Cuponline använder cookies
Läs mer
Examenscupen 2015
Hemmingsmark IF
,
Fotboll
Hemmingsmark, Piteå
Hemmingsmark, Piteå
Fotboll
30-31 maj - 6-7 jun 2015
Pojkar/Flickor födda 2003-2007
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Anmälningsformulär
Lag
Matcher
Tabeller
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Examenscupen 2015
Examenscupen
Examenscupen
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Klasser / Grupper
Klass
P-03
Grupp
P03:1
Lira BK Gul
MSSK
Norra United 1
Sävast AIF
Grupp
P03:2
Korsträsk IK Lag 1
Lira BK Blå
Rutvik IK
Storfors AIK
Grupp
P03:3
Alviks IK
Gammelstad IF lag 1
Norra United 2
Södra United
Grupp
P03:4
Bergnäsets AIK
IBFF
Korsträsk IK lag 2
Notvikens IK
Piteå IF röd
Grupp
P03:5
Gammelstads IF Lag 2
IFK Luleå Lag 1
Sunderby SK
Öjeby IF
Grupp
P03:6
IFK Luleå Lag 2
Luleå FC/FF
Piteå IF Vit
Överkalix IF
Klass
P-04
Grupp
P04:1
Bergnäsets AIK
Lira BK Gul
Piteå IF Vit
Storfors AIK Lag 1
Älvsby IF
Grupp
P04:2
IBFF
Lira BK Blå
Luleå FC Svart
SSK/RSK
Storfors AIK Lag 2
Grupp
P04:3
Gammelstads IF
IFK Arvidsjaur
IFK Luleå Lag 1
Öjeby IF
Grupp
P04:4
IBFF/Lillpite
IFK Luleå Lag 2
Norrfjärdens IF
Södra United
Grupp
P04:5
Gällivare SK
Jokkmokk SK
MSSK
Piteå IF Röd
Klass
P-05
Grupp
P05:1
Gammelstads IF
Notvikens IK
Piteå IF Lag 1
Älvsby IF Lag 2
Grupp
P05:2
IFK Luleå P06 Lag 1
Piteå IF Lag 2
Svartbjörnsbyns IF
Öjeby IF
Grupp
P05:3
Lira BK Blå
Norra United
Piteå IF Lag 3
Sundoms IF
Grupp
P05:4
Bergnäsets AIK
IFK Luleå Lag 1
Rosvik IK
Storfors AIK Vit
Grupp
P05:5
IFK Luleå Lag 2
Jokkmokk SK
MSSK lag 1
Sunderby SK
Grupp
P05:6
Alviks IK
Sävast AIF
Södra United
Älvsby IF Lag 1
Grupp
P05:7
IBFF
Lira BK Gul
Luleå SK
MSSK lag 2
Storfors AIK Blå
Klass
P-06
Grupp
P06:1
Gammelstads IF
IBFF Lag 2
IFK Luleå Lag 1
Luleå SK Lag 2
Södra United
Grupp
P06:2
IFK Luleå Lag 2
Notvikens IK
Storfors AIK Blå
Älvsby IF Lag 2
Grupp
P06:3
IFK Luleå Lag 3
Lira BK Lag 1
MSSK
Rosvik IK
Grupp
P06:4
Bergnäsets AIK Grön
IFK Arvidsjaur
IFK Luleå Lag 4
Öjeby IF Lag 2
Grupp
P06:5
Bergnäsets AIK Vit
IFK Kalix Lag 1
Luleå SK Lag 1
Storfors AIK Vit
Grupp
P06:6
Gällivare SK
IFK Kalix Lag 2
Lira BK Lag 2
Öjeby IF Lag 1
Grupp
P06:7
IBFF Lag 1
Lira BK Lag 3
Norrfjärdens IF
Storfors AIK svart
Älvsby IF Lag 1
Klass
P-07
Grupp
P07:1
Piteå IF Lag 1
Sunderby SK Lag 3
Södra United Lag 1
Öjeby IF P08 Lag 2
Grupp
P07:2
Luleå FC
Norrfjärdens IF
Piteå IF Lag 2
Södra United Lag 2
Grupp
P07:3
Piteå IF Lag 3
Rosvik IK
Rutviks SK Lag 1
Storfors AIK Lag 1
Grupp
P07:4
Gällivare SK Lag 2
IFK Arvidsjaur
MSSK lag 1
Piteå IF Lag 4
Grupp
P07:5
Gällivare SK Lag 1
MSSK lag 2
Sunderby SK Lag 1
Öjeby IF P08 Lag 1
Grupp
P07:6
IBFF
Rutviks SK Lag 2
Storfors AIK Lag 2
Sunderby SK Lag 2
Öjeby IF
Klass
F03
Grupp
F03:1
Bergnäsets AIK
Gammelstads IF
Luleå SK
Piteå IF Lag 1
Grupp
F03:2
Alviks IK Blå
Gammelgårdens IF
IBFF
Södra United
Grupp
F03:3
Lira BK
MSSK lag 2
Piteå IF Lag 2
Öjeby IF
Grupp
F03:4
Alviks IK Vit
Arjeplog SK
MSSK lag 1
Storfors AIK
Klass
F04
Grupp
F04:1
Lira BK F04:3
Norrfjärdens IF
Piteå IF Lag 1
Rutviks SK
Grupp
F04:2
Lira BK F04:1
MSSK
Trångfors IF Lag 1
Älvsby IF
Grupp
F04:3
Alviks IK
IBFF
Piteå IF Lag 2
Trångfors IF Lag 2
Grupp
F04:4
Gammelstads IF
Lira BK F04:2
Storfors AIK Lag 1
Södra United
Grupp
F04:5
Morön BK Vit
Notvikens IK
Piteå IF Lag 3
Öjeby IF
Grupp
F04:6
Luleå SK
Morön BK Grön
Storfors AIK Lag 2
Sunderby SK
Klass
F05
Grupp
F05:1
IFK Arvidsjaur DFK
Lira BK Lag 2
Rosvik IK
Storfors AIK
Älvsby IF
Grupp
F05:2
Gammelstads IF
Piteå IF
Rutviks SK Lag 1
Södra United
Grupp
F05:3
Alviks IK
IBFF
Lira BK Lag 1
MSSK
Grupp
F05:4
Alter/Sjulsmark FF
Rutviks SK Lag 2
Sunderby SK
Öjeby IF
Klass
F06
Grupp
F06:1
Bergnäsets AIK Lag 2
Gammelstads IF Lag 1
Lira BK Lag 3
Luleå FC
Piteå IF Lag 2
Grupp
F06:2
Bergnäsets AIK Lag 1
Gammelgårdens IF Lag 1
Luleå SK Vit
Piteå IF Lag 3
Öjeby IF
Grupp
F06:3
Gammelgårdens IF Lag 2
Lira BK Lag 1
Luleå SK Blå
MSSK lag 2
Södra United
Grupp
F06:4
Gammelgårdens IF Lag 3
Gammelstads IF Lag 2
IBFF
IFK Luleå Vit
Grupp
F06:5
Alviks IK Lag 2
Gammelgårdens IF Lag 4
MSSK lag 1
Notvikens IK
Grupp
F06:6
Alviks IK Lag 1
IFK Luleå Blå
Lira BK Lag 2
Piteå IF Lag 1
Klass
F07
Grupp
F07:1
Alviks IK F08 Lag 2
Gammelstads IF Lag 2
MSSK
Piteå IF Lag 2
Storfors AIK Lag 1
Grupp
F07:2
Bergnäsets AIK
Gammelstads IF Lag 1
Luleå SK
Piteå IF Lag 1
Storfors AIK Lag 2
Grupp
F07:3
Alviks IK F08 Lag 1
IBFF
Luleå SK F08
Södra United
Öjeby IF F08
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad