2017 8.00
Kallinge/Ronneby IF
3
-
2
Gislaved SK
Gruppspel
Näytä Ottelupöytäkirja
Period 2
11:31
3 - 2
Lukas Gren
Ludwig Sjöland
David Sjöström
1.10.2017 11.30
Gislaved SK
6
-
5
HV 71
Kvartsfinal
Näytä Ottelupöytäkirja
Period 1
00:49
1 - 0
Elias Söderlind
Lukas Gren
02:53
TRIP
2 min
Lukas Gren
08:20
3 - 1
Elias Söderlind
Lukas Gren
Period 2
05:46
4 - 4
Lukas Gren
Ludwig Sjöland
Emanuel Theil
06:54
5 - 4
Elias Söderlind
Lukas Gren
08:09
6 - 4
Lukas Gren
Ludwig Sjöland
1.10.2017 13.50
Frölunda Indians
5
-
1
Gislaved SK
Semifinal
Näytä Ottelupöytäkirja
14:30
4 - 1
Pontus Hammarstig
Lukas Gren
Emanuel Theil
1.10.2017 17.20
Gislaved SK
4
-
1
Tranås AIF
Placeringsmatch 3-4
Näytä Ottelupöytäkirja
Period 1
02:45
2 - 1
Lukas Gren
Edward Bruveris
Liam Lindeborg
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad