Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Parkcupen
Vaksala SK
,
Futbols
Uppsala
Uppsala
Futbols
30 sep - 1 okt 2017
7 - 12 år
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Signup form
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Parkcupen
Parkcupen 2016
Parkcupen 2015
UNT Cupen
Parkcupen
Parkcupen 2013
Parkcupen
Parkcupen
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Vecuma grupa
Pojkar 05
Apakšgrupa
Grupp A
Gimo IF FK
IF VP Uppsala
IFK Uppsala Vit
Vaksala SK Gul 1
Apakšgrupa
Grupp B
Bälinge IF
Funbo IF
GUSK
Vaksala SK Gul 2
Vecuma grupa
Pojkar 06
Apakšgrupa
Grupp A
GUSK Gul
IK Sirius Blå
Vaksala SK Gul 1
Apakšgrupa
Grupp B
Håbo FF Röd
Knvista IK Gul
Sunnersta AIF Grön
Apakšgrupa
Grupp C
Bälinge IF 1
Håbo FF Vit
IK Nordia Vit
Apakšgrupa
Grupp D
Håbo FF Svart
IK Sirius Svart
Vaksala SK Svart
Apakšgrupa
Grupp E
Danmarks IF Vit
Roslagsbro IF
Vaksala SK Gul 2
Apakšgrupa
Grupp F
IK Nordia Röd
SK Iron
Sunnersta AIF Svart
Apakšgrupa
Grupp G
Knivsta IK Blå
Lagga Långhunda BK
Sunnersta AIF Gul
Apakšgrupa
Grupp H
Bälinge IF 2
Danmarks IF Röd
Romfartuna
Apakšgrupa
Grupp I
GUSK Svart
Rasbo IK
Vaksala SK Gul 3
Vecuma grupa
Pojkar 07
Apakšgrupa
Grupp A
IK Nordia
Knarrbacken FC Tigrar
Vaksala SK Svart 1
Apakšgrupa
Grupp B
Danmarks IF 1
Sandvikens IF
SK Iron Blå
Apakšgrupa
Grupp C
Hagby IK
Knarrbacken FC Lejon
Vaksala SK Gul 1
Apakšgrupa
Grupp D
Danmarks IF 3
GUSK Svart
IK Sirius Ekudden
Apakšgrupa
Grupp E
GUSK Gul
Hammarlands IK
Vaksala SK Vit
Apakšgrupa
Grupp F
Danmarks IF 2
Håbo FF Vit
Sk Iron Vit
Apakšgrupa
Grupp G
Håbo FF Röd
Romfartuna
Vaksala SK Svart 2
Apakšgrupa
Grupp H
Håbo FF Svart
Roslagbro IK
Vaksala SK Gul 2
Vecuma grupa
Pojkar 08 sjumanna
Apakšgrupa
Grupp A
Alsike IF Gul
Bälinge IF svart
Danmarks IF Vit
IK Sirius Svart 1
Apakšgrupa
Grupp B
Alsike IF Svart
Danmarks IF Röd
IK Sirius Svart 2
Storvreta IK Blå
Apakšgrupa
Grupp C
Alsike IF Vit
IF VP Uppsala 1
Knarrbacken FC Lejon
Storvreta IK Vit
Apakšgrupa
Grupp D
Gusk Gul
IF VP Uppsala 2
Knarrbacken FC Pantrar
Vaksala SK Svart 2
Apakšgrupa
Grupp E
Gusk Svart
Håbo FF 2
Olands FF
Vaksala SK Gul 1
Apakšgrupa
Grupp F
Bälinge IF Gul
Hagby IK
Håbo FF 3
Vaksala SK Svart 1
Apakšgrupa
Grupp G
Håbo FF 1
IK Sirius Ekudden
Rasbo
Vaksala SK Gul 2
Vecuma grupa
Pojkar 09
Apakšgrupa
Grupp A
IF VP Uppsala Blå
Knarrbacken FC Lejon
SAIF 1
Vaksala SK Svart 1
Apakšgrupa
Grupp B
IF VP Uppsala Orange
Knarrbacken FC Tigrarna
SAIF 2
Vaksala SK Svart 2
Apakšgrupa
Grupp C
Knarrbacken FC Pantrar
Olands FF
SAIF 3
Vaksala SK Vit
Apakšgrupa
Grupp D
Lagga Långhunda BK
Märsta IK
Vaksala SK Gul 1
Apakšgrupa
Grupp E
Almunge
Vaksala SK Gul 2
Vreta IF
Vecuma grupa
Pojkar 10
Apakšgrupa
Grupp A
Films SK Röd
Knarrbacken FC Skorpionerna
Storvreta IK Svart
Vaksala SK Svart 1
Apakšgrupa
Grupp B
Danmarks IF Svart
Märsta IK
Storvreta IK Blå
Vaksala SK Svart 2
Apakšgrupa
Grupp C
Danmarks IF Röd
Gamla Uppsala SK Svart
Håbo FF Svart
Knarrbacken FC Hajarna
Apakšgrupa
Grupp D
Danmarks IF Vit
Films SK Blå
Gamla Uppsala SK Vit
Håbo FF Röd
Apakšgrupa
Grupp E
Gamla Uppsala SK Gul
Knarrbacken FC Pirayorna
Olands FF
Apakšgrupa
Grupp F
Lagga Långhunda BK
Storvreta IK Vit
Vaksala SK Gul
Vecuma grupa
Flickor 05
Apakšgrupa
Grupp A
Hagby IK Röd
UNIK
Vaksala SK Vit
Apakšgrupa
Grupp B
Hagby IK Svart
Sigtuna
Vaksala SK Gul
Vecuma grupa
Flickor 06
Apakšgrupa
Grupp A
Bro IK
SK Iron
Vaksala SK Gul
Apakšgrupa
Grupp B
Håbo FF
Rasbo IK
Vaksala SK Svart 1
Apakšgrupa
Grupp C
Funbo IF
IFK Mariehamn
Vaksala SK Svart 2
Vecuma grupa
Flickor 07
Apakšgrupa
Grupp A
Heby AIF
Håbo FF Röd
Sunnersta AIF
Apakšgrupa
Grupp B
Gideonsberg IF Blå
SK Iron Vit
Vaksala SK Gul
Apakšgrupa
Grupp C
Funbo IF
Håbo FF Svart
SK Iron Blå
Apakšgrupa
Grupp D
Bälinge IF Svart
Films SK
Storvreta IK Blå
Apakšgrupa
Grupp E
Bälinge IF Gul
Gideonsberg IF Vit
Sirius
Apakšgrupa
Grupp F
Alsike IF
Storvreta IK Vit
Vaksala SK Svart
Vecuma grupa
Flickor 08 Sjumanna
Apakšgrupa
Grupp A
Alsike IF Gul
Gideonsberg IF Vit
Vaksala SK Gul 1
Apakšgrupa
Grupp B
Rö IK
SK Iron
UNIK
Apakšgrupa
Grupp C
Alsike IF Svart
Films SK
Gideonsberg IF Blå
Vaksala SK Gul 2
Vecuma grupa
Flickor 09
Apakšgrupa
Grupp A
Bälinge IF Svart
Films SK
Vaksala SK Gul 2
Apakšgrupa
Grupp B
Bälinge IF Gul
Danmarks IF Röd
Vaksala SK Svart 2
Apakšgrupa
Grupp C
Danmarks IF Vit
SK Iron
Vaksala SK Gul 1
Apakšgrupa
Grupp D
SAIF
Vaksala SK Svart 1
Vreta IF
Vecuma grupa
Flickor 10
Apakšgrupa
Grupp A
AIK
Alsike IF Gul
IK Sirius FK
Vaksala SK Gul 1
Apakšgrupa
Grupp B
Alsike IF Svart
Knivsta IK
Sigtuna
Vaksala SK Gul 2
Vecuma grupa
Flickor 08 5 manna
Apakšgrupa
Grupp A
Danmarks IF Röd
Enköpings SK Grön
Gamla Uppsala SK Gul
IF VP Uppsala Orange
Apakšgrupa
Grupp B
Håbo FF Röd
IFK Uppsala Vit
Rasbo
Vaksala SK Svart
Apakšgrupa
Grupp C
Danmarks IF Vit
Enköpings SK Svart
IF VP Uppsala Blå
Apakšgrupa
Grupp D
Funbo IF
Gamla Uppsala SK Svart
Håbo FF Svart
Vecuma grupa
Pojkar 08 5 manna
No Groups!
There are currently no groups in this class.
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad