Cuponline uses cookies to improve the user experience
Les mer
Stockholm Training League
Skå IK & Bygdegård
,
Ishockey
Stockholm
Stockholm
Ishockey
5 sep - 9 okt 2011
U11 - U16 + BJ
Start
Info
Nyheter
Regler
Haller
Klasser / Grupper
Signup form
Lag
Kamper
Tabeller
Statistikk
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Birka Bollen 2022
Nattcupen 2022
Kvällscupen 2022
BirkaBollen Mini
Birkabollen 2021
Birkabollen mini 2021
STABTECH Hockey Games
Easter Cup Medelnivå
Skå IK Spring Games
STABTECH Hockey Games
Skå Hockey Games Medel/Svår
Birkabollen 2019
ICA Skå Cup
Påsk Cup Medel/Svår
Färingsö Träbollen 2019
DAISY´S FÄRINGSÖ CUP
Birka Cupen
Påsklovs Cup Medel/Svår
Våffelcupen
Färingsö Träbollen 2018
Skå Ik Team-07 Höst Cup Medel
Skå Ik Höstcup Team -05
Birkabollen Mini
Nisseby Snickeri & Engvall Security Cup
Skå Hockeygames U15 U 15 U-15
Edge Cup 2017
Skå IK Hockey Games U13, Medel
SKÅ IK Våffelcup
Skå IK Team 05 Vårcup 2017
Skå IK Team-07 Victoriacupen
Skå IK Team-07 Victoria Cup
Färingsö Träbollen 2017
Skå Hockeygames vintercup U16
Skå ik Team 05 Höst Cup-Lätt nivå
Skå IK Hockey Games - U13 Lätt/Medel nivå
Solna Korv Höstcup U16
Skå Hockeygames U15
Stockholm Training League 2016
Birkabollen 2016
Skå-Spelen
Nisseby Snickeri Cup
Skå IK Team 06 Cup
Skå IK Team 05 Cup
Skå Hockeygames U14 f 02
Skå IK Påskcup
Skå IK Hockey Games - U12 Lätt nivå
Engvall Security Cup
Solna Korv vinter cup U15
Solna Korv Höstcup U15
Skå Hockeygames för spelare födda 2002
Skå Hockey Games U12
Stockholm Training League 2015
Stockholm Training League U13
Birkabollen 2015
Birka Bollen Mini
Spannfod cup
Solna Korv Vårcup
Skå Hockeygames 02 (fd Stockmos)
Skå hockey cup
ABK Cup
Skå Hockey Games U11
Solna Korv Höstcup 2014
Allcupen
Stockholm Training League 2014
Birkabollen 2014
BIRKA BOLLEN MINI 2014
FindOut Cup 2014
Spannfod Cup
Stockmos Cup U12 (-02)
Solna korv cup 2014
Stockmos cup 2014
Stockmos Cup 2014 U10
Stockmos Cup 2014 U9
Färingsö Träbollen 2014
Oktoberpokalen 9-manna
Stockmos CUP
Stockmos cup
Stockmos cup U13
Stockholm Training League 2013
Birkabollen
Birkabollen Mini 2013, F/P-04,05,06.
EDGE cup 2013
SPANNFOD CUP
Stockmos cup för spelare födda 02 U11
Mälarö Trophy
Solna Korv Cup
Stockmos Cup 2013
Stockmos Cup
Träbollen
Stockmos Cup U11 för spelare födda 02
Stockmos cup
Mälarö Trophy
Stockholm Training League 2012
Birkabollen
Birkabollen MINI
Stockmos Cup 2012
Stockmos Cup U10 för spelare födda 2002
Mälarö Trophy
Stockmos Cup, speltid 3x15 minuter
Stockmos Cup 2012
Stockmos Cup 2011
Allcupen
Stockmos Cup
Stockholm Training League
Skå Spelen Fotboll
Skå Spelen Handboll
Birkabollen 2011
Birkabollen mini
Mälaröpokalen
Stockmos Cup
Stockmos Cup
Mälarö Trophy
Stockmos Cup 2011
Stockmos Cup
Allcupen
Stockmos Cup 2010
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Klasser / Grupper
Klasse
U16
Gruppe
96:2 (Medel)
Almtuna IS
FOC Farsta
GötaTraneberg
Skå IK
Tullinge TP
Värmdö Hockey
Klasse
U15
No Groups!
There are currently no groups in this class.
Klasse
U14
Gruppe
98:1 (Svår)
GötaTraneberg
Huddinge IK
Segeltorps IF
Södertälje SK Röd
Värmdö Hockey
Älta Tigers
Gruppe
98:2 (Medel)
Boo IF
IFK Österåker Vikings
Rimbo IF
Täby HC
Viggbyholms IK
Älta Tigers 2
Klasse
U13
Gruppe
99:1 (Svår)
Djurgårdens IF
Hanvikens SK Röd
Huddinge Hockey
Segeltorps IF
Södertälje SK
Värmdö Hockey
Gruppe
99:2 (Medel)
Brinken IF
Bålsta HC
Hanvikens SK Vit
Järfälla HC röd
SDE 2
Skå IK
Viggbyholms IK
Gruppe
99:3 (Lätt)
Boo IF
Hanvikens SK Vit
Huddinge Millennium Vit
Hässelby-Kälvesta Hockey
IFK Österåker Vikings
Nynäs
Klasse
U12
Gruppe
00:1
Flemingsbergs IK
Hanvikens SK
Nacka HK
Solna HC
Tullinge
Täby HC
Wings HC Arlanda
Gruppe
00:2
Bålsta HC
GötaTraneberg
Huddinge Millennium Röd
IFK Österåker Vikings
SDE T00
Södertälje SK Röd
Tyresö Hockey
Gruppe
00:3
AIK Hockey
Almtuna IS
Djurgårdens IF
Järfälla HC vit
Segeltorps IF
Södertälje SK Vit
Väsby Hockey
Klasse
U11
Gruppe
01:1
Brinken IF
Bålsta HC
Haninge Hockey
Skå IK
Södertälje SK Röd
Trångsunds IF
Värmdö HC 1
Gruppe
01:2
AIK Hockey
Almtuna IS
Boo IF
Huddinge Hockey
Nacka HK 1
Saltsjöbadens IF
Segeltorps IF 2
Gruppe
01:3
IFK Österåker Vikings
Nacka HK 2
SDE Mix
Segeltorps IF
Södertälje SK Vit
Wings HC Arlanda
Älta Tigers
Gruppe
01:4
Djurgårdens IF
GötaTraneberg
Hanvikens SK
SDE East
Tullinge TP
Värmdö HC 2
Väsby Hockey
Klasse
BJ
Gruppe
BJ
Almtuna IS
Göta Traneberg
Lidingö Vikings HC
Mälarö HF
Täby HC
Wings HC Arlanda
Värmdö HC
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad