Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Tautas Florbola līga
Unihoc Riga Cup
,
Salibandy
Riga
Riga
Salibandy
30 apr - 31 aug 2016
Adults
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Signup form
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Galleria
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Unihoc Riga Cup 2018
Unihoc Riga Cup 2017
Tautas Florbola līga 2017
Unihoc Riga Cup 2016
Tautas Florbola līga
Unihoc Riga Cup
Unihoc Riga Cup
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Sponsori
Mangaïi
Tapahtumat Reinis Burovskis,
SK Babite
,
TFL 2016
30.5.2016 21.00
SK Babite
8
-
3
RTU/Rockets seniori
Gruppspel
Näytä Ottelupöytäkirja
Period 1
01:31
1 - 0
Reinis Burovskis
Janis Ansons
6.6.2016 20.00
Surie kati
2
-
10
SK Babite
Gruppspel
Näytä Ottelupöytäkirja
18:03
0 - 7
Reinis Burovskis
Kaspars Svikstins
Period 2
31:55
201
2 min
Reinis Burovskis
13.6.2016 20.00
SK Babite
3
-
1
LSTA sporta klubs
Gruppspel
Näytä Ottelupöytäkirja
Period 1
02:45
1 - 0
Reinis Burovskis
Emils Berkis
14.6.2016 19.00
SK Babite
14
-
5
SEB
Gruppspel
Näytä Ottelupöytäkirja
07:04
2 - 0
Emils Berkis
Reinis Burovskis
11:38
4 - 0
Reinis Burovskis
Emils Berkis
Period 2
23:28
8 - 1
Reinis Burovskis
Emils Berkis
37:04
12 - 4
Reinis Burovskis
Emils Berkis
20.6.2016 21.00
SK Babite
10
-
9
iAM Floorball
Gruppspel
Näytä Ottelupöytäkirja
38:18
9 - 9
Emils Berkis
Reinis Burovskis
39:59
10 - 9
Emils Berkis
Reinis Burovskis
27.6.2016 21.00
RTU/Rockets seniori
2
-
3
SK Babite
Gruppspel
Näytä Ottelupöytäkirja
25:48
2 - 3
Reinis Burovskis
Emils Berkis
4.7.2016 20.00
SK Babite
8
-
4
RB&B.lv
Gruppspel
Näytä Ottelupöytäkirja
Period 1
02:24
1 - 0
Reinis Burovskis
Reinis Dalbergs
Period 2
30:23
201
2 min
Reinis Burovskis
5.7.2016 20.00
SK Babite
10
-
5
Surie kati
Gruppspel
Näytä Ottelupöytäkirja
Period 1
17:34
3 - 2
Reinis Burovskis
Edvards Vimda
Period 2
31:49
8 - 2
Reinis Burovskis
Emils Berkis
11.7.2016 20.00
SEB
5
-
6
SK Babite
Gruppspel
Näytä Ottelupöytäkirja
Period 1
07:32
2 - 2
Edvards Vimda
Reinis Burovskis
Period 2
21:26
3 - 4
Edvards Vimda
Reinis Burovskis
33:27
5 - 6
Reinis Burovskis
Reinis Dalbergs
12.7.2016 20.00
LSTA sporta klubs
5
-
8
SK Babite
Gruppspel
Näytä Ottelupöytäkirja
33:08
5 - 5
Reinis Burovskis
35:52
5 - 6
Reinis Burovskis
Edvards Vimda
38:58
5 - 7
Edvards Vimda
Reinis Burovskis
39:42
5 - 8
Reinis Burovskis
Edvards Vimda
1.8.2016 19.00
Sharks
5
-
8
SK Babite
1/4 final
Näytä Ottelupöytäkirja
Period 1
08:13
1 - 3
Reinis Burovskis
Emils Berkis
9.8.2016 19.00
LSTA sporta klubs
4
-
7
SK Babite
1/2 final
Näytä Ottelupöytäkirja
Period 2
24:24
3 - 6
Andrejs Zeltins
Reinis Burovskis
22.8.2016 19.00
SK Babite
5
-
5
iAM Floorball
3rd place
Näytä Ottelupöytäkirja
Period 1
08:59
1 - 0
Emils Berkis
Reinis Burovskis
Mangaïi
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad