Cuponline uses cookies to improve the user experience
Læs mere
Oxdog Liiga 2019-2020
Merikoski SBT
,
Floorball
Oulu
Oulu
Floorball
13 okt 2019 - 31 maj 2020
Pojat 2003-2014
Start
Info
Nyheder
Regler
Haller
Klasser / Grupper
Signup form
Hold
Kampe
Stillinger
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Oxdog Liiga 2021-2022
Oulu cup
Oulu Cup 2021 F1
Oxdog Liiga 2020-2021
Oxdog Liiga 2019-2020
Syyscup2019
F preseason cup 2019
Oulu Cup 2019
Oxdog liiga 2018-2019
G pre season cup
Pre-Season 2018
Oulu Cup 2018
Oxdog liiga 2017-2018
Oulu Cup 2017 C-E sarjat
Oulu Cup 2017 F-G sarjat
Oxdog liiga 2016-2017
Oulu Cup 2016
Haastaja Cup 2016
Oxdog liiga 2015-2016
Kesäsarja 2015
Oulucup 2015 F-G sarjat
Oulucup 2015 A-E sarjat
Oulucup 2014 F04
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Klasser / Grupper
Klasse
F10-11
Gruppe
Alkusarja lohko A
Kellon Lyönti F1
Limingan Niittomiehet 10-11
Merikoski SBT F navajot
Oulun Floorball Club 10 musta
Oulun Floorball Club 10 vihreä
Tyrnävän Palloseura valkoinen
Gruppe
Alkusarja lohko B
Haukiputaan Heitto Giant
Merikoski SBT F mustajalat
Oulun Floorball Club 10 valkoinen
Oulun Floorball Club 11 vihreä
Oulun Luistin Seura 10 tiikerit
Wild Duckz P10
Gruppe
Jatkosarja A
Kellon Lyönti F1
Oulun Floorball Club 10 musta
Oulun Floorball Club 10 valkoinen
Oulun Floorball Club 10 vihreä
Oulun Floorball Club 11 vihreä
Oulun Luistin Seura 10 tiikerit
Gruppe
Jatkosarja B
Haukiputaan Heitto Giant
Limingan Niittomiehet 10-11
Merikoski SBT F mustajalat
Merikoski SBT F navajot
Tyrnävän Palloseura valkoinen
Wild Duckz P10
Klasse
E08-09
Gruppe
Runkosarja E
LNM P08/09
MKSBT Apassit 08
MKSBT Apassit 09
MKSBT Indians 09
MKSBT Mustajalat 08
OLS Karhut 08
OLS Leopardit 08
SBT Suola E1
SBT Tornio
TyPS E-pojat
Wild Duckz P08
Klasse
D06-07
Gruppe
D-jatkosarja A
FC Yli-Utos
Hahe P06
LNM 06
Merikoski SBT / Tribes 06
OLS 06 Edustus
OLS Leopardit D2
SSRA 06
Gruppe
D-jatkosarja B
Kely 07
OFBC 06
OLS 07 Kojootit
OLS Kilpa 06
Wild Duckz 08-07
YNM 06
Gruppe
D-jatkosarja C
Merikoski SBT / Mohawkit 07
OFBC D2 07 Musta
OFBC D2 07 Vihreä
OLS Karhut 07
OLS Ketut 06
Typs D-pojat 06-07
Gruppe
D-sarja/A Lohko
Kely 07
OFBC 06
OFBC D2 07 Musta
OLS Ketut 06
OLS Leopardit D2
SSRA 06
Gruppe
D-sarja/B Lohko
Hahe P06
LNM 06
Merikoski SBT / Mohawkit 07
Merikoski SBT / Tribes 06
OLS 07 Kojootit
OLS Karhut 07
Wild Duckz 08-07
Gruppe
D-sarja/C Lohko
FC Yli-Utos
OFBC D2 07 Vihreä
OLS 06 Edustus
OLS Kilpa 06
Typs D-pojat 06-07
YNM 06
Klasse
C04-05
Gruppe
Runkosarja C04-05
Merikoski SBT 04
Merikoski SBT 05
Merikoski SBT Warriors 05
Santa's United C05
Sastamolo Kings
Team Tempo 05
Wild Duckz 04
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad