Cuponline uses cookies to improve the user experience
Читать больше
Parkcupen 2013
Vaksala SK
,
Футбол
Uppsala
Uppsala
Футбол
5 - 6 okt 2013
7 - 12 år
Start
Информация
Новости
Правила
Арены
Возрастные группы / Подгруппы
Команды
Игры
Таблицы
Статистика
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Parkcupen
Parkcupen 2016
Parkcupen 2015
UNT Cupen
Parkcupen
Parkcupen 2013
Parkcupen
Parkcupen
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Возрастные группы / Подгруппы
Возрастная группа
P01
Подгруппа
Grupp A P01
Dingtuna IF
Ekerö IF
Roslagsbro IF
Vaksala SK Svart
Подгруппа
Grupp B P01
Knivsta IK
Nyhammars IF
Sunnersta AIF
Vaksala SK Gul
Возрастная группа
P02
Подгруппа
Grupp A P 02
IF Vindhemspojkarna S
Runby IF
Vaksala SK Gul
Västerås IK 2
Подгруппа
Grupp B P02
SK Iron
Vaksala SK Svart
Västerås IK 1 Gul
Västerås SK 1
Подгруппа
Grupp C P02
Håbo FF
Roslagsbro IF
Västerås IK 1 Svart
Västerås SK 2
Возрастная группа
P03
Подгруппа
Grupp A P03
Alsike IF Gul
Storvreta IK Blå
Sunnersta AIF Svart
Vaksala SK Vit 1
Подгруппа
Grupp B P03
Alsike IF Svart
Ik Sirius Blå 1
Sunnersta AIF Grön
Vaksala SK Svart 1
Подгруппа
Grupp C P 03
IK Sirius Blå 2
Olands FF
Sunnersta AIF Vit
Vaksala SK Röd
Подгруппа
Grupp D P03
Dingtuna IF Svart
Funbo IF
Storvreta IK Vit
Vaksala SK Gul
Подгруппа
Grupp E P03
Dingtuna IF Vit
Hagby IK
Vaksala SK Svart 2
Vaksala SK Vit 2
Возрастная группа
P04 Sjumanna
Подгруппа
Grupp A P04 Sjumanna
Funbo IF
Gamla Uppsala SK 2
Håbo FF Röd
Sunnersta AIF 2
Подгруппа
Grupp B P04 Sjumanna
Danmarks IF Röd
Gamla Uppsala SK 1
SK Iron
Sunnersta AIF 3
Подгруппа
Grupp C P04 Sjumanna
Alsike IF Svart
Gideonsberg IF Blå
IK Sirius Svart 1
Sunnersta AIF 4
Подгруппа
Grupp D P04 Sjumanna
Alsike IF Gul
IK Sirius Svart 2
Storvreta IK 1
Sunnersta AIF 1
Подгруппа
Grupp E P04 Sjumanna
Gideonsbergs IF Vit
IK Sirius Blå
Storvreta IK 2
Ärentuna SK
Подгруппа
Grupp F P04 Sjumanna
Danmarks IF Vit
Håbo FF Svart
IF VP
Vaksala SK
Возрастная группа
P04 Fem manna
Подгруппа
Grupp A P04 fem manna
Hagby IK svart
IKF Uppsala
Unik Grön
Vaksala SK Svart 2
Подгруппа
Grupp B P04 Fem manna
Hagby IK Röd
IK Fyris
IK Sirius Blå
Unik Gul
Vaksala SK Svart 1
Возрастная группа
P05
Подгруппа
Grupp A P05
IK Sirius
Lohärad IF
Vaksala SK Gul 1
Подгруппа
Grupp B P05
Almunge IK
Hagby IK 1
Vaksala SK Vit 1
Подгруппа
Grupp C P 05
Danmarks IF 3
Hagby IK 2
IK Sirius Svart 1
Vaksala SK Svart 1
Подгруппа
Grupp D P05
Håbo FF Vit
IFK Uppsala
IK Sirius Svart 2
Vaksala SK Gul 2
Подгруппа
Grupp E P05
Danmarks IF 2
Funbo IF
Håbo FF Röd
Подгруппа
Grupp F P05
Danmarks IF 1
Håbo FF Blå
IK NOrdia
Vaksala SK Vit 2
Возрастная группа
P06
Подгруппа
Grupp A P06
Gamla Uppsala SK Svart
HÅbo FF 1
Vaksala SK Svart 1
Подгруппа
Grupp B P06
Håbo FF 2
Unik Gul
Vaksala SK Gul
Подгруппа
Grupp C P06
HÅbo FF 3
IK Nordia
Lagga/långhundra BK
Подгруппа
Grupp D P06
Gamla Uppsala SK Gul
Håbo FF 4
Unik Grön
Подгруппа
Grupp E P06
Håbo FF 5
Ik Sirius
Vaksala SK Svart 2
Возрастная группа
F01
Подгруппа
Grupp A F01
Gamla Uppsala SK
Spånga IS FK
Vaksala SK Gul
Wattholma IF
Подгруппа
Grupp B F01
Bälinge IF
Sunnersta AIF
Tyresö FF 2
Vaksala SK Svart 1
Подгруппа
Grupp C F01
Olands FF
SK Iron
Tyresö FF 1
Vaksala SK Svart 2
Возрастная группа
F02
Подгруппа
Grupp A F02
Bälinge IF
Danmarks IF
SK Iron
Vaksala SK Gul
Подгруппа
Grupp B F02
BKV Norrtälje
Funbo IF
Gamla Uppsala SK
IFK Hedanmora
Возрастная группа
F03
Подгруппа
Grupp A F03
SK Iron
Skogås-Trångsunds FF VIT
Sundbybergs IK
Vaksala SK Svart
Подгруппа
Grupp B F03
Hagby IK
IF Vindhemspojkarna
Skogås-Trångsunds FF Röd
Vaksala SK Gul
Возрастная группа
F04 sjumanna
Подгруппа
Grupp A F04 Sjumanna
Börje SK
Gamla Uppsala SK Svart
Kallhälls FF
Sunnersta AIF Svart
Подгруппа
Grupp B F04 Sjumanna
Danmarks IF
IF Vindhemspojkarna
Knivsta IK Svart
Vaksala SK
Подгруппа
Grupp C F04 Sjumanna
Bälinge IF
Gamla Uppsala SK Gul
Håbo FF
Knivsta IK Vit
Sunnersta AIF Grön
Возрастная группа
F05
Подгруппа
Grupp A F05
Bälinge IF Gul
Håbo FF Röd
Vaksala SK F 06 Gul
Vaksala SK Svart
Подгруппа
Grupp B F05
Bälinge IF Svart
Håbo FF Svart
Vaksala SK F 06 Svart
Vaksala SK Gul
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad