MINI KOSYL CUP
Ishockey
29 nov 2020
2011

Turniej odbywa się w dniu 29-11-2020 na lodowisku Retkinia- Łódź w godzinach 10-18

Z uwagi na obostrzenia sanitarne  nie przewidujemy udziału publiczności.

Turniej przewidziany jest na 7- 9 drużyn.

W przypadku gry każdy z każdym mecz będzie trwał po 24 minuty (24 x 1 minuta - zmiana co minutę) na mecz. Za zwycięstwo 3 pkt. za remis 1 pkt i zwycięstwo po karnych 1 pkt. Kolejność w tabelach: liczba punktów,  bezpośredni mecz, bramki itd. Za faul zawodnik jest zdejmowany z lodu do końca zmiany. Gramy formacjami po troje zawodników. Zmiany lotne na sygnał dźwiękowy. Po sygnale zawodnicy mają zakaz gry krążkiem, jeżeli gra nie zostanie przerwana na sygnał dźwiękowy sędzia będzie miał prawo nałożyć karę/ faul na pierwszego wchodzącego z następnej formacji. Obowiązuje zakaz rotacji zawodników pomiędzy formacjami. Minimalny skład drużyny to 3x3 plus 1 bramkarz.  Zmiana bramkarza jest możliwa tylko ze zmianą danej formacji. Dozwolona jest rotacja zawodników w ramach swojej formacji. Bezwzględny zakaz gry ciałem. Wznowienie po straconym golu następuje przez bramkarza po wycofaniu się zawodników drużyny atakującej. Pozostałe przepisy według ogólnych zasada gry minihokeja. W sprawach spornych decyduje organizator.

Zawodnicy dopuszczeni do gry: rocznik 2011 i młodsi, dziewczynki i bramkarz z rocznika z 2010

Organizator zapewnia: opiekę medyczną, posiłek regeneracyjny (woda, słodka bułka, owoce)

Ciepłe napoje będą dostępne do wyczerpania zapasów (kawa, herbata), ale dbając o środowisko  proszę zabrać ze sobą swoje kubki .

W szatniach mogą przebywać tylko zwodnicy i trenerzy. Na terenie lodowiska obowiązuje bezwzględny nakaz skutecznego zakrywania ust i nosa.

Wskazanie zawodnika na liście startowej jest równoznaczne z potwierdzeniem braku przeciwwskazań zdrowotnych do uczestnictwa w zawodach, w tym związanych z obostrzeniami krajowymi dotyczącymi COVID-19

Przewidujemy następujące nagrody:

puchary dla każdej drużyny, medal dla każdego zawodnika, nagrody indywidualne: najlepszy strzelec turnieju, najlepszy obrońca, najlepszy bramkarz, najlepszy zawodnik drużyny., najlepsza amazonka turnieju