1a Borlänge Curlinghall
|
|
2010-11-27
|
13:00
|
Granit/Jonas
-
Stälje/Styrtekn
10 - 7
|
Granit/Anders
-
Kstad/Östlund
9 - 6
|
Borl/Fiskarhed
-
Kstad/Gran
7 - 4
|
Granit/Dala
-
Djursholm
2 - 5
|
18:00
|
Kstad/Östlund
-
Granit/Dala
9 - 3
|
Kstad/Gran
-
Granit/Jonas
6 - 5
|
Djursholm
-
Granit/Anders
8 - 2
|
Stälje/Styrtekn
-
Borl/Fiskarhed
11 - 10
|
|
2010-11-28
|
09:00
|
Djursholm
-
Borl/Fiskarhed
4 - 7
|
Granit/Dala
-
Stälje/Styrtekn
3 - 9
|
Kstad/Östlund
-
Granit/Jonas
4 - 9
|
Kstad/Gran
-
Granit/Anders
10 - 4
|
14:00
|
Granit/Dala
-
Kstad/Gran
6 - 2
|
Kstad/Östlund
-
Borl/Fiskarhed
8 - 4
|
Granit/Anders
-
Stälje/Styrtekn
3 - 12
|
Djursholm
-
Granit/Jonas
6 - 4
|
1b Falu Curlinghall
|
|
2010-11-27
|
13:00
|
Sundby/West
-
Leksand
4 - 6
|
Sundby/Wranå
-
Malung/Byggs
9 - 7
|
Sundby/Solb
-
Silverstenen
8 - 7
|
Sundby/Apec
-
Falun
9 - 6
|
18:00
|
Falun
-
Sundby/Wranå
12 - 8
|
Leksand
-
Sundby/Solb
7 - 6
|
Malung/Byggs
-
Sundby/Apec
2 - 9
|
Silverstenen
-
Sundby/West
6 - 7
|
|
2010-11-28
|
09:00
|
Sundby/Apec
-
Silverstenen
11 - 0
|
Falun
-
Sundby/West
10 - 3
|
Sundby/Wranå
-
Leksand
7 - 2
|
Malung/Byggs
-
Sundby/Solb
7 - 4
|
14:00
|
Sundby/Solb
-
Falun
7 - 6
|
Silverstenen
-
Sundby/Wranå
10 - 7
|
Sundby/West
-
Malung/Byggs
4 - 10
|
Leksand
-
Sundby/Apec
4 - 11
|
2a Gävle Testebovallen
|
|
2011-01-14
|
19:00
|
Falun
-
Malung/Byggs
7 - 10
|
Granit/Dala
-
Granit/Anders
9 - 8
|
Leksand
-
Silverstenen
8 - 7
|
Granit/Jonas
-
Borl/Fiskarhed
7 - 12
|
|
2011-01-15
|
10:00
|
Silverstenen
-
Granit/Anders
5 - 7
|
Falun
-
Granit/Jonas
7 - 8
|
Malung/Byggs
-
Borl/Fiskarhed
4 - 9
|
Leksand
-
Granit/Dala
4 - 10
|
15:00
|
Granit/Jonas
-
Leksand
3 - 6
|
Borl/Fiskarhed
-
Silverstenen
9 - 6
|
Granit/Dala
-
Falun
6 - 8
|
Granit/Anders
-
Malung/Byggs
7 - 4
|
|
2011-01-16
|
09:00
|
Malung/Byggs
-
Granit/Dala
12 - 6
|
Granit/Anders
-
Leksand
5 - 7
|
Silverstenen
-
Granit/Jonas
2 - 12
|
Borl/Fiskarhed
-
Falun
6 - 7
|
14:00
|
Leksand
-
Borl/Fiskarhed
4 - 6
|
Granit/Jonas
-
Malung/Byggs
4 - 10
|
Falun
-
Granit/Anders
9 - 4
|
Granit/Dala
-
Silverstenen
4 - 9
|
2b Sundbybergs Curlinghall
|
|
2011-01-14
|
19:00
|
Sundby/Wranå
-
Sundby/Apec
7 - 4
|
Kstad/Gran
-
Djursholm
6 - 5
|
Sundby/Solb
-
Sundby/West
4 - 6
|
Kstad/Östlund
-
Stälje/Styrtekn
7 - 6
|
|
2011-01-15
|
10:00
|
Djursholm
-
Sundby/West
12 - 1
|
Kstad/Östlund
-
Sundby/Wranå
5 - 7
|
Stälje/Styrtekn
-
Sundby/Apec
8 - 5
|
Kstad/Gran
-
Sundby/Solb
11 - 7
|
15:00
|
Sundby/Solb
-
Kstad/Östlund
5 - 8
|
Sundby/West
-
Stälje/Styrtekn
6 - 7
|
Sundby/Wranå
-
Kstad/Gran
5 - 8
|
Sundby/Apec
-
Djursholm
9 - 2
|
|
2011-01-16
|
09:00
|
Sundby/Apec
-
Kstad/Gran
1 - 6
|
Djursholm
-
Sundby/Solb
7 - 5
|
Sundby/West
-
Kstad/Östlund
7 - 10
|
Stälje/Styrtekn
-
Sundby/Wranå
4 - 9
|
14:00
|
Stälje/Styrtekn
-
Sundby/Solb
7 - 5
|
Sundby/Apec
-
Kstad/Östlund
7 - 3
|
Djursholm
-
Sundby/Wranå
8 - 3
|
Sundby/West
-
Kstad/Gran
6 - 7
|
3 Karlstad Curling Arena
|
|
2011-02-18
|
14:00
|
Borl/Fiskarhed
-
Granit/Anders
8 - 7
|
Granit/Jonas
-
Granit/Dala
9 - 10
|
Stälje/Styrtekn
-
Djursholm
2 - 10
|
Sundby/West
-
Sundby/Apec
4 - 7
|
Kstad/Östlund
-
Kstad/Gran
4 - 7
|
Silverstenen
-
Malung/Byggs
5 - 10
|
Leksand
-
Falun
3 - 6
|
Sundby/Solb
-
Sundby/Wranå
9 - 10
|
19:00
|
Malung/Byggs
-
Leksand
6 - 3
|
Stälje/Styrtekn
-
Kstad/Gran
8 - 7
|
Silverstenen
-
Falun
8 - 3
|
Djursholm
-
Kstad/Östlund
6 - 4
|
Sundby/Apec
-
Sundby/Solb
9 - 7
|
Borl/Fiskarhed
-
Granit/Dala
6 - 3
|
Sundby/West
-
Sundby/Wranå
7 - 9
|
Granit/Anders
-
Granit/Jonas
4 - 7
|
|
2011-02-19
|
10:00
|
Borl/Fiskarhed
-
Sundby/West
8 - 7
|
Granit/Jonas
-
Sundby/Solb
6 - 10
|
Granit/Anders
-
Sundby/Apec
8 - 9
|
Granit/Dala
-
Sundby/Wranå
5 - 6
|
Stälje/Styrtekn
-
Silverstenen
9 - 4
|
Kstad/Östlund
-
Leksand
7 - 2
|
Djursholm
-
Malung/Byggs
4 - 5
|
Kstad/Gran
-
Falun
9 - 7
|
15:00
|
Falun
-
Kstad/Östlund
7 - 8
|
Silverstenen
-
Djursholm
7 - 6
|
Leksand
-
Kstad/Gran
1 - 10
|
Malung/Byggs
-
Stälje/Styrtekn
5 - 4
|
Sundby/Wranå
-
Granit/Jonas
9 - 4
|
Sundby/West
-
Granit/Anders
7 - 4
|
Sundby/Solb
-
Granit/Dala
8 - 9
|
Sundby/Apec
-
Borl/Fiskarhed
5 - 12
|
|
2011-02-20
|
08:00
|
Granit/Dala
-
Sundby/Apec
2 - 10
|
Sundby/Wranå
-
Borl/Fiskarhed
13 - 6
|
Granit/Jonas
-
Sundby/West
9 - 8
|
Sundby/Solb
-
Granit/Anders
8 - 3
|
Kstad/Gran
-
Malung/Byggs
1 - 10
|
Falun
-
Stälje/Styrtekn
9 - 8
|
Kstad/Östlund
-
Silverstenen
12 - 3
|
Leksand
-
Djursholm
5 - 6
|
12:00
|
Stälje/Styrtekn
-
Leksand
8 - 0
|
Malung/Byggs
-
Kstad/Östlund
7 - 1
|
Djursholm
-
Falun
7 - 8
|
Silverstenen
-
Kstad/Gran
8 - 10
|
Borl/Fiskarhed
-
Sundby/Solb
8 - 2
|
Sundby/Apec
-
Granit/Jonas
9 - 1
|
Granit/Anders
-
Sundby/Wranå
8 - 7
|
Sundby/West
-
Granit/Dala
6 - 7
|