Borlänge
|
|
2015-03-13
|
12:00
|
Falu Choong
-
Sundbyb Julius
8 - 7
|
Borl Bevab
-
Granit Upps Bilgalleri
7 - 8
|
Falu Ahlberg
-
Sundbyb Apecta
6 - 7
|
Fyris Heldin
-
Leksands Riteice
6 - 5
|
16:00
|
Stocks Blom
-
Granit Gavlekyla
4 - 10
|
Silverst Nordlund
-
Örebro Skårud
9 - 6
|
Amatörf Esbjörnsson
-
Granit Brända Bocken
9 - 7
|
Silverst Svetak
-
S-tälje Goldline
9 - 1
|
20:00
|
Falu Ahlberg
-
S-tälje Goldline
6 - 11
|
Leksands Riteice
-
Stocks Blom
5 - 7
|
Falu Choong
-
Örebro Skårud
4 - 5
|
Granit Upps Bilgalleri
-
Amatörf Esbjörnsson
6 - 11
|
|
2015-03-14
|
08:00
|
Fyris Heldin
-
Granit Brända Bocken
4 - 7
|
Silverst Svetak
-
Sundbyb Julius
3 - 6
|
Granit Gavlekyla
-
Borl Bevab
8 - 2
|
Silverst Nordlund
-
Sundbyb Apecta
2 - 9
|
12:00
|
Granit Upps Bilgalleri
-
Stocks Blom
5 - 7
|
S-tälje Goldline
-
Falu Choong
5 - 4
|
Leksands Riteice
-
Amatörf Esbjörnsson
6 - 7
|
Örebro Skårud
-
Falu Ahlberg
1 - 9
|
16:00
|
Sundbyb Julius
-
Silverst Nordlund
10 - 5
|
Fyris Heldin
-
Granit Gavlekyla
5 - 7
|
Sundbyb Apecta
-
Silverst Svetak
12 - 6
|
Borl Bevab
-
Granit Brända Bocken
5 - 8
|
20:00
|
Amatörf Esbjörnsson
-
Falu Choong
9 - 6
|
Örebro Skårud
-
Leksands Riteice
4 - 6
|
Stocks Blom
-
Falu Ahlberg
4 - 6
|
S-tälje Goldline
-
Granit Upps Bilgalleri
1 - 7
|
|
2015-03-15
|
08:00
|
Silverst Svetak
-
Borl Bevab
2 - 7
|
Sundbyb Julius
-
Granit Brända Bocken
5 - 6
|
Silverst Nordlund
-
Fyris Heldin
9 - 3
|
Sundbyb Apecta
-
Granit Gavlekyla
5 - 3
|
11:30
|
S-tälje Goldline
-
Leksands Riteice
9 - 6
|
Falu Ahlberg
-
Amatörf Esbjörnsson
2 - 9
|
Örebro Skårud
-
Granit Upps Bilgalleri
6 - 7
|
Falu Choong
-
Stocks Blom
3 - 7
|
15:00
|
Granit Brända Bocken
-
Sundbyb Apecta
4 - 9
|
Borl Bevab
-
Silverst Nordlund
6 - 5
|
Sundbyb Julius
-
Granit Gavlekyla
7 - 6
|
Fyris Heldin
-
Silverst Svetak
6 - 0
|
Gävle
|
|
2014-11-14
|
12:00
|
Granit Brända Bocken
-
Granit Gavlekyla
7 - 3
|
Falu Ahlberg
-
Falu Choong
3 - 8
|
Silverst Nordlund
-
Silverst Svetak
8 - 1
|
Granit Upps Bilgalleri
-
Leksands Riteice
9 - 8
|
16:00
|
Silverst Nordlund
-
Falu Ahlberg
13 - 3
|
Granit Gavlekyla
-
Granit Upps Bilgalleri
9 - 1
|
Granit Brända Bocken
-
Leksands Riteice
7 - 6
|
Silverst Svetak
-
Falu Choong
6 - 5
|
20:00
|
S-tälje Goldline
-
Örebro Skårud
7 - 5
|
Fyris Heldin
-
Borl Bevab
4 - 9
|
Amatörf Esbjörnsson
-
Stocks Blom
7 - 5
|
Sundbyb Apecta
-
Sundbyb Julius
7 - 4
|
|
2014-11-15
|
08:00
|
Granit Upps Bilgalleri
-
Silverst Svetak
5 - 10
|
Leksands Riteice
-
Silverst Nordlund
3 - 10
|
Falu Choong
-
Granit Gavlekyla
9 - 4
|
Falu Ahlberg
-
Granit Brända Bocken
11 - 8
|
12:00
|
Fyris Heldin
-
Amatörf Esbjörnsson
10 - 4
|
Sundbyb Julius
-
Örebro Skårud
8 - 3
|
Sundbyb Apecta
-
S-tälje Goldline
9 - 2
|
Borl Bevab
-
Stocks Blom
7 - 4
|
16:00
|
Falu Choong
-
Granit Brända Bocken
5 - 6
|
Silverst Svetak
-
Falu Ahlberg
6 - 4
|
Granit Upps Bilgalleri
-
Silverst Nordlund
10 - 0
|
Leksands Riteice
-
Granit Gavlekyla
2 - 9
|
20:00
|
Stocks Blom
-
Sundbyb Julius
8 - 7
|
Amatörf Esbjörnsson
-
Sundbyb Apecta
4 - 7
|
Örebro Skårud
-
Borl Bevab
6 - 4
|
S-tälje Goldline
-
Fyris Heldin
11 - 1
|
|
2014-11-16
|
08:00
|
Borl Bevab
-
S-tälje Goldline
6 - 2
|
Stocks Blom
-
Fyris Heldin
10 - 2
|
Sundbyb Julius
-
Amatörf Esbjörnsson
5 - 4
|
Örebro Skårud
-
Sundbyb Apecta
6 - 3
|
12:00
|
Silverst Svetak
-
Leksands Riteice
8 - 1
|
Granit Upps Bilgalleri
-
Granit Brända Bocken
6 - 8
|
Granit Gavlekyla
-
Falu Ahlberg
8 - 7
|
Falu Choong
-
Silverst Nordlund
8 - 9
|
16:00
|
Sundbyb Apecta
-
Stocks Blom
6 - 5
|
S-tälje Goldline
-
Sundbyb Julius
7 - 6
|
Fyris Heldin
-
Örebro Skårud
6 - 1
|
Amatörf Esbjörnsson
-
Borl Bevab
7 - 6
|
Sundbyberg
|
|
2015-02-20
|
12:00
|
Sundbyb Julius
-
Borl Bevab
9 - 2
|
Örebro Skårud
-
Stocks Blom
7 - 4
|
Amatörf Esbjörnsson
-
S-tälje Goldline
11 - 0
|
Sundbyb Apecta
-
Fyris Heldin
9 - 3
|
16:00
|
Stocks Blom
-
S-tälje Goldline
4 - 5
|
Borl Bevab
-
Sundbyb Apecta
6 - 0
|
Fyris Heldin
-
Sundbyb Julius
4 - 6
|
Örebro Skårud
-
Amatörf Esbjörnsson
3 - 10
|
20:00
|
Leksands Riteice
-
Falu Ahlberg
2 - 8
|
Granit Upps Bilgalleri
-
Falu Choong
7 - 5
|
Silverst Svetak
-
Granit Brända Bocken
8 - 5
|
Silverst Nordlund
-
Granit Gavlekyla
4 - 7
|
|
2015-02-21
|
08:00
|
Silverst Nordlund
-
Granit Brända Bocken
7 - 4
|
Granit Gavlekyla
-
Silverst Svetak
7 - 2
|
Leksands Riteice
-
Falu Choong
5 - 9
|
Granit Upps Bilgalleri
-
Falu Ahlberg
9 - 1
|
12:00
|
Falu Choong
-
Fyris Heldin
10 - 4
|
Sundbyb Julius
-
Granit Upps Bilgalleri
6 - 5
|
Falu Ahlberg
-
Borl Bevab
6 - 5
|
Leksands Riteice
-
Sundbyb Apecta
2 - 12
|
16:00
|
Amatörf Esbjörnsson
-
Silverst Svetak
7 - 4
|
Stocks Blom
-
Silverst Nordlund
4 - 10
|
Granit Brända Bocken
-
Örebro Skårud
9 - 6
|
Granit Gavlekyla
-
S-tälje Goldline
3 - 9
|
20:00
|
Sundbyb Apecta
-
Granit Upps Bilgalleri
8 - 2
|
Fyris Heldin
-
Falu Ahlberg
5 - 6
|
Sundbyb Julius
-
Leksands Riteice
9 - 1
|
Borl Bevab
-
Falu Choong
8 - 5
|
|
2015-02-22
|
08:00
|
Granit Gavlekyla
-
Örebro Skårud
11 - 4
|
Granit Brända Bocken
-
S-tälje Goldline
7 - 5
|
Stocks Blom
-
Silverst Svetak
6 - 7
|
Amatörf Esbjörnsson
-
Silverst Nordlund
4 - 10
|
12:00
|
Borl Bevab
-
Leksands Riteice
6 - 8
|
Sundbyb Apecta
-
Falu Choong
2 - 7
|
Granit Upps Bilgalleri
-
Fyris Heldin
3 - 9
|
Falu Ahlberg
-
Sundbyb Julius
6 - 7
|
16:00
|
Granit Brända Bocken
-
Stocks Blom
7 - 3
|
Amatörf Esbjörnsson
-
Granit Gavlekyla
2 - 8
|
S-tälje Goldline
-
Silverst Nordlund
7 - 5
|
Silverst Svetak
-
Örebro Skårud
2 - 7
|