Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
UNT-cupen
Storvreta IK
,
Jalkapallo
Skogsvallen/Storvreta
Skogsvallen/Storvreta
Jalkapallo
8 - 10 jun 2012
8-14 år
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
UNT-Cupen
UNT-Cupen
UNT-Cupen
UNT-cupen
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Sponsori
Minibar
Luokkia / Ryhmiä
Luokka
F-04
Ryhmä
F-04 Grupp 1
Storvreta IK-03
Storvreta IK-Blå
Storvreta IK-Vit
Sunnersta AIF-Grön
Sunnersta AIF-Svart
Luokka
F-03
Ei ryhmiä!
Tässä luokassa ei ole yhtään ryhmiä.
Luokka
F-02
Ryhmä
F-02 Grupp 1
Gamla Upsala SK
SK Iron
Storvreta IK
Sunnersta AIF
Ryhmä
F-02 Grupp 2
Funbo IF
IF Vindhemspojkarna
Märsta IK
Sunnersta AIF
Luokka
F-01
Ryhmä
F-01 Grupp 1
Gamla Uppsala SK
Gamla Upsala SK-Svart
Storvreta IK
Österlövsta FF
Luokka
F-00
Ryhmä
F-00 Grupp 1
Gideonsbergs IF
Märsta IK
Storvreta IK
Upsala IF
Vaksala SK
Luokka
F-99
Ryhmä
F-99 Grupp 1
SK Wigör
Storvreta IK
Vasalunds DFF
Ryhmä
F-99 Grupp 2
Bälinge IF
Gideonsbergs IF
Upsala IF
Luokka
F-98
Ei ryhmiä!
Tässä luokassa ei ole yhtään ryhmiä.
Luokka
P-98
Ryhmä
P-98 Grupp 1
SK Wigör
Storvreta IK
Sunnersta AIF
Unik IK
Luokka
P-99
Ryhmä
P-99 Grupp 1
Danmarks IF
IK Fyris Gul
IK Fyris Svart
Storvreta IK
Luokka
P-00
Ryhmä
P-00 Grupp 1
IFK Viksjö
SK Iron
Storvreta IK
Upsala IF
Ryhmä
P-00 Grupp 2
Sigtuna IF
Skiljebo SK
Upsala IF
Vattholma IF
Ryhmä
P-00 Grupp 3
Danmarks IF
Hallsta IK
Knivsta IK
Sollentuna United
Luokka
P-01
Ryhmä
P-01 Grupp 1
Storvreta IK
Sunnersta AIF
Tobo/Örbyhus FF
Ärentuna SK
Ryhmä
P-01 Grupp 2
Bälinge IF
Funbo IF
Sirius-Svart
Sunnersta AIF
Luokka
P-02
Ryhmä
P-02 Grupp 1
Bälinge IF
Gamla Upsala SK
IK Rex
Storvreta IK
Ryhmä
P-02 Grupp 2
IF Vindhemspojkarna
Storvreta IK
Upsala IF
Vaksala SK
Ryhmä
P-02 Grupp 3
Danmarks IF
Gamla Upsala SK
Sunnersta AIF
Vaksala SK
Ryhmä
P-02 Grupp 4
Bälinge IF
Danmarks IF
Knivsta IK
Sunnersta AIF
Ryhmä
P-02 Grupp 5
IF Vindhemspojkarna
Knivsta IK-Vit
Vaksala SK
Ärentuna SK
Luokka
P-03
Ryhmä
P-03 Grupp 1
Danmarks IF-1
Sirius Blå-1
Sunnersta AIF-Grön
Wattholma IF
Ryhmä
P-03 Grupp 2
Danmarks IF-2
SK Iron
SK Wigör
Storvreta IK-Svart 1
Ryhmä
P-03 Grupp 3
Danmarks IF-3
Gamla Upsala SK-Gul
IF Vindhemspojkarna
Storvreta IK-Svart-2
Ryhmä
P-03 Grupp 4
Sirius Svart-Lag 2
Storvreta IK-Blå
Sunnersta AIF-Svart
Vaksala SK-Svart
Ryhmä
P-03 Grupp 5
Sirius Svart-Lag 1
Storvreta IK-Vit
Sunnersta AIF-Vit
Vaksala SK-Vit
Ryhmä
P-03 Grupp 6
IFK Uppsala
IK Fyris
Sirius Blå-2
Vaksala SK
Luokka
P-04
Ryhmä
P-04 Grupp 1
Knivsta IK
Rasbo IK
Storvreta IK-Blå
Sunnersta AIF-Grön
Ryhmä
P-04 Grupp 2
Sirius Svart-2
SK Iron-Blå
Storvreta IK-Vit
Sunnersta AIF-Gul
Ryhmä
P-04 Grupp 3
Danmarks IF-3
Sunnersta AIF-Svart
Upsala IF-Svart
Vaksala SK-Gul
Ryhmä
P-04 Grupp 4
Danmarks IF-1
Sirius-Blå
SK Iron-Vit
Upsala IF-Vit
Ryhmä
P-04 Grupp 5
Danmarks IF-2
IK Fyris
Sirius Svart-1
Sunnersta AIF-Vit
Minibar
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad