Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Umeå Floorball Festival
IBK Dalen
,
Salibandy
Umeå
Umeå
Salibandy
3 - 5 okt 2014
U7 - U16
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Signup form
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Umeå Scandic Cup 2015
Umeå Floorball Festival
Umeå Scandic Cup 2014
Umeå Floorball Festival 2013
Umeå Scandic Cup 2013
Umeå Floorball Festival 2012
Nolia Cup 2012
Nolia Cup 2011
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Luokkia / Ryhmiä
Luokka
P98/99
Ryhmä
P98/99-A
FK Riga/Fastum
GUIF lag 1
IBF Dalen Svart
Örnsklödsvik IB
Ryhmä
P98/99-B
AC Sparta Prag
Granlo BK
IBF Dalen Vit
Sorsele IBK
Ryhmä
P98/99-C
GUIF lag 2
IBF Dalen/Sandåkerns SK
Luleå SK
Luokka
P00
Ryhmä
P00-A
AC Sparta Prag
Luleå SK
Umeå City 01 Blå
Ryhmä
P00-B
GUIF
KAIS Mora IF
Merikoski SBT
Wibax IBF
Ryhmä
P00-C
FK Riga/Fastum
IBK Luleå
Sävar IBF/Täfteå IK
Umeå City IBF
Luokka
P01
Ryhmä
P01-A
Gullänget-Kroksta IBS
MKSBT
Umeå City IBF
Öjebyns IBF Vit
Ryhmä
P01-B
Granlo BK
KFUM Umeå
SB Vaasa Orange
Umeå City Blå
Ryhmä
P01-C
IBF Dalen/Sandåkerns SK
SB Vaasa Vit
Öjebyns IBF Blå
Luokka
P02
Ryhmä
P02-A
Ankarsvik BK
IBF Dalen
SB Vaasa
Skellefteå IBK
Umeå City IBF
Ryhmä
P02-B
AC Sparta Prag
Granlo BK
IBF Dalen/Sandåkerns SK
Sävar IBF
Vindelns IF
Luokka
P03/P04
Ryhmä
P03/04-A
GUIF
Gullänget-Kroksta IBS
Gullänget-Kroksta IBS 04
Holmsund City
IBF Dalen
Team Thorengruppen
Umeå City IBF
Vindelns IF
Luokka
P05
Ryhmä
P05-A
GUIF Dragons
IBF Dalen
IBF Dalen Söder
Obbola IK
Luokka
P06
Ryhmä
P06-A
Gullänget-Kroksta IBS
IBF Dalen Svart
IBF Dalen Söder
IBF Dalen Vit
Umeå City IBF
Luokka
F98/99
Ryhmä
F98/99-A
Ankarsvik BK
IBF Dalen
Spöland Vännäs IF
Vindelns IF
Ryhmä
F98/99-B
Ersboda SK
IBF Dalen 99
KAIS Mora IF
Sandåkerns SK
Luokka
F00/01
Ryhmä
F00/01-A
IBF Dalen
KAIS Mora IF
Röbäcks IF
Sandåkerns SK
Ryhmä
F00/01-B
Obbola IK
Sunderby SK
Täfteå IK
Umeå City IBF
Ryhmä
F00/01-C
Ersboda SK
Gullänget-Kroksta IBS
SB Vaasa
Luokka
F02
Ryhmä
F02-A
Ersmarks IK
IBF Dalen
Sandåkerns SK
Täfteå IK
Ryhmä
F02-B
Gullänget-Kroksta IBS
Hissjö SK
Sävar IBF
Vindelns IF
Luokka
F03/04
Ryhmä
F03/04-A
GUIF Carlshöjd
GUIF Tigers 03
Gullänget-Kroksta IBS
Hissjö SK
IBF Dalen
Jäbo IK
KFUM Umeå
Umeå City IBF
Vindelns IF
Öjebyns IBF Blå
Öjebyns IBF Vit
Luokka
F05/06
Ryhmä
F05/06-A
IBF Dalen
IBF Dalen 06
IBF Dalen Söder
IBF Dalen Söder 06
Umeå City IBF
Umeå City IBF 06
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad