Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Tegscupen 2015
Tegs Sportklubb
,
Jääkiekko
Umeå
Umeå
Jääkiekko
23 - 25 okt 2015
U12
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Galleria
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Classe Cup U11
TSK U14 CUP
Handelsbanken-Cup
Upab Cup 2021
Porsche Cup
Lexus Cup
Upab Cup 2020
SportlovsCupen 2020
Gregers Memorial
Januaricupen
Classe Cup
Tegscupen 2019
International Friendship Tournament 2019
Upab cup 2019
Gregers-Cup
Februaricupen 2019
Tegscupen 2018
International Friendship Tournament Umeå 2018
Februaricupen
Umeå Energi Winter Classic 2018
Classe Cup 2018
Tegscupen
Tegscupen 2016
VPA Hockey Games 2016
Tegscupen 2015
Tegscupen
20:e dag Knut cupen
Classes Cup
Sweden Cup 2014
T3 cup (Tidigare Tegscupen)
T3-cup
Rivexperten cup
Tegscupen
Goodtech Hockeygames
Team Sportia Reebok Hockey Games
STENA Cup/Tegscupen 2008
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Tapahtumat Oscar Wahlberg,
Timrå IK Röd
,
U12
23.10.2015 16.30
KKP blå
1
-
5
Timrå IK Röd
Gruppspel
Näytä Ottelupöytäkirja
Period 1
04:25
0 - 1
Oscar Wahlberg
23.10.2015 19.00
Boden Hockeyförening
1
-
1
Timrå IK Röd
Gruppspel
Näytä Ottelupöytäkirja
Period 2
14:33
1 - 1
Jeff Dahlström
Oscar Wahlberg
24.10.2015 10.15
IF Björklöven
1
-
15
Timrå IK Röd
Gruppspel
Näytä Ottelupöytäkirja
Period 1
09:23
0 - 6
Oscar Wahlberg
10:25
0 - 7
Vilmer Strömgren
Oscar Wahlberg
Period 2
03:43
1 - 9
Jeff Dahlström
Oscar Wahlberg
Vilmer Strömgren
04:35
1 - 10
Oscar Wahlberg
05:09
1 - 11
Oscar Wahlberg
Arvid Borgh
11:41
1 - 13
Neo Roberts
Oscar Wahlberg
12:54
1 - 15
Kevin Murray
Jeff Dahlström
Oscar Wahlberg
24.10.2015 19.30
Piteå HC/Storfors AIK röd
2
-
8
Timrå IK Röd
Gruppspel
Näytä Ottelupöytäkirja
Period 1
01:26
0 - 1
Oscar Wahlberg
10:01
1 - 2
Vilmer Strömgren
Oscar Wahlberg
14:33
1 - 4
Oscar Wahlberg
Period 2
01:11
2 - 5
Oscar Wahlberg
Arvid Borgh
02:58
2 - 6
Oscar Wahlberg
Neo Roberts
25.10.2015 8.45
Timrå IK Vit
4
-
3
Timrå IK Röd
Semifinal 2
Näytä Ottelupöytäkirja
Period 1
12:37
1 - 1
Kazper Thåström
Oscar Wahlberg
Period 2
12:28
3 - 3
Oscar Wahlberg
Kazper Thåström
Kevin Murray
25.10.2015 13.00
Skellefteå AIK Svart
6
-
2
Timrå IK Röd
Bronsmatch
Näytä Ottelupöytäkirja
Period 1
16:19
2 - 1
Oscar Wahlberg
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad